🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 4)

  • 83 998
  • 2 287
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 6 158
Joy Трябваше и Юлиян да е в тази седмица, той откога им го каза това за общия пилешки мозък!

Вечерята ми хареса, луксозно изпълнение; видяхме как се прави шоколадова торта. Kissing Smiling Eyes

# 166
  • Мнения: 6 930
А коя е дамата, която даде 9 т.?

И аз това исках да питам? Май тя ще е лисицата тази седмица. То четки, усмивки, похвали... и накрая.. тва било солено за моя вкус , бам 9точки

# 167
  • Мнения: 28 772
tuali , това е мое лично мнение, не задължавам никой с него....!

# 168
  • Мнения: 2 015
И това говорене на "ме"от докторката ме удивлява!
Говориме, покажеме...

Във видеото, което бе постнато тук в началото с мъжа ѝ, той обяснява колко много обичат да четат книги, и сега вече пътували до местата, за които били чели като деца.
При толкоз прочетена литература и железни коректори, каквито имаше в Световна класика, как това -Мекане семейство Денкови са  пропуснали, че липсва в книгите?!

# 169
  • Мнения: 9 135
Мими смятам, че имаш предвид, че много малко хора имат представа от съчетание на интериор с картините, а не че изобщо не харесваш картини в дом. Твоето е малко като професионална деформация 😁, аз така го разбрах.

# 170
  • Мнения: X
Моят дом не е модерен като на докторката, но аз обичам картини! Само в хола имам 7. В трапезарията още 2 и в другите стаи по 1. Съчетавам ги според собствените си разбирания за естетика. В моя дом е такова, каквото на мен ми харесва, не се водя от нечии принципи. Предполагам, че и Денкова е обзавела със същата идея. Ако имам нейните средства, ще имам по-стерилен като стил от сегашния ми дом. Нейният ми хареса.

# 171
  • Мнения: 7 848
Ето едно интервю с д- р Денкова от 2017 г. На който му е интересно:
https://eva.bg/article/31070-D-r-Radina-Denkova-lyubov-za-dva-zhivota
И с дълга коса повече ми харесва.

# 172
  • Мнения: 28 772
Мими смятам, че имаш предвид, че много малко хора имат представа от съчетание на интериор с картините, а не че изобщо не харесваш картини в дом. Твоето е малко като професионална деформация 😁, аз така го разбрах.
Точно така, малко хора успяват... И когато имаш дори и минимални познания в тази област, няма как да ти хареса...за мен по добре дом без картини, вместо лошо съчетани. Но в крайна сметка всеки в дома си подрежда така, както на него му харесва и не е длъжен да се съобразява с мен. Simple Smile На живо никога не бих го казала и обидила домакина! Не ми стои изискана и жена с такава прическа...кичозна ми е!

# 173
  • Мнения: 1 695
Близначките още от Игри на волята често си мълчаха пред всички, а после “зад кадър” се правиха на забавни и остроумничиха.. може да не са глупави, но откъм държание и комуникативни умения са пълна нула и отблъскват

# 174
  • Мнения: X
С риск да връщам старата тема на нов глас ми се ще да прокоментирам няколко поста от предишната тема за г-н Славков и т.н.
Алкохола не прощава на никого, всеизвестна истина е това. Друга истина е че когато човек прави избор той трябва да понася последиците от изборите си. Всички хора в БГ сме правили избори и сме носили последствия.
Стоян наистина е задливо дребно човече, но да изпитвате съжаление към Тодор е просто лишено от разум. Живота му в сравнение с животите на нашите родители, на нашите дядовци и баби, на самите нас е бил достатъчно труден, но никой от нас не е тръгнал да говори за това в национален ефир и не е изпитвал съжаление към хора, ощетени от съдбата.
Разлигавил се е Тошко и не си дава сметка, че това, което прави не само че го убива физически, но го и убива духовно.
Колкото до 2те писалки, голям праз, че така показно Гергана е решила да му ги даде. Ясно е като бял ден, че каквото и да правят в т.нар. " Министерство на Културата" хиляди талантливи българи са напуснали БГ за да търсят реализация навън, дори и аз го обмислям, когато натрупам репертоара си, което може би ще е съвсем скоро.
Някой беше написал че от скука се ставало гей. Кажете ми, от кога гейовете са скучни??? Само както гледам простотията с която ни заливат Евгени Минчев и тем подобни същества ми е достатъчна да се отвратя. Но да ги сравнявате със Стоян е, това вече е прекалено.
В БГ има много по-големи проблеми от алкохолизма на Тодор Славков. Има проблеми като лицемиерието и злобата, която излъчват както хората на екрана, така и всички останали в тази страна. Всички имаме вина и всички трябва първо себе си да гледаме, пък после да гледаме в чуждата паница. Но никой не го спазва. Нито ние, нито онези, от които би трябвало да взимаме пример.
Тази лекция се оказа доста голяма по размер, но не съжалям че съм написал тези думи.
На мен ми е ясно, че в БГ алкохолизма е много по-голям проблем от каквото и да е друго. Алкохолизма е причината поради която аз се озовах в SOS Детско Селище Дрен, защото и двамата ми родители бяха алкохолици и подозирам че са такива и до ден днешен.
Срам е родители да пият, срам е да защитаваме алкохолици в национален ефир, срамно е че в БГ на никой не му пука за това какво сами си причиняваме.
Айде да помислим малко по-трезво, а?

# 175
  • Sofia
  • Мнения: 26 500
А коя е дамата, която даде 9 т.?

И аз това исках да питам? Май тя ще е лисицата тази седмица. То четки, усмивки, похвали... и накрая.. тва било солено за моя вкус , бам 9точки
Анна Ангелова,водеща от бнт,сутрин в 9ч.води предаване за култура

# 176
  • Мнения: 4 706
Ето едно интервю с д- р Денкова от 2017 г. На който му е интересно:
https://eva.bg/article/31070-D-r-Radina-Denkova-lyubov-za-dva-zhivota
И с дълга коса повече ми харесва.
Определено е по-добре с дълга коса, но тия изкуствени зъби и при двамата ми извадиха очите... Smiling Imp

# 177
  • Мнения: 622
Джули трябваше да е тази седмица, щеше да гледа и да се мае.

# 178
  • Мнения: 6 493
Много хубав дом и чудесна кухня има Денкова. Чак стилна не я намирам, по- скоро я виждам като стараеща се с аксесоари и облекло да младее - цветни рамки на очилата, спортни "кубинки", свежа прическа. Wink
За менюто предполагам синът й е помогнал, както видяхме се и включи в изпълнението.
Всички ми харесаха, имаше настроение, шеги и смятам справедливо оценяване.

# 179
  • Мнения: 28 772
Менюто и изпълнението му и на мен ми хареса, личи си, че жената готви, предполагам е било вкусно..добре спази и тематичната задача...!
Прическата определено е "свежа", бяло русо с черен път, от най любимите ми...

Общи условия

Активация на акаунт