Баба Марта ще се появи, с бебенца ще ни дари

  • 29 826
  • 742
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 480
Ако някоя е фен на  HM имат страшни намаления
https://m2.hm.com/m/bg_bg/sale/shopbyproductkids/newborn-size0-9m/view-all.html

# 136
  • Мнения: 1 235

Страхотни намаления, за жалост всичко, което харесах, го няма в налични размери. Sad

И аз искам вече да ходя на преглед и да слушам тонове и да видя какви изследвания и консултации трябва да се направят, ама тая епидемия...

# 137
  • Мнения: 7 713
И аз искам вече да ходя на преглед и да слушам тонове и да видя какви изследвания и консултации трябва да се направят, ама тая епидемия...
мен не знам кога ще ме пуснат на тонове пф, викат ме пак след около 3 седмици (аз сега не издържах 3 😁, а само 2 и 1 ден) ... щях да питам дали вече се вижда дали има коса и забравих ...
то и тук има епидемия, но моят АГ преглеждаше ...

# 138
  • Мнения: 639
Здравейте! Да се запиша и аз в темата с едно 💙, което живот и здраве ще се появи на бял свят на 25.03.2020 г.

# 139
  • Мнения: 30
Днес бяхме на тонове с моята бебка. Всичко с нея е наред, но апаратът ми отчете такива контракции, че на АГ-то и настръхна косата. Миналият път в 32 г.с също имах много и тогава полежахме в болница на системи. Този път не ме хоспитализира, но ме вика пак в петък да повторим тоновете и евентуално да пуснем някоя банка... аз си имам контракции (безболезнени засега) , някой път са чести , друг път ги няма с часове.
Има ли други мами с такива?
В 35 + 0 г.с съм ... докторката казва, че дори да започне раждане вече сме в добри седмици,  но все пак знам ,че преди 36 си е недоносено.  Наплашила съм се.
Моля ви споделете дали ви мъчат същите контракции и какво ви съветват вашите АГ-та. 🙁💗

# 140
  • Мнения: 1 041
Имам и аз контракции, 34+0...
Моите някога са болезнени..
На тоновете миналата седмица не ги засякоха. Утре съм на тонове пак, ще видим какво ще каже АГ.
Иначе ми е казал: Да си пия магнезия редовно(до 36-та) , да си пия и но шпа, ако ме боли и да си почивам. Ако не мине, да му звъня. Simple Smile

# 141
  • Мнения: 30
Имам и аз контракции, 34+0...
Моите някога са болезнени..
На тоновете миналата седмица не ги засякоха. Утре съм на тонове пак, ще видим какво ще каже АГ.
Иначе ми е казал: Да си пия магнезия редовно(до 36-та) , да си пия и но шпа, ако ме боли и да си почивам. Ако не мине, да му звъня. Simple Smile

Аз съм поне от месец така, докторката каза , че ми е чувствителна матката и явно така ще сме си ... досега съм я докарала , предполагам, че ще издържим още поне 2 седмици, но все пак няма ден, в който да не мисля дали днес няма да се случи ... Дано всичко е наред и с теб и да си докараме до термин .. всички да си родим големи и здрави бебенца🤗🤗🤗🤗🤗

# 142
  • Мнения: 36
35+3 и аз имам контракции..бяха болезнени в 5-ти месец,след като почнах магнезия е само стягане.Моя лекар каза да го пия още малко и го спираме.

# 143
  • Мнения: 1 041
И аз съм така от 5-ти месец , уж и аз с чувствителна матка. 🤷♀😂

# 144
  • Мнения: 1 235
35+ си е 36-та седмица. И друг път съм писала тук - с контракции съм отдавна, много лежане и лекарства. Вече са си големи бебетата, може би всички сме минали прага на 2кг+, което е супер. Още малко да добутаме, че да им се доразвият белите дробове.

# 145
  • Мнения: 43
Да контракциите и аз съм с тази екстра от пети месец... Както каза Клеопатра лежане и магнезии....
От седмица усещам сллед движение на бебето бодежи надолу.... Към вагината и пикочния мехур.... Вие имате ли такива... Болезнени леко.... Много неприятно...пусках си иследвания и уж са наред... В неделя съм на преглед
Другото ми притеснение е престоя вв болницата... По скоро отношението на сестри санитарки и т. Н.... А и като знам, чее съм секцио и ле съм зависима от тях два дена...знам, че тее ти сменят бельото и обслужват като цяло първия ден, може би и втория... А каквито са криви.
. Поне в моя град...

# 146
  • Мнения: 95
В седмия месец започнаха контракциите при мен, засега неболезнени, някои дни съвсем редки, в други - повече от 10-15... И на мен АГ ми каза да си пия магнезия и да не се натоварвам. Ако станат регулярни, да постъпя в болницата.Това е. Приемам, че ще е така до края и се надявам повече от всичко краят да е максимално близо до термина! Вярвам, че при всички ще е така! ❤️

# 147
  • Мнения: 30
DimitrovaGraciela с избор на екип ли си? Аз се наслушах на истории , в които без избор на екип сестрите се държат ужасно и затова съм се уговорила с моята АГ да си платя , но да знам  , че всичко ще е шест и ще съм спокойна. Колкото и да е тъжно , не дадеш ли някой лев , не ти обръщат нужното внимание.. 😕😕 Не е задължително навсякъде да е така, но са ми разказвали как е с избор но екип и как с без !!!
Парите не са малко, но ако толкова се притесняваш и те е страх, намери се добър лекар , на който имаш доверие и направете уговорка. Няма нищо по-важно от спокойствието ти ! 😉

# 148
  • Мнения: 480
Днес бяхме на тонове с моята бебка. Всичко с нея е наред, но апаратът ми отчете такива контракции, че на АГ-то и настръхна косата. Миналият път в 32 г.с също имах много и тогава полежахме в болница на системи. Този път не ме хоспитализира, но ме вика пак в петък да повторим тоновете и евентуално да пуснем някоя банка... аз си имам контракции (безболезнени засега) , някой път са чести , друг път ги няма с часове.
Има ли други мами с такива?
В 35 + 0 г.с съм ... докторката казва, че дори да започне раждане вече сме в добри седмици,  но все пак знам ,че преди 36 си е недоносено.  Наплашила съм се.
Моля ви споделете дали ви мъчат същите контракции и какво ви съветват вашите АГ-та. 🙁💗
Абсолютно същото беше при мен миналата седмица в сряда. Започнах да пия Диаспорал2*1. В петък и във вторник всичко беше наред. Общо взето до влизането ми в 36та съм ограничила на макс движението. Почивка и всичко ще е наред. ☺️ Абсолютно същото казаха и на мен, че са вече големички, моята в сряда я измериха 2350, но все пак е хубаво да нямам такива регулярни контракции до 36та.. та малко остана. 04.02 влизам в 36та

# 149
  • Мнения: 30
Ако знаете пък как им се радвахме с мъжа ми на контракциите , преди да разберем , че са така опасни де. 😂😂😂
Първа бременност , откъде да знам аз що е то контракция .. като ми се стегнеше корема и бебето като се избочеше на някъде и ние почвахме да го милваме, да му говорим и т.н. 😀😀😀
По-късно разбрах, че всъщност матката се свива около него и то хич не се дупи , ама ха де ... 🙄🙄🙄😁
Искам да кажа,  че май когато бяхме с положителна нагласа, беше по-добре. Наистина спокойствеито е най-важно. ☺
Казваш си всичко е наред и така. Малко остана. 🤗😍

Общи условия

Активация на акаунт