Съни бийч по bTV

  • 42 192
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 27 225
Никога не е бил от 21:00 ч.
Винаги е от 20:00 ч. всеки петък по един епизод от 20:00 до 21:00 ч.

# 376
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ееееее... гадини! Сложили са го "на гърба" на "Откраднат живот" Imp
Ама иначе поне само разместване са направили тоя път със "Завинаги" (което трябваше д анаправят и предните два петъка, всъщност). И явно това ще е схемата оттук нататък. Може би са "хванали" настроението на публиката - че предпочитат "Съни"-то пред "инклузив"-а, та решиха да го мерят с ОЖ. Не знам доколко това е печелившият вариант. Ще си покаже...

Diavolo, то пък като че ли три години са го давали, че чак пък "никога" и "винаги". Laughing В предварителната схема беше от 21.00. И за миналия петък беше обявен от 21, докато Нова не обявиха, че ще пуснат двойния си епизод от 20 часа. Дори когато обявяваха първия епизод, казваха "само този петък от 20 часа".

# 377
  • Мнения: 9 486
Не смятам, че се мерят с Откраднат живот.
По-скоро разчитат да спечелят тези, които не гледат ОЖ и не смеят да конкуритат Ол инклузив, а за мен Съни бийч е по-добър пред него и бих предпочела да го дават от 21, за да го гледам на момента.

А сега ще гледам Откраднат живот, след него Ол инклузив и Съни бийч остава онлайн за когато намеря време.

# 378
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Това с кога ще го дават и схеми вече става досадно. Дано вече си изчистят нещата и лутането кога ще бъде излъчен да спре.

# 379
  • София
  • Мнения: 9 558
Глупав ход, според мен. Хората от вторник ще гледат ОЖ и изведнъж в петък ще се откажат, заради сериал излъчван веднъж на седмица?!
И аз ще съм със схемата на Ванилия. В перък ще гледам ОЖ и после Ал инклузив. Жалко. Съни бийч ми хареса. Сега не знам дали ще намирам време да го гледам онлайн.

# 380
  • Мнения: X
Докато си мерят ... телевизиите, винаги и едните, и другите ще губят зрители в повече. Едните ще си гледат по едната, другите по другата, а можеше всички зрители, любители а бг филми да гледат всичките филми.

# 381
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Мда... и аз си пренастройвам схемата. Иначе щеше да е Откраднат живот - Съни бийч, пък Ол инклузив - когато, тогава. Ама ми се прецака. Без значение по каква причина го местят и с кого ще се мерят. И ме е яд!

# 382
  • София
  • Мнения: 22 984
По принцип гледам първо Нова тв, защото БТВ си качват по-бързо предаванията онлайн и като свърша с предаването/ сериалът по Нова, си пускам онлайн БТВ.

# 383
  • Мнения: 8 764

Diavolo, то пък като че ли три години са го давали, че чак пък "никога" и "винаги". Laughing В предварителната схема беше от 21.00. И за миналия петък беше обявен от 21, докато Нова не обявиха, че ще пуснат двойния си епизод от 20 часа. Дори когато обявяваха първия епизод, казваха "само този петък от 20 часа".

И аз си спомням че бяха обявили 21 ч в началото затова и сега попитах.

Ама това заяждане от страна на Diavolo и тона й за сериал, от който Са излъчвани едва 2 епизода?!!!?! С думите ,,винаги,, ,,никога,, ме отказаха да споря.

# 384
  • Мнения: 10 855
А значи все пак в петък от 20 часа ще дават ОЖ, а не Ол Инклузив... Мале обърках се с тия програми, да живее интерактивната телевизия и интернет...

# 385
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Ще видя как върви ОЖ и ще реша за в петък. И без това вече го гледам през пръсти.

# 386
  • София
  • Мнения: 27 225
добре де, да се разбира тогава, че оттук-нататък винаги ще е от 20:00 ч. Grinning

# 387
  • Мнения: 7 848
Екстра ми е на мен.
Съни бийч, после Алинклузив..
ОЖ и без друго вече ми е досаден, мога и без него.

# 388
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
добре де, да се разбира тогава, че оттук-нататък винаги ще е от 20:00 ч. Grinning
Уж така. Ама знае ли се. Както започнаха да сменят всяка седмица, всичко може да се очаква вече...
Щото те докато се накакамузят кое от колко, и сериите ще свършат

# 389
  • USA
  • Мнения: 7 320
Значи Лидия е била бременна в първите месеци,когато е сниман сериала.Такива са сметките.

Общи условия

Активация на акаунт