Съни бийч по bTV

  • 42 264
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Сериалът е сниман 2018 год.

# 346
  • Бургас
  • Мнения: 16 486
2018г?
Защо ли чак сега го излъчват?
Съни Бийч ми харесва много повече от Ол инклузив.
Но ще ги гледам и двата! В името на българското кино!
Лидия ме кефи много! Харесах я още от Дяволското гърло.
Пожелавам й леко раждане и кротко бебе!

# 347
  • Мнения: 9 161
Не разбирам какво толкова се прехласнахте по Лидия, но вкусове разни.
Най-обикновено момиче, играта приемлива, нищо уау.
Евелин е толкова красива, на мен по никакъв начин не ми прилича на безличната Григорова. И като визия и като игра. Мненията са си мои не задължавам никого Simple Smile

# 348
  • София
  • Мнения: 13 617
На мен Евелин не ми харесва как играе. Безизразна е някак. Не изразява емоции, но пък е голяма красавица.

# 349
  • Мнения: 10 920
По въпроса за хотела... Само на мен ли ми се струва истински кич. Понеже работя в туризма, специално с хотели, има доста подобни на този по морето и в планините, ужасно кичозни са ми, чак ме заболява главата като гледам целия този блясък... Е, руснаците точно по това си падат и са таргет група, но за мен е прекалено.
Не искам да отваряме сега спор за или против такива хотели, просто ми стана интересно какво е вашето мнение.

# 350
  • Мнения: 9 161
И на мен ми направи впечатление обстановката,много бляскаво.Претрупано ми изглежда и не знам колко комфортно бих се чувствала на такова място.
Ходила съм на Ривиерата на Златни,преди години и нямам спомен за такъв тежък интериор.

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 10:43 от *Амбър*

# 351
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Кич голям, но от друга страна как иначе да навържеш скъпите автомобили пред нещо по-малко, кокетно и по-нормално?

# 352
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Точно това казах на мъжа ми, когато даваха сцената с подготовката на апартамента за немеца, че апартамента е много кичозен, прекалено натруфен...но явно има хора, на които им харесва този стил. Иначе филма ми харесва, ще го следя с интерес. И на нем Бахаров не ми е любимец, но тази роля много му приляга

# 353
  • София
  • Мнения: 9 563
Не помня кога за последно съм влизала в хотел на Слънчев бряг, но преди 5-6 години бяхме на ски и отседнахме в хотел в Пампорово. Същият безумен кич - мутробарок. Беше ужасно натоварваща атмосфера. Та явно този стил е харесван от хотелиерите и не е характерен само за Слънчев бряг.

# 354
  • Мнения: 10 920
На един собственик са мисля. И аз съм се възмущавала на хотел Пампорово..

# 355
  • Мнения: 2 710
Не разбирам какво толкова се прехласнахте по Лидия, но вкусове разни.
Най-обикновено момиче, играта приемлива, нищо уау.
Евелин е толкова красива, на мен по никакъв начин не ми прилича на безличната Григорова. И като визия и като игра. Мненията са си мои не задължавам никого Simple Smile
Евелин е красива и нахакана, докато Лидия е женствена, което пък много се харесва на мъжете.

# 356
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
И на мен ми е кич - мутробарок, но то вкус другарче няма.

# 357
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не е моят тип хотели и не бих отседнала там,колкото и да е лъскаво и удобно.Предпочитам по-малки и типични за района/традиционни хотелчета.
Абсолютно! А и липсата на блясък не означава липса на удобства. Пък и блясъкът много често преминава в кич, както вече беше отбелязано. Лъскавото за мен не е символ на комфорт в никакъв случай. Малките хотелчета са много повече уютни и спокойни. Което, поне за мен, е приоритетно и е голямо предимство. Всъщност, аз в такъв голям и натруфен не съм влизала, но си знам, че не е моето.


Иво Аръков днес в "Преди обед": Във форма с Иво Аръков Как се постига тяло като за спасител на Съни бийч?

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 13:43 от DamaPika

# 358
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Иво Аръков и Даниел Пеев са специални гости в "Папараци" - https://www.btv.bg/video/shows/paparaci/videos/daniel-peev-s-ivo … cuQ1iHQhJIlft-GJQ

# 359
  • софия
  • Мнения: 845
Доста разтоварващо и приятно сериалче, хареса ми повече от конкуренцията. Ол инклузив ми е доста бозав и безинтересен, едва ли ще го гледам. Една седмица се чудих Боряна Братоева от кой сериал ми е позната, оказа се 7 часа разлика Grinning Лидия Инджова не ми е особено симпатична, с нея и без нея все тая... Евелин е друго нещо - харесва ми и като излъчване и като представяне.

Общи условия

Активация на акаунт