Съни бийч по bTV

  • 42 141
  • 736
  •   1
Отговори
# 465
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Всъщност, песента в сериала е само тази, която е постнала Cafelate - "Съни бийч". Rousinoff & Pavlov имат три песни и всичките имат много близко звучене, един и същ "смесен" език и изключително забавни клипове.

В "Седем часа разлика" Пенко Господинов играеше секретар или там какъвто се водеше, на героинята на Ваня Цветкова. Доколкото си спомням, беше извънредно стриктен и лоялен, както и тайно влюбен в нея. Силна роля направи там. За "Морска сол" вече сте писали. И в "Забранена любов" е участвал.
Тиква🧡, а в рекламата не участва ли актьорът, който беше учител в "Ние, нашите и вашите"? Имаш предвид рекламата, в която един вървеше и нещо си мърмореше и броеше ли или се бъркам?
И още нещо - в коя роля беше ръководителят на "Линди хоп"? Нещо съм пропуснала, май...

Иво Аръков още отначало съм си го "заплюла", че ще ми хареса като Младен, само от анонсите за сериала. Но пък и никога не съм била негативно настроена към него, де (ББ или ВБ не гледам). Лидия се представя чудесно, мнението ми за Бойко и Явор не се различава от всеобщото. И аз чакам включването на Христо Петков с нетърпение.

Гледам, че някои са се впуснали в някакви супер сериозни и задълбочени анализи. Сериалчето ми е забавно и се гледа така леко, че да се затормозявам да мисля кое било грешно и кое глупост... как пък не. Снимките отдавна са привършили, постпродукцията - също, така че наистина е напълно лишено от смисъл.

Поздрав за всички с третата (а всъщност втората) песен на Rousinoff&Pavlov - Feelings Smiley
Скрит текст:

# 466
  • София
  • Мнения: 13 143
И аз нямам търпение за включването на Христо Петков. Много го харесвам като актьор, талантлив е, а и като мъж не е зле, но камерата не знам защо не го обича. На екрана има леко страшен вид, докато на живо ми е много симпатичен.

# 467
  • Мнения: X
Благодаря за подсещането за заглавието на филмчето! Хич не съм го запомнила, тогава са ме вълнували други неща, но явно нещо съм гледала, че чак и помня части Simple Smile
И за мен Съни бийч е попадение и чудесна операторска, и актьорска работа! Не съм фен на Опосумите, но не мога да им отрека, че са вложили средства и старание.

DamaPika, аз съм много разсеяна и не съм особено помнеща филми, сериали, роли, имена на актьори и такива подробности. Най-вероятно ти си права, ама може би с такова грешно впечатление съм останала и съм си създала грешен спомен.... Рекламата е на застрахователна компания, семейство се вози в кола, има и куче на задната седалка и гумата стъпва в дупка, а те вътре в колата си разливат кафето, което държат в ръце или нещо такова.
Този от Линди хоп е в клипа на Rousinoff & Pavlov ... съвсем обърках нещата.

Пенко Господинов бил Доц. д-р по театрална педагогика!

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 15:44 от Анонимен

# 468
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Тази реклама ли имаше предвид?



Тя не че е за коли, де, но аз с нея направих асоциация
Актьорът се казва Цветелин Павлов и е учителят Крумов от "ние, нашите и вашите". Нямам спомен да съм виждала Пенко Господинов в реклама, но все пак не претендирам, че съм видяла всички реклами на света.

# 469
  • Мнения: X
Неее, не тази! Горе допълних коя е рекламата.

# 470
  • Мнения: 6 493
Като ви чета съм направо Flushed Някога съм гледала "Тя и той" и много си го харесвах, а от новите бях загледала онзи за МОЛа, не помня името, но загубих интерес към 5-6 епизод. Та много от актьорите са ми непознати.

Но сега се разрових за Пенко Господинов и открих прилика с Кристоф Валц. Simple Smile Току и неговата съдба последвал - да изгрее звездата му в една по зряла възраст.Wink
Скрит текст:

# 471
  • Мнения: 9 051
О, много ми е любим Кристоф Валц. Той почти винаги играе отрицателни роли, но така добре се справя, че ми стана любимец. От Гадни копилета си го харесах много.
Значи грешката е моя, аз съм го объркала Господинов с Цветелин Павлов. Той играеше в Столичаните,Гергинов беше персонажа и беше много смотан и смешен.

# 472
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
О, извинявам се, Тиква🧡! Не съм видяла допълнението

Cafelate, "Стъклен дом" визираш, вероятно?

Като свърши днешният брой на "Мармалад", ще си изгледам двете видеа от участието там на Пенко Господинов - "Я кажи на тия хора" и играта "Дубльор по неволя". Така също и в рубриката "Менделсон" на "Тази събота и неделя" - Любовната история на Пенко Господинов и Анастасия Лютова.

Преди малко Иво Аръков направо се раздаде като танцьор.

# 473
  • Мнения: 1 331
Много е приятно и леко сериалчето. Страхотна изненада се оказа. В началото ми тръгна много трудно първите 30 минути, да речем, но после ме зариби яко. Единственото, което не ми харесва е Надя (Елит) 😂 Не знам защо винаги съм изпитвала такава антипатия към тая жена.

# 474
  • Мнения: 6 493
DamaPika, точно "Стъклен дом" с Калин, Елена и дечурлигата които вече гледаме в главни роли Wink Smiley

# 475
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Хахах, да, точно дечурлига са си били тогава. Все пак е било преди 10 години!

# 476
  • Мнения: X
Единственото, което не ми харесва е Надя (Елит) 😂 Не знам защо винаги съм изпитвала такава антипатия към тая жена.
Ами тя май не предизвиква много симпатии. С тази твърде перфектна дикция като "през зъби" и хладно поведение, все едно е нещо повече от другите, как да ти стане симпатичен такъв човек?! Огромна усмивка, но някак изкуствена, нищо не трепва в нея, никаква емоция не изразява и е болезнено слаба. Чела съм за загубата ѝ, за проблемите с теглото, но тя пък крачка не мръдна да промени това, а мина вече толкова много време. Косата ѝ стои като абажур на лампион и също никога не я променя. Странна жена.

# 477
  • Мнения: 3 076
Иво Аръков го харесах във "Фамилията " , със Стефан Данаилов.

# 478
  • Мнения: 1 708
И аз. Simple Smile
Някой по-назад писа, че е играл и в Седем часа разлика, но аз нямам спомен. Кой беше там?

# 479
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
По-назад писахме, че в "Седем часа разлика" игра Пенко Господинов. Иво Аръков не знам да е участвал там.

Общи условия

Активация на акаунт