👶 Юнски мами на бъдещи мъничета, обменят опит за техните ритничета! 2020! - 🌞 Тема 7

  • 22 696
  • 744
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 358
И аз като Аmélie използвах пеленките, да завивам каката лятото, докато спи. Също така съм ги ползвала, като сме ходили на консултация - постилах на кантара, преди да легне, да я изтеглят или на леглото в кабинета на личната (да ляга на нея). Тези приложения ми изскачат от миналото. Grinning

# 136
  • Мнения: 498
Значи да разбитам, че пелените са някакво универсално парче плат и влиза в употреба там за нещо си Grinning
Абсолютно! Това направо е важна информация за първата страница Grinning

Редактирам, за да споделя един (според мен) много на далавера комплект на Юриаж:
https://marvi.bg/shop/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%BF%D0%B0 … D1%80%D1%8A%D0%BA

# 137
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Пламъче и на мен първата ми асоциация като го видях днеска това тънкото платче беше някакво завито бебе на вързоп както нас са ни повивали едно време. Баба ми казваше,че така са ни завивали бебетата за да не ни се изкривявали краката Grinning Мисля си,че вече никой не го практикува това...
Благодаря момичета. Мъча се да започна да се ориентирам кое какво е и за какво се използва, за да мога съответно да знам горе долу колко ще ми трябват да си купя. Не че после няма да мога да пазаря де... Абе просто реших да ви попитам Heart
И аз редактирам, за да отговоря на Деси: аз събирам мнения за козметика, но четох много добри отзиви за Юриаж, пък и признавам,че продуктовото позициониране на семинара явно си оказа влияние и мисля,че такива ще използвам. Ще видим. Това нааай-накрая ще го пазаря.

# 138
  • Кюстендил
  • Мнения: 106
Да се похваля 😊 минах на ЖК, бебчо е добре, развива си се точно както трябва, 18+2 съм, вероятно и термина се изменя.
Говорих с АГ за гъбичката и ми постави Гиназол, който трябвало до 5 дни да ги излекува.
Взех си болничен, най-накрая да си почивам и аз.

Veselina Petrova 626572, и аз имам същите болки в кръста и надолу по крака.

# 139
  • Мнения: 188
Аз съм в четвъртък при нея, но че видя как ще стоят нещата с температурата и кашлицата.Въпреки че днес казаха че съм добре за сега и без антибиотик.Ако ходя ще споделя.Чакам с нетърпение ама ме изненада тази настинка ли е какво ли е вече незнам.Като парцал съм.

Защо новата тема е под номер 782? Чак сега забелязах Simple Smile

Добре,че следя темата за раждане в Правителствена болница.Днеснрязбрсх от там,че няма да има ЖК до 06.02. заради грипа.Аз съм пак в средата на месеца на ЖК ,но май по-добре да се обадя преди да пътувам за там.

Аз на 06.02 съм на ФМ в "Св.Петка" ,някой да знае нещо за там как стоят нещата,дали има такова нещо при тях заради вирусите?Аз ще съм при д-р Янкова.
 Питам конкретно тези,които ще са преди мен там,та ако може да споделят.А цената каква е? По не информация на минала преди две години мама е 130 лв,но за сега не знам,а не питах по телефона .

Аз тези два дни бели не усещам силно ритане на бебето,но все пак от време на време има побутвания .Леееко се притеснявам,но не си позволявам за сега да изпадам в паника и ще изтрая още малко до ФМ.

А защо записвате по две ФМ ?

# 140
  • София
  • Мнения: 441
Krisi975, много се радвам!!! Simple Smile

Да се похваля 😊 минах на ЖК, бебчо е добре, развива си се точно както трябва, 18+2 съм, вероятно и термина се изменя.
Говорих с АГ за гъбичката и ми постави Гиназол, който трябвало до 5 дни да ги излекува.
Взех си болничен, най-накрая да си почивам и аз.

Veselina Petrova 626572, и аз имам същите болки в кръста и надолу по крака.

# 141
  • Мнения: 498
Lemons, Uriage определено е добър избор. А и не е толкова скъпа медицинска козметика. Аз съм ползвала с малкия бебешката серия в началото.
А сега ползвам за себе си техен хидратиращ комплект, въпреки че след като го взех видях на кутията, че пише, че не се препоръчва за бременни. Изненадах се точно за тази марка Thinking

# 142
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 641
Пелени съм ползвала и аз за постиляне по-скоро, ако някъде другаде ляга бебето. Под главата съм му слагала, че да не ми повръща на чаршафа. Ако някой го гушкаше в началото, слагаха пеленка, че да не се допира до дрехите им. Не съм повивала също. Някой повиват само ръчичките, защото бебетата често се стряскат от ръкомахането си, и така спят спокойно. Сега бих ползвала и за кърмене навън, да. При консултациите също, за завиване. В общи линии каквото момичетата са изброили. Аз бях взела от джъмбо, мисля памучни бяха обаче (забравила съм).

# 143
  • Варна
  • Мнения: 1 214
За себе си ползвам Eucerin от няколко години и съм много доволна, но те май нямат бебешка серия. Сега ме замисли дали моята козметика е подходяща за бременни, ама чак пък толкова да се пазя...
И относно тази тема, позлвах анти-трансперант на Eucerin, но откакто съм забременяла не съм си слагала. Мислите ли, че е проблем да продължа да го използвам? Все ще питам АГ и все забравям.

# 144
  • София
  • Мнения: 2 375
Аз също си слагам еucerin под мишниците. Защо да не е подходящ?

# 145
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Ми бях чела преди време,че такива препарати запушвали млечните жлези/канали и затова, но на листовката нищо такова не пише. Не пише да не се използва от бременни... Аз го спрях, но вече ефекта започна да отминава и ми се иска да пръсна, та още се чудя. Ти спрей ли позлваш или ролон? Аз използвам спря, а той е по-силничък и не се изполва всеки ден, а през 10 дни.

# 146
  • София
  • Мнения: 2 375
Да, аз съм си с ролона, не съм имала проблеми.
На Виши бях пробвала подобно на твоето преди, доста силно, бях се изпъпчила и даже лимфен възел се беше подул. Питай АГ задължително, но тези силните не бих ги слагала сега.
Кристали против изпотяване много ми ги хвалеха, има в ДМ и Зоя.

# 147
  • Варна
  • Мнения: 1 214
И на мен ми се е подувал от това, затова го спрях сега, за да няма гафове. Може би просто ще си взема ролона. Simple Smile Мерси Simple Smile

# 148
  • София
  • Мнения: 441
Аз всички, които изброихте съм ги ползвала, но най-много ефект и най съм доволна от LA ROCHE-POSAY. Не знам как са им детските обаче.

# 149
  • Мнения: 62
A някоя мама дали се следи в Надежда, притеснявам се за ЖК, дали ще ни презапишат часовете заради грипната ваканция.

Общи условия

Активация на акаунт