Съни бийч по bTV

  • 42 103
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 22 938
Да, но Мастършеф все пак ще го излъчват, а от техните предавания нито едно, малко ми е странно,не знам.

# 661
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
"Папараци" не е свалено. Освен това "Смени жената", "Бригада Нов дом" и "Съни бийч" не са свалени, а временно спрени. А и като цяло чии други предавания да спрат? Те само "Междинна станция" останаха с външна продукция за бТВ. Не съм много убедена, че телевизията има интерес да прекратява отношения с тях.

# 662
  • Мнения: 3 072
Венета Райкова написа днес, че е безработна.

# 663
  • Мнения: X
Венета Райкова написа днес, че е безработна.
Ох, тая сега ще ореве света...
Ми да се впрегнат с талантливия ѝ син, да напишат епопея и ще станат най-великите писатели на своето време в условията на COVID-19. Та това ще е вселенски и недостижим успех.

# 664
  • София
  • Мнения: 22 938
Спрени за сега, свалени- мисля, че много добре ме разбрахте.

# 665
  • Мнения: 8 759
Венета Райкова написа днес, че е безработна.
Ох, тая сега ще ореве света...
Ми да се впрегнат с талантливия ѝ син, да напишат епопея и ще станат най-великите писатели на своето време в условията на COVID-19. Та това ще е вселенски и недостижим успех.
Милата
https://m.facebook.com/story/graphql_permalink/?graphql_id=UzpfS … xMTQwMzA2NjU5MjA0

# 666
  • Мнения: 1 429
Ами тази вечер имаше Смени жената.Или става въпрос,че го спират от другата седмица?

# 667
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Нов епизод ли беше?
Върти ми се нещо, че чух, че ще излъчват стари.

# 668
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
Еее, сега прочитам за спирането. Аман.. Това не мога да го оправдая с нищо, сори. 🙄

# 669
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Нов епизод ли беше?
Върти ми се нещо, че чух, че ще излъчват стари.
Стар. С Крум Савов.

# 670
  • Мнения: 1 429
Аа,Ами извинявам се тогава за подвеждането,аз понеже по принцип не го гледам и затова нямам идея,че е стар.

# 671
  • Мнения: 20 157
Според мен са вложили доста усилия и средства в този сериал, изчаквали са толкова време докато нацелят подходящ момент и би трябвало да си възвърнат инвестицията от добре платени реклами и голям зрителски интерес неразсейван от нещо друго по-голямо. Нека не бъдем егоисти и да мислим само за нашия интерес.
Викаш, целият български народ да не е егоист, да помислим малко и за тяхната изгода, вместо за психичното ни здраве.
Аз от няколко дена избягвам да гледам новини, че наистина взех да психясвам.

# 672
  • Мнения: 54
Скъпи приятели,
Както вече знаете, bTV въвежда временни промени в програмата си, заради извънредното положение и борбата с коронавируса. Предаванията не само на нашата продуцентска компания са временно отменени и “Меджинна станция”, като дългогодишен парньор на медиата, изцяло се съобразява с взетите програмни решения. Надяваме се, сравнително бързо, ситуацията да се нормализира и скоро отново да се наслаждаваме на любимия сериал “Съни бийч”, “ Бригада нов дом” и другите ни проекти.
Пазете се и бъдете здрави!
Иван и Андрей

# 673
  • Мнения: 10 794
Скъпи приятели,
Както вече знаете, bTV въвежда временни промени в програмата си, заради извънредното положение и борбата с коронавируса. Предаванията не само на нашата продуцентска компания са временно отменени и “Меджинна станция”, като дългогодишен парньор на медиата, изцяло се съобразява с взетите програмни решения. Надяваме се, сравнително бързо, ситуацията да се нормализира и скоро отново да се наслаждаваме на любимия сериал “Съни бийч”, “ Бригада нов дом” и другите ни проекти.
Пазете се и бъдете здрави!
Иван и Андрей

И вие бъдете здрави! Но няма как да не се ядосваме. Искаме да гледаме положителни неща, а не болести и смърт!

# 674
  • Мнения: 20 157
Аз просто няма да гледам БТВ, надявам се и много други хора да постъпят по същия начин.

Общи условия

Активация на акаунт