Съни бийч по bTV

  • 42 147
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 219
Новини не съм гледала от години,като ме интересува нещо влизам в нета и чета. На БТВ гледах само Съни-то и Мастъра, както и Смени жената последните пъти, че приятелско семейство участваха и уж в началото на месеца щяха да ги дават,но кога ще са не знам.И аз само Мастъра ще гледам вече там, принципно не съм им фен заради турските бози.

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз просто няма да гледам БТВ, надявам се и много други хора да постъпят по същия начин.
Аз също обявих бойкот и на БТВ и на Нова. Няма да им гледам абсурдните предавания.

# 677
# 678
  • Мнения: 790
Аз просто няма да гледам БТВ, надявам се и много други хора да постъпят по същия начин.
Аз също обявих бойкот и на БТВ и на Нова. Няма да им гледам абсурдните предавания.
                                И двете телевизии в гоненето си на рейтинг,ще ни зомбират !На кого бяха нужни тези двучасови социални проекти снощи? Достатъчно интелигентни хора сме за да разберем че ситуацията е сериозна и не е за подценяване.Брифингите  и новините са напълно достатъчни да сме в час със всичко ! Че социолози,че психолози,че чак Ани Владимирова !Боже ,боже ! Ще ни психясат вече !

# 679
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Така или иначе няма да гледам тия извънредни предавания. Напълно излишна беше тази смяна на програмата. Голяма грешка от страна на телевизията.

# 680
  • Мнения: 10 263
Аз просто няма да гледам БТВ, надявам се и много други хора да постъпят по същия начин.

Е че то Втора програма. Аз дори не знаех че съществува още. От форума разбрах за Съни бийч. Гледам на запис, намирам си директно него, че и рекламите са изрязани.  Даже не знаех че и по Втора програма го давали.

# 681
  • Мнения: 2 987
Не разбирам само два канала телевизия ли имате, че е такъв голям проблем какво давали по тях. А и нужно ли е да сме залепени за телевизора денонощно за да се превърнем в енциклопедия на всичките им предавания. Това ще е най-сигурния начин хората с по-лабилна психика да получат трайни отклонения. Едно е да се информираш, съвсем друго е да се зомбираш. Докато има интернет винаги можем да си намерим нещо по-интересно за гледане, ако това ни е единственото развлечение. Дано не е така и хората си намерят по-приятни начини за прекарване на времето. Вируса ще мине и ще си замине, но пораженията върху психиката вероятно ще са необратими. И на мен ми липсва сериала, но не правя трагедии от решението за отлагането му.

# 682
  • Мнения: 9 051
Съгласна съм с Яху.Аз съм си приготвила и няколко книги ,нет, HBO и пей сърце Simple Smile
И Сънито както Под прикритие,ще си ги чакаме и това е.

# 683
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Точно така. Решили са от телевизията - това е. Приема се и се продължава нататък.
Ще си чакам да подновят излъчването, пък дотогава - възможности бол.
И да се драматизира, какъв е смисълът? Напълно излишно е.

# 684
  • Мнения: 9 484
Абе не виждам някой да е тръгнал да си разплита чорапите, защото са спряли едикойси сериал.
Просто всеки си казва мнението, отбелязва, че е тъпо и толкова. Няма драма.

# 685
  • Мнения: 10 802
Въобще не ми е за сериала чак толкова, въпросът е принципен.

# 686
  • България
  • Мнения: 6 211
Абе не виждам някой да е тръгнал да си разплита чорапите, защото са спряли едикойси сериал.
Просто всеки си казва мнението, отбелязва, че е тъпо и толкова. Няма драма.
Именно!
Драма няма.
И без това съм минала на корейски и китайски сериали и филми и отдавна съм оставила дистанционното за ТВ във владение на МП.
Излъчването на някой по-интересен български сериал беше само в плюс на дадена телевизия и имаше шанс да ни върне към малкия екран поне за няколко часа.
Сега ще ме върнат, ама друг път. Joy
Още няколко минути съм във форума и слагам слушалките.
Между епизодите поглеждам тук и така ще бъде за доста време май.

# 687
  • Мнения: 11 567
Хм, сега, цъкайки по каналите, пише, че ще има сериал тази вечер.

# 688
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Операторът не си е променил програмата.

# 689
  • Мнения: 2 670
направо да махнат всички филми и да пускат само новини. Брифинг, новини, брифинг, новини, прогноза за времето....

Общи условия

Активация на акаунт