🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 4)

  • 83 872
  • 2 287
  •   1
Отговори
# 2 235
  • София
  • Мнения: 6 080
Траханата и аз не я бях чувала и виждала, мисля, че е от македонския край. Ядох един-единствен път при свекърва ми, ама дали тя не я прави добре Grin , дали защото не съм свикнала... не ми хареса никак. Мъжът ми много обича.

От предстоящата група харесвам единствено Орлин. Останалите - някои не ги знам, други са ми направо неприятни.

# 2 236
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
И тая Миска не е за Мис Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 237
  • Мнения: 25 741
Добре, че е тамата. Да разбера кой, кой е.
Мис България с брадавици, ЖДБ.

# 2 238
  • Мнения: 9 374
Добре, че е тамата. Да разбера кой, кой е.
Мис България с брадавици, ЖДБ.
По-добре отколкото миска с огромна изкуствена уста. Grinning

# 2 239
  • Мнения: X
Миската има много красиви снимки, но има и такива, на които не е особено красива, което е така с всеки човек. Но поне е нормална, което е огромно предимство. Прилича малко на водещата от БТВ новините... една синеока, която се гримира ужасно много.

# 2 240
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Малко история за конкурса "Мис България" 2015

Организатор и лицензиант на конкурса е агенция "Интерсаунд" с президент Ирина Папазова.

Водещи на бляскавата церемония са Ваня Пенева и Орлин Павлов.

В журито, председателствано от Ирина Папазова присъстваха: Йоан Гаврила и Ирина Хайет, организатори на "Мис Румъния", Розарио Бове- Академия Дел Лусо, Михаел Глейдщман „Уолфорд“, Ердоан Мустафов - „Алтънбаш“, Наталия Гуркова - "Мис България" 1998, Христо Сираков, Елена Ангелова - "Мис България" 1999, София Борисова - "Романтика фешън", Алисе Исмаил - "Джи Ани", Вили Боршукова - "Магама" и други специалисти в модната сфера. Като пълноправен член на журито символично присъстваха и зрителите чрез техния интернет вот.

"Мис България" 2015 - Марина Войкова е на 21 г. от Елин Пелин .
Завършила е класическата гимназия в София, а в момента учи "Българска филология" в СУ .
Интересното за нея е, че тя е и Малка Мис България 2004 , когато е била едва на 9 години. Модел е от 2 години. Пътувала е в Париж и Истанбул, където работи с едни от най-добрите модни агенции. През януари ѝ предстои да пътува в Милано, а след това и в Лондон.
На второ място се класира Александрина Цветкова. Тя е на 18 години - ученичка в Немската гимназия в Бургас. Тренирала е 7 год. художествена гимнастика.
На трето място е Ирена Петрова от Севлиево. Тя е с разностранни интереси: спортни танци, акробатика, баскетбол. Студентка в НБУ, специалност "Бизнес администрация".

Каузата на "Мис България" тази година е насочена към екологично чиста среда за живеене. В подкрепа на това победителката ще получи чисто нов велосипед Leader.

Голямата награда за "Мис България" 2015 е стипендия на стойност 8000 евро предоставена от италанското училище за мода в Милано „Академия дел Лусо“.

# 2 241
  • Мнения: X
Марина Войкова от лични впечатления е изключително земна, интелигентна жена, според мен също така надарена с естествена красота. Лично на мен ми е много симпатична. Определено няма нищо общо с поредицата Джулки, Радинелки и прочие. И със сигурност няма "да бъде красива и да мълчи" както някой се изказа в предишен пост. Simple Smile С много високи очаквания съм за нейната вечер, дано ми ги покрие.
Много благодаря за споделените рецепти, както имам ябълки вкъщи, още утре ще ги изпробвам.

# 2 242
  • Варна
  • Мнения: 292
Миската има много красиви снимки, но има и такива, на които не е особено красива, което е така с всеки човек. Но поне е нормална, което е огромно предимство. Прилича малко на водещата от БТВ новините... една синеока, която се гримира ужасно много.

Хи хи хи, за Виктория Петрова ли говорите? Наистина тази жена така се гримира и облича цялата в черно, че дъщеря ми я оприличава на Мортиша от "Семейство Адамс".

# 2 243
  • Мнения: 4 706
За мен Виктория Петрова е много красива жена и има чудесни сини очи Simple Smile

# 2 244
  • Мнения: X
Хи хи хи, за Виктория Петрова ли говорите?
Да, мисля че така се казва. Толкова драматичен грим и вид за новинарска емисия е просто странно, ама си я държат.
Тя може и да е хубава, но под толкова чернилка това не се вижда...

# 2 245
  • София
  • Мнения: 6 080
Доколкото съм чела клюки, Виктория Петрова сама се гримирала по този начин. Жалко, имам спомени преди, като четеше новини в някаква малка телевизия, колко свежа и красива беше.

# 2 246
  • USA
  • Мнения: 7 298
Яла съм домашна юфка,правена от прабаба ми.Била съм дете.Ами..още помня вкуса и дори мисля да започна да си правя вкъщи,обаче не знам къде да ги мятам тези големи листи,че да съхнат..на двора на тревата ли?..Не помня да ги е пекла,мисля,че се сушаха на слънце..но пък аз май предпочитам печени,за да са по-загорели/кафеникави.
А пък баба ми прави ръсеница,това пак е тестяно,подобно на юфката,но става бързо.И бухти прави,и полумесеци..ама и тя остаря и нищо не й се пипа в кухнята вече.Няма нещо,което да е готвила,и да не ми е харесало(не мога да кажа същото за манджите на мама,както казва Манчев - манджурляци Simple Smile

Ох,същата прабаба правеше катми на сач с мас на селския двор.Друга моя баба пък ми приготвяше крем от печено брашно..не знам дали сте го яли?
Израстнах с домашна,вкусна храна..държа си спомените в сърцето,защото са ми много мили.

..А сега,сьомги,кейл,авокадо,па не знам си какви колбаси от Испания,пък гъши дроб от Франция и джелато от Италия..

# 2 247
  • Мнения: 2 363
Аз връщам темата малко назад, но сега ми попаднаха снимки от Инстаграм на Илиян и се чудя от къде тръгна този мит, че Симона Загорова е дебела или закръглена.Аз виждам високо и слабо момиче с малко по-едър кокал и лице. Наистина цялостно не изглежда супер кльощава, но чак да й се обсъждат проблеми с килограмите...

# 2 248
  • Мнения: 9 374
Аз връщам темата малко назад, но сега ми попаднаха снимки от Инстаграм на Илиян и се чудя от къде тръгна този мит, че Симона Загорова е дебела или закръглена.Аз виждам високо и слабо момиче с малко по-едър кокал и лице. Наистина цялостно не изглежда супер кльощава, но чак да й се обсъждат проблеми с килограмите...
Освен лицето, големият бюст също оставя впечатление, че е пълна, а всъщност не е.

# 2 249
  • Мнения: 25 741
И аз не мисля Загорова за дебела, просто лицето и е топчесто и няма дълга шия. Майка и каква бухта беше когато изгря...

Общи условия

Активация на акаунт