Съни бийч по bTV

  • 42 144
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 7 848
Нямa ли някой дa кaчи линк зa новия епизод? 🙄
Заповядайте:
https://btvplus.bg/produkt/seriali/23552/sezon-1/sani-bijch-epizod-4

# 526
  • Мнения: 4 045

Aмa нa мен не ми cе отвaря, зaщото cъм в чужбинa 😒 някой кaчвaше директен линк....

# 527
  • Мнения: X
Не знам дали има толкова гаден човек като Никола, който с такъв кеф да смачка представите на едно дете ей така за кеф! Егати...

# 528
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Много кофти завърши.. Тоя така ме издразни, че ми идеше да му фрасна един. И без това не мога да го трая Бахаров. 🤬😬😆

# 529
  • Мнения: 2 987
И на мен ми стана много кофти за Гомес как го смачкаха, но се очакваше нещо подобно за да нажежи здраво отношенията им и съответно да се организира отмъщение. Надявам се Никола да го отнесе накрая подобаващо заедно с лихвата.

# 530
  • София
  • Мнения: 4 429

 Съни бийч
  
Епизод: 4  13.02.2020


# 531
  • Мнения: 9 051
Направо ми се насълзиха и на мен очите. Колко комплекси и злоба го тресат този Никола не е истина просто. Още по-неприятен ми стана Бахара Grinning
-А теб..(Никола)
-Мен в Меден рудник да, да(Георги). Голям образ е. И как чистосърдечно си признава, че е мекушав 😁
Розата, и с него се хилих.
Значи в това извънредно положение, ще помоля всеки ден да ни го пускат сериала, за повдигане на духа! А не по един път в седмицата.

# 532
  • Мнения: 9 484
Супер свеж епизод. Меден рудник и виж, Пингвин много ме изкефиха 😁😁
Много ми хареса Христо Петков в този образ, чудно му лепна.

Края и мен ме трогна, стана ми ужасно кофти за Гомес и момченцето му. Никола е голямо л@йно.

# 533
  • Мнения: 2 070
Аз пък не разбрах защо го унижи така, нали всичко изпълни?
Видях сцената на фоайето, когато им даде пари и ги прегърна покер играча, но пак нещо ми убягва.

# 534
  • Мнения: 9 484
От злоба и завист именно заради тази сцена. Хвана го яд, че Алексиев симпатизира на обикновените пикола (така ли се казва в мн.ч.?!), а него - човекът с пари и положение, го унижи.

# 535
  • Мнения: 35 110
Ей, Аръков най-после си намери ролята, която му пасна. Трябва да призная, че ми е забавно да го гледам!

# 536
  • Бургас
  • Мнения: 16 117
Големи сладури!
Накефих се на епизода!
Масажистката, ,,Меден Рудник,, , Покер Играча образи и половина!
И места от града ни видях,хареса ми!
Края на епизода е кофти,но това ще е за добро.
Крахът на Тасев Младши ще е тежък!

# 537
  • Мнения: 336
Тази наистина го докарва полякиня на външен вид Wink

Събраха ги - Асен, дядото на Бонка, Йосиф Шамли ... Много добро попадение с Тони покера. Наистина има уиски Волф, но това в епизода и цар киро не го предлага на пазара ...

Малкият Бахар играе по-голяма гад и от батко си, но Гомес Ерол под прикрието ще му вземе скоро и на него скалпа за втори път след шмекера май беше сефтето ...

Надобряват! Само хърбавото опосумско плашило не се вписва в картината и загрозява пейзажа.

На фона на глобалната простотия от последните няколко часа, добре ми подейства и подкрепям идеята за карантина на ефира като се разкарат системните полюции за сметка на свеж полък като това сериалче за повдигане на каквото е останало от духа ...

# 538
  • София
  • Мнения: 11 570
Той е само 12 епизода, така че би било жалко да ги изгърмят за седмица, по-добре да си ги чакаме, защото не се задава друго свежо скоро.

# 539
  • USA
  • Мнения: 7 296
Аз пък все си мисля,че Тасев младши е готин,но е озлобен от подигравки,също така и надувко,заради парите на баща си,че някак си се е загубил в мразене.Виждам го с Ивон,а Гомез с Виктория.

Изгледах и днешния епизод,нямаше толкова издънки като предния.

Общи условия

Активация на акаунт