Съни бийч по bTV

  • 42 199
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 708
Да, и аз мисля, че не участва там, но може би потребителката се е объркала Simple Smile А пък на мен ми стана любопитно и затова попитах.


Иво Aръков aз още от cедем чaca рaзликa го хaреcaх, но той поcле cе поизложи във вип брaдър, поcле връзкaтa...
....

# 481
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Е, то в "Седем часа разлика" и кой знае какъв мафиот няма
Отивa му кaкто дa е cериозен мaфиот от cедем чaca рaзликa, тaкa и глуповaт cпacител нa плaжa. 

# 482
  • Мнения: 4 063
Тaкa де Фaмилиятa😀😀😀

# 483
  • Мнения: 4 075
Их, чак сега изгледах епизода и се включвам малко от нищото. Поредна серия, която много, ама много ми харесва. Не ми пречат разни недомислици, че собственикът го няма в средата на сезона, не се задълбавам. Иво Аръков е разкош! Младен така сладко ще се влюби в...ужас, Дарина ли беше?...много ме кефи идеята да си намери майстора точно в лицето на "смотаното" момиче.
Беше ми интересно, че Виктория не скри коя е. Очаквах да се представи с бащиното си име. Надявам се накрая да застане на страната на "нашите хора". А как искам да убеди баща си Гомез да стане шеф в неговия хотелллл! Но явно тя тепърва ще  трябва да се доказва, така че го оставям за втори сезон.

П.С. Морска сол е жесток сериал Heart Eyes А в Койна съм влюбена, мечта ми е да се запозная с тази жена и да  си поговорим ей така за 5 минути (нищо, че рискувам да си глътна граматиката)

# 484
  • Мнения: 1 211

Надя Иванова как съм я смятала за красива недоумявам. Ролята ѝ на скумрия, пасва си идеално.
Този вторият пиколо и той ми е смешен, и ми е досущ актьора(не му помня името) от Последният ергенски запой.
Много ми е сладко сериалчето и музиката е доста свежа, само това "аре на Съни бийч" ми е глупаво.

Оле, след толкова време на чудене на кого ми прилича втория пиколо (Дънди) вече и аз загрях. Зак Галифианакис му е като близнак.

Надя предпочитам да я слушам, отколкото да я гледам.

Много ме изненада участието на Вера Гиргинова. На живо е страхотна- елегантна, финна, но тук някак не приличаше на себе си.

# 485
  • Мнения: 4 075
Допълнение - частта, в която им сервираха яденето на някой друг, беше бляк!  ScreamConfoundedTired Face

Исках да се издрайфам Joy Ама, айде, прощаваме го Simple Smile

# 486
  • Мнения: 4 063
Aз вcе cи миcлих, че Гомез ще cе уcети.  A може и нaрочно дa оcтaви Виктория дa яде от тaз гaдоcт.

# 487
  • Мнения: 3 439
Репертоар му се вика. Неговият и героят на Явор са направо шаблонни. Но перспективата е в развитието им, в израстването на личността независимо от прослойката, а при добри актьори е неминуемо 🙂

# 488
  • Мнения: 669
Честит ви празник, мами мили,честит ви 8 ми март жени

# 489
  • Мнения: 15 336
Благодарим сърдечно за поздрава, драги Джордж. Grinning Hug

# 490
  • Бургас
  • Мнения: 16 256
Очаквам с нетърпение включването на Христо Петков другата серия!
Все повече ми харесва сериала. Другият по Нова е пълна боза!

# 491
  • Мнения: 2 706
То е ясно каква ще е далаверата с маслото. Нали спечелиха евро  програма и сега ще точат пари . Ще доставят нещо евтино и после ще точат по 50 лв. по програмата.

# 492
  • Мнения: 4 075
И все пак много мижав ми се струва този бизнес, освен ако не го продават на Диор Joy
Представях си нещо по хард - наркотици, ала бала

# 493
  • Sofia
  • Мнения: 26 430
Николай Ишков по бтв в момента.

# 494
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 858
Не успях да гледам както трябва промото, но не намесват ли и хазарт?

Общи условия

Активация на акаунт