Кога подстригахте мъничетата??

  • 1 886
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
към 5-6.ти месец с машинката на 3мм - адски жеги бяха, и само й се потеше главичката

# 16
  • Мнения: 495
още от 3-ия месец
редовно всеки месец му правя "кръц-кръц", голямо удоволствие му доставя
направо ми е жал за деца, дето ги оставят косата да им влиза в очите и вратовете им да се "сваряват"

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И двете от 3-4месечна възраст ги подстригвам редовно. Баткото по-често и късо, малката - само бретона и тука там колкото да не стърчи.
А защо пък да чакаш до годинката newsm78?

След кръщенето........първата косичка трябвало да я отреже свещенника на кръщенето.....според майка ми..........и така
Joy Според майка ти, secretgarden, до ден днешен цели 30 години трябваше да не са ме подстригвали въобще.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 787
За първи път подстригахме Калоян на 7 месеца и половина.
И това му остана.Сега вече не дава да го пипнем,камо ли да го заведем на фризьор.Прави цели драми Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 467
Още не сме, ама то и коса нямаме  Confused Пък съм накупила едни фибички, въшчици, ластички...
То остави дето къса, ами и рядка перушинка и нищо не се задържа по нея.

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650


След кръщенето........първата косичка трябвало да я отреже свещенника на кръщенето.....според майка ми..........и така
Joy Според майка ти, secretgarden, до ден днешен цели 30 години трябваше да не са ме подстригвали въобще.

Хайде сега..... Wink

# 21
  • Мнения: 2 047
   Вече за трети път я подстригвам, много бързо й растеше косата, особено първите месеци. И то само отгоре и не ми харесваше да е с такъв дълъг перчем, а и в тази жега.-.

# 22
  • Мнения: 514
Преди месец,баща му го посдрига с машинката.Роди се с много дълга коса,постепенно му опадна отзад,а от горе му бяха останали тук-таме кичури и на можех да го гледам такъв  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 907
аз моето мъни4е ве4е го подстригвах, но за един месец косата пак порасна!  Shocked

# 24
  • Мнения: 2 567
Моята я подстригах на 2 години за първи път. Косата и беше вече до раменете и трябваше да махнем бебешките къдрички. Преди това си я вързвах, но при вас това не може да стане  Simple Smile
Затова или му пусни по длъжка косичка(въпреки че сега в жегите не е много приемливо) или го минете с машинката, както едни наши познати си подстригват момченцето още от преди да направи годинка.

# 25
  • Мнения: 432
Ники имаше много коса като се роди.Та първия път на 6мес,втория-на 8мес.

# 26
  • Мнения: 46 518
Когато си решиш  Peace
Аз още не съм и нямам никакво намерение, харесвам я с дълга коса  Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 493
На 7 месеца

# 28
  • Мнения: 137
Започнах на 6мес-след кръщенето.А на 9мес 2ри номер на машинката.Той се роди с много коса и имаше доста.Сега вече пак е за подстригване.А сега му стана и по-гъста. Hug

# 29
  • Мнения: 5 299
Не съм я подстригвала, и не смятам да го правя в близкото бъдеще. Wink

Общи условия

Активация на акаунт