Съни бийч по bTV

  • 42 228
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Иво Аръков и Даниел Пеев са специални гости в "Папараци" - https://www.btv.bg/video/shows/paparaci/videos/daniel-peev-s-ivo … cuQ1iHQhJIlft-GJQ
Мернах нещо снощи, но не ги гледах съсредоточено. Тоя Даниел Пеев не се ли яви на кастинг в "България търси талант"? Много лигав и всичко му е много смешно! Колкото и да се хилеше, точно като гей се държи. Аръков ме изуми с това, че за друга роля е качвал килограми, а за този сериал е свалил 30 кг след това! Толкова е шокиращо за организма такова нещо, защото се случва и в кратко време.

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 15:53 от Анонимен

# 361
  • София
  • Мнения: 11 677
Не ми харесва Даниел Пеев, гледах и интервюто, само глупости говореше, докато Иво искаше да разкаже по-интересни неща, но Даниел само го разсейваше.

# 362
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В "Гласът" участва Даниел, но не помня докъде стигна, сигурно до вокални двубои само. Сега се изявява и като нещо като репортер в "100% будни" по БНТ. Не ми е негативно мнението ми за него. Но аз принципно гледам да съм по-скоро позитивно настроена. Докато не превключа на режим "критика", де...

# 363
  • Мнения: X
Съжалявам, не мога да харесвам всичко... Повечето неща по телевизиите, са пълен шит! Помня, че го видях този Даниел по време на кастинг, не помня в кой музикален формат, защото и тях много не ги гледам,  та нататък участието не съм го видяла, но го запомних заради вида му на йети с тая коса и брада, пък лигав като момиче... където му Обясняваха, че го познават, че го гледали в нещо си.

# 364
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Нещо ме глождеше и погледнах отново серията. Младен разполага с най-много козметика. Следва Ивон, сигурно на половина, а Гомес само един душ-гел може би Simple Smile

# 365
  • Мнения: 1 560
Сега чак го изгледах, интересно ми е.
Лидия ми харесва, Евелин също. Боряна ми направи много добро впечатление, както и героинята ѝ.
Леко е сериалчето, не ми е натоварващо. Продължавам да го следя.

# 366
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Много свеж сериал!

# 367
  • Мнения: 197
Привет,може ли да ми кажете дали е излъчен 2 еп и кога.В петък пишеше че ще го дават но имаше друг филм.Благодаря !

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Привет,може ли да ми кажете дали е излъчен 2 еп и кога.В петък пишеше че ще го дават но имаше друг филм.Благодаря !
В петък от 20 до 21 часа са го давали. Тук по-назад в темата има линкове за гледане на серията.

# 369
  • София
  • Мнения: 11 677
В петък го даваха 2 епизод, беше обявено, че ще са два епизода, а даваха един и филм и оттам имаше объркване в програмата, поне при нас на Виваком не можеше да се върне назад. В темата е даден линк по-назад.

# 370
  • Мнения: 197
Благодаря ви.И на А1 като го върнах беше друг филм.

# 371
  • Мнения: 20 193
Един епизод дадоха в петък.

# 372
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Два епизода дадоха от "Ол инклузив" по Нова. За "Съни бийч" никога не е обявявано, че ще дават два епизода в петък (28.февруари). Само това, че вместо от 21, ще се излъчи от 20 часа. А промените бяха толкова скоростни, че операторите не са могли да реагират и да направят корекция на програмите си.

# 373
  • Мнения: 8 772
А за тази седмица пак от 21 ч ли ще си е?

# 374
  • Мнения: 7 848
А за тази седмица пак от 21 ч ли ще си е?
Не. От 20 ч.

Общи условия

Активация на акаунт