Съни бийч по bTV

  • 42 104
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 23 079
Това да не са ви Компроматите. Stuck Out Tongue Winking Eye
Иначе да, не е лошо да се напишат две думи към линка. Аз например не харесвам някои от сериала и не бих им отворила снимките.

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 16 096
На мен не ми отвори линка,но като се знам,как не понасям мъже с мустаци,и по-добре!

# 722
  • Мнения: 5 459
А ясно ли е кога ще дават сериала отново?

# 723
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
Липсва ми сериалчето. 😒 Другият не е никак интересен.

# 724
  • София
  • Мнения: 27 160
Още не е ясно кога ще се дава. Бързо ще разберем.
Според мен есента някъде.

# 725
  • Мнения: 5 459
Жалко, този Ол инклузив е доста тъп, но ми се гледа нещо българско, та го гледам. съни бийч ми беше доста приятен...

# 726
  • Мнения: 3 072
Гледали ли сте " Връзки" , "Дървото на живота" , " Фамилията" , " Под прикритие" ?
И на мен ми се гледа нещо българско и ще ги прегледам пак. Даже за "Стъклен дом " съм се сетила напоследък.

# 727
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 778
Колкото и да не ни харесва аз започвам да смятам, че направиха добър ход. Е, можеха да пуснат някакви филми, но няма пълно щастие. Като гледам каква е ситуацията много сериали спират снимки, а кога ще започнат за нови сезони не е ясно. Бтв си гарантират поне два нови продукта за новия есенен сезон.

# 728
  • Мнения: 25
Гледали ли сте " Връзки" , "Дървото на живота" , " Фамилията" , " Под прикритие" ?
И на мен ми се гледа нещо българско и ще ги прегледам пак. Даже за "Стъклен дом " съм се сетила напоследък.

Гледай Романтична история с Иван Иванов и Ирен Кривошиева-1985г
https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=QMYEf6AjrX4 

Софийска История със Светла Тодорова/от филма Вчера/, Саня Армутлиева и Илия Караиванов-1990 г
https://www.youtube.com/watch?v=tTffoqXJ8K8
 Чудесни бг филми...

Малко калпаво
качеството, но филмите са готски Simple Smile

Последна редакция: пт, 03 апр 2020, 10:19 от Gringo Ombrero

# 729
  • Мнения: 2 699
Според мен целта на този сериал е да привлече туристи по нашето море. Предвид провала на пролетния сезон решиха да го спрат, че до следващата година ще забравим колко хубаво било на Слънчака. Ще ни го пуснат следващата пролет.

# 730
  • Мнения: 7 557
Аз съм за всички изброени без “Фамилията”.

# 731
  • София
  • Мнения: 27 160
Да, има смисъл това което казва Монца.
А и до есента повечето рекламодатели може да не са се завърнали...
Те за това и спряха някои напълно завършени сезони и ги отложиха за есен/зима, когато-тогава. Официално, ама видите ли на хората не им е до това. Напротив, сега са си вкъщи и гледат, ама има голям отлив от страна на рекламодателите и някои скъпи и очаквани шоута зад океана няма да ги пускат сега, защото няма да го има този така очакван голям приход от страна на рекламодателите, а това е от особено и водещо значение.

# 732
  • Мнения: 11 541
До есента, ако не сме умрели от коронавируса, ще сме умрели от скука. Mask

# 733
  • Мнения: 20 157
С тази криза която се очаква, нищо чудно после да няма рекламодатели, горящи от желание да хвърлят куп пари за реклами.

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Аз си направих експеримент -пуснах си последната серия с идеята да изляза от реалността малко. Получи се обратното-така ми стана тъжно, все едно години са минали от както го гледах. Много ще сме променени след тази криза, със сменени гледни точки. За добро или за лошо,но нищо няма да е същото. Спрях го,не издържах.

Общи условия

Активация на акаунт