Как ходите до WC и къпете ли се, когато сте сами с бебето?

  • 3 482
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 251
Ходя до тоалетната като се върне таткото, организма ми вече свикна. Тотално се промени сутрешното ходене се певърна в безразборно- през ден  и по никое време.Къпя се вечер, малката като заспи, около 21.00ч. Но вчера ми се наложи да се изкъпя по-рано и паркирах количката пред банята.  bath1

# 16
  • Мнения: 962
Dona исках само да разбера вие как се справяте с това.Е и аз си чистя,готвя и т.н.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Като беше бебе се къпех като заспи. После започнах да я оставям в кошарата с играчките й, но гледах да съм много бърза, а от известно време като се къпя е с мен в банята и гледа - много й е интересно. А за ходенето до тоалетна - откакто проходи е плътно с мен в тоалетната, даже по едно време искаше да ми сяда в скута, докато съм на тоалетната  ooooh! Whistling

# 18
  • Мнения: 47 986
така,така,и ние сме така,макар че дъщеря ми бързо й омръзна да идва в тоалетната с мен,обаче когато беше затворена вратата,направо полудяваше,пищеше,ревеше... Crazy
та затова -винаги на отворена врата,и досега Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 3 787
До 00 ходим двамата.Той си играе с играчките във ваничката,мама.... EmbarassedНяма друг начин засега.
Къпя се,когато спи.С бебефона в банята Mr. Green
Къпала съм се и на отворена врата,а той в триколката и гледа Rolling EyesНо вече се научи да се измъква сам за секудни от нея и този вариант отпадна.

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Преди я оставях в кошарата, сега я пускам на земята в някоя стая. За простирането например - излиза с мен на терасата и ми подава дрехи от кофата(къде подава, къде пуска на земята).

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
в началото бях мн зле, даже за малко не ходих до 00 или само ако ей сеа е заспал Wink после реших, че 5 мин плач няма да са фатални и все пак ако е за по-дълго гледам да е докато спи. А за къпането 5-6 месеца се къпех само като мъжът ми си е вкъщи, после детенце твърдо почна да спи след сутрешната каша по около час-час и половина и почнах да използвам за къпане това време, но пак съм с бебефона в банята,ако се събуди да го чуя и да изляза набързо, но това само веднъж е ставало за сега Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
винаги съм се чудила как едно непроходило бебе може да попречи на ходене до тоалетна - айде, изкъпването  малко по-бавно, но пак не пречи.
Мяташ го в кошарата и готово.
Или го паркираш в количката Simple Smile


мен лично ме е притеснявало да не вземе да се захласне в рев и да се задуши или нещо такова...абе параноя повече, от колкото реални проблеми - то май сами си усложняваме живота...Grinning

# 23
  • Мнения: 593
Аз си я взимам с мен в тоалетната, няма как. Даже ме гледа и като я попитам "Какво прави мама?" тя ми отговаря: "Ъ-Ъ-Ъ"
Вече и нея слагам на голямото гърне, с приставка за малко дупе  Laughing
Май е вярна приказката за личния пример.
Но в банята ме е страх да я взема, къпя се вечер, когато спи, или през деня, но да има някой с нея.

# 24
  • Мнения: 2 849
Всичко на отворена врата ,да ми чува гласа . Hug

# 25
  • Мнения: 492
Когато беше по-малка я връзвах в количката и пред банята на отворена врата.Гледаше ме и можех да се изкъпя.

# 26
  • Мнения: 648
    Разбирам напълно авторката на темата, тъй като в началото и аз си задавах какви ли не въпроси, друг е въпроса, че не съм ги писала тук Crazy, но пак ти казвам разбирам те Peace
Като беше много мъничка, ползвах WC-то, когато е заспала, после се досурваше с паяка пред вратата и гледаше, сега ми се хили, влиза след мен и я гушвам в скута си hahaha
Къпя се, когато спи или, когато тати си е в къщи Grinning

# 27
  • Мнения: 200
Слагам го в количката и с мен ... и в кенефа и в банята. Той от малък трябва да се научи, че няма нищо срамно в голото тяло и смърдящия кенеф  Joy

# 28
  • Мнения: 593
Слагам го в количката и с мен ... и в кенефа и в банята. Той от малък трябва да се научи, че няма нищо срамно в голото тяло и смърдящия кенеф  Joy

 smile3521

# 29
  • София
  • Мнения: 2 164
Когато спи.

Общи условия

Активация на акаунт