Къде и как почивате или да живее авантата!

  • 4 465
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 876
Сестра ми беше тук, в момента девер ми е на плаж, втора седмица и нямам идея до кога, не съм го питала. Пречат ми дотолкова доколкото не мога да изляза гола от банята. Определено не слугувам, дори ми помагат - вземат Сиси от градина и не търча като луда след работа, а и тя ми дава малко почивка като ги тормози тях с игрите си и вечните въпроси.Simple Smile))
Предлагала съм на моя първа братовчедка да идва у дома с децата си лятото, но те предпочитат на хотел където определено е по-удобно, все пак в апартамента ни е тясно за 2 семейства.
Други разни далечни роднини и познати отдавна не ни тормозят.

# 16
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Ами една вечер спахме в братовчед ми-да се видим и най-вече да си видя кръщелника. Пари за спане не давахме, но купихме туй-онуй за масата Mr. Green имаше и подаръци за детето-то се знае. Това беше първата вечер от почивката на море. После от Бургас се преместихме в Поморие и там си бяхме на квартира и си плащахме като попски чеда.....

# 17
  • Мнения: 5 140
Имам приятелка в Бургас, тя постоянно ме кани.
Ходя при нея за не повече от 3 дена за да се видим.
Никога не бих я използвала, за това че живее на морето и аз да отида да летувам в тях, камо ли да ми слугува.
Посещаваме ги на тръгване от там където сме били.

# 18
  • Мнения: 13 512
аЗ ПЪК ИЗОБЩО НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ. Имам една близка, която има  вила на Траката и редовно и гостувам. Много обичам да вечерям там, защото мъжът и е голям кулинар, а и аз малко го харесвам. Аз не остаавам да преспивам често там, но  си оставям децата...и нямам никакви скрупули. Ама другия месец ще взема да им обява,че ще им погостувам за 1 седмица с децата, какво пък толкова. Те материално са добре, няма да сме им в тежест!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 791
аЗ ПЪК ИЗОБЩО НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ. Имам една близка, която има  вила на Траката и редовно и гостувам. Много обичам да вечерям там, защото мъжът и е голям кулинар, а и аз малко го харесвам. Аз не остаавам да преспивам често там, но  си оставям децата...и нямам никакви скрупули. Ама другия месец ще взема да им обява,че ще им погостувам за 1 седмица с децата, какво пък толкова. Те материално са добре, няма да сме им в тежест!

Нали си от Варна, к`ъв ти е проблема?  newsm78

Аз хората, които са ми приятни, сама ги каня лятото на море, все някак ще преживея няколко дни в неудобства, обаче такива, дето ги виждам 1 път в годината да ме поставят пред свършен факт, че са в града и правят дълга пауза..... о-оооо, направо позеленявам от яд!  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 13 512
аЗ ПЪК ИЗОБЩО НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ. Имам една близка, която има  вила на Траката и редовно и гостувам. Много обичам да вечерям там, защото мъжът и е голям кулинар, а и аз малко го харесвам. Аз не остаавам да преспивам често там, но  си оставям децата...и нямам никакви скрупули. Ама другия месец ще взема да им обява,че ще им погостувам за 1 седмица с децата, какво пък толкова. Те материално са добре, няма да сме им в тежест!

Нали си от Варна, к`ъв ти е проблема?  newsm78

Аз хората, които са ми приятни, сама ги каня лятото на море, все някак ще преживея няколко дни в неудобства, обаче такива, дето ги виждам 1 път в годината да ме поставят пред свършен факт, че са в града и правят дълга пауза..... о-оооо, направо позеленявам от яд!  Twisted Evil
Аааааааааа,ама и аз не приемам гости в къщи! По никакъв повод! Даже нямам вече и звънец...нито домашен телефон! Който иска да се видим- навън!От няколко години съм така и ми е супер кеф. Не обичам и  да ходя на гости.Освен ако не е много голяма аванта с преспиване...

# 21
  • Мнения: 952
оо това наистина е много кофти за домакините да приемаш и изпращаш гости цяло лято Rolling Eyes Ние също имаме приятели от Варна, но гледаме да не се натрапваме ако ни поканят да,преспиваме при тях, но за не повече от ден два. Отделно ползваме и апартамент също на наши познати но го ползваме само когато тях ги няма, разбираме се кой кога ще ходи че ако се засечем за ден ще го обърнем на горе с краката Mr. Green Въпреки приятелските отношения не бива да се прекалява с гостуването по по-малко е по сладко.

# 22
  • Мнения: 13 512
Въпреки приятелските отношения не бива да се прекалява с гостуването по по-малко е по сладко.
А на мен ми се услажда даже и като на тях започне да им нагарча Laughing

# 23
  • Мнения: 13 770
Добре, бе, варненки, оплаквате се, ама вашето е само през лятото! А ние софиянците какво да кажем!? Няма лято, няма зима, есен, пролет, по всяко време някой се тътри - по един, по двама, целите семейства; за ден, два, седмица; по работа, на почивка, да покажат София на децата ooooh! Че имам и такива, дето се изучиха направо да цъфват на вратата, без дори да благоволят поне проформа да се обадят предварително и да помолят за приютяване.... И очакват да ги посрещнеш се едно са манна небесна. Недай боже, да не припаднеш от възторг, като ги видиш на прага си - цупене, сърдене, приказки ooooh! Ама взех да обръгвам вече и се научих да отказвам. Да не сме хотел Crossing Arms

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз ще се позная...И все пак не е същото. Свекитата живеят във Варна, ама имат и вила до Албена и лятото сме там. Естествено, авантакис през цялото време, ама те хората цяла година очакват този момент - внучка им да им гостува...и ние покрай нея... Wink

# 25
  • Мнения: 1 006
Супер идейка ! newsm10

Почвам да си чертая маршрута. newsm78

Тръгвам през Перник при Fayri, после през Пловдив при Естер и Бу.Смятам в Стара Загора да преслушам Експрес.Във Варна сте ми много нещо... newsm78 , но Анжелина печели класацията от раз поради състудентски причини.Но ще отседна при нея за два-три дни и после ги почвам мюриель, Аурелия, Небесната краставица  и други знайни е незнайни варненки и тъй ще заформя едноседмичното море. Mr. Green После се вдигам до Русе, че там квато сте силна група   bouquet  не сте за подминаване.Ай надолу до Търново и до Свищов задължително при Нимфетката.Пропуснах Хисаря - чЕкай ме ДЕ Ваня.После засядам за по ден поне у десетина софиянки, за да не се прибирам и литвам при nia r в Канада.После при asseto у немЪчко.След това при marsy в Тунис.Пък у Хамериканско при Кейси да не говорим.

Много точки пропуснах, сигурна съм.Отивам да наблъскам куфарите и по пътя ще се сетя за тях.

# 26
  • Мнения: 13 512
Добре, бе, варненки, оплаквате се, ама вашето е само през лятото! А ние софиянците какво да кажем!? Няма лято, няма зима, есен, пролет, по всяко време някой се тътри - по един, по двама, целите семейства; за ден, два, седмица; по работа, на почивка, да покажат София на децата ooooh! Че имам и такива, дето се изучиха направо да цъфват на вратата, без дори да благоволят поне проформа да се обадят предварително и да помолят за приютяване.... И очакват да ги посрещнеш се едно са манна небесна. Недай боже, да не припаднеш от възторг, като ги видиш на прага си - цупене, сърдене, приказки ooooh! Ама взех да обръгвам вече и се научих да отказвам. Да не сме хотел Crossing Arms

аууууууууу,какво отношение! И аз имам едни такива приятели в София. Този  месец 2 пъти им бях ба гости. Първо с едното дете-да му покажа моловете, после другото-да заведа на IMAX.Ама хората-благи! И вечери, и закуски...хем са с малко дете.Хаъде,недейте  да учите младите така на нетърпимост към гостите от Прованса!

# 27
  • Мнения: 13 512
Супер идейка ! newsm10

Почвам да си чертая маршрута. newsm78

Тръгвам през Перник при Fayri, после през Пловдив при Естер и Бу.Смятам в Стара Загора да преслушам Експрес.Във Варна сте ми много нещо... newsm78 , но Анжелина печели класацията от раз поради състудентски причини.Но ще отседна при нея за два-три дни и после ги почвам мюриель, Аурелия, Небесната краставица  и други знайни е незнайни варненки и тъй ще заформя едноседмичното море. Mr. Green После се вдигам до Русе, че там квато сте силна група   bouquet  не сте за подминаване.Ай надолу до Търново и до Свищов задължително при Нимфетката.Пропуснах Хисаря - чЕкай ме ДЕ Ваня.После засядам за по ден поне у десетина софиянки, за да не се прибирам и литвам при nia r в Канада.После при asseto у немЪчко.След това при marsy в Тунис.Пък у Хамериканско при Кейси да не говорим.

Много точки пропуснах, сигурна съм.Отивам да наблъскам куфарите и по пътя ще се сетя за тях.
Ти нали прочете, че аз гости не приемам и че нямам звънец на вратата...в случай,е си решила да биеш път и до нас Joy

# 28
  • Мнения: 5 577
После се вдигам до Русе, че там квато сте силна група   bouquet  не сте за подминаване.

С удоволствие да, има къде да нощуваш. Тамън заранта зарибявах една варненка за гости, с цел и тя мен да покани.  Mr. Green
Много искаме да се запознаваме с форумци, тамън днес изпратихме Дивиана и Велинка - водихме ги на кръчме  и на сладкарница.  Heart Eyes
Който дойде няма да съжалява.  Hug

# 29
  • Мнения: 1 006

Ти нали прочете, че аз гости не приемам и че нямам звънец на вратата...в случай,е си решила да биеш път и до нас Joy


Кво ште питам ? hahaha Аз ще нахълтам с все вратата и касата. newsm44

Общи условия

Активация на акаунт