💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 58 697
  • 762
  •   1
Отговори
  • Испания
  • Мнения: 37 503
“Един за друг” е новият риалити формат, с който NOVA ще изненада телевизионната аудитория през пролетния сезон. 10 двойки ще заложат на силната връзка помежду си, за да докажат, че когато са заедно са непобедими. Колко добре се познават и дали ще се променят отношенията им, зрителите ще проследят от 22 февруари в ефира на NOVA.

Водещ на „Един за друг“ ще бъде Емил Чолаков, когото зрителите ще видят в неочаквана роля. Той ще преживява с двойките всяка емоция и ще върви заедно с тях по пътя към успеха.

„Винаги съм чакал това приключение. То ще бъде нещо напълно различно както за зрителите, така и за мен, но се чувствам  комфортно в тази роля, защото предаването ще бъде много истинско. Нямам търпение да се впусна в това изживяване, заедно с участниците, да наблюдавам от първия ред как минават през предизвикателства, които ще ги променят, ще ги правят по-силни - може да науча нещо ново и за себе си“ - споделя Емо Чолаков

Риалити форматът „Един за друг“ ще постави пред сериозни изпитания участниците - ще провокира техните взаимоотношения, ще разбие клишетата за мъжете и жените, ще постави темите за доверието и любовта и ще провери колко е важно да познаваш добре партньора си.

В състезанието всяка двойка ще се бори за наградата, опитвайки се да бъде по-добра от другите. На финала на незабравимото преживяване двойката-победител може да спечели от 50 000 до над 100 000 лв.  

Повече от 2 000 души са регистрираните за кастинга на предаването, като възрастовата граница на желаещите да се включат във формата е от 18 до 70 години. Избраните за участие двойки ще съжителстват заедно повече от месец и ежедневно ще подлагат на изпитание чувствата си.

Всеки уикенд пред очите на зрителите участниците ще преминават през полярни емоции и ще разкриват неподозирани до този момент качества както за себе си, така и за своята половинка. За някои откритията ще са приятна изненада, за други – горчиво разочарование. Важното обаче е, че на финала на „Един за друг“ любовта ще победи.

Не пропускайте „Един за друг“ от 22 февруари по NOVA!

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 09:20 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 1
  • Мнения: 892
Звучи интересно, ще му дам шанс, но напомня силно на Биг Брадър фемили.Дано греша People Eyes

# 2
  • Мнения: 6 466
Охооо, и дата има!  Благодаря Flowers Hibiscus
Ще гледам. Simple Smile

# 3
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Емо Чолаков е в "Здравей, България".


10 двойки. Нямало да има никакви жълтини. Най-позитивното предаване. Ще продължи 2 месеца. Ще се излъчва и в събота, и в неделя.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 09:23 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 4
  • Мнения: 2 645
Емо Чолаков е в "Здравей, България".


10 двойки. Нямало да има никакви жълтини. Най-позитивното предаване. Ще продължи 2 месеца. Ще се излъчва и в събота, и в неделя.
Ах, без жълтини...а дано, ама надали...🤪🙃
Кой е продуцент?

# 5
  • София
  • Мнения: 14 513
И мен това ме интересува 😆 ако е Тупарев няма да минем без жълто и скандали.
То, няма и кой друг да е, май..Халвата ще прави капките, Иван и Андрей не може, Ванков не знам дали е завършил сериала, Милошев също си действа по ОЖ...

# 6
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Жълтини ще има със сигурност, скандали също, че как иначе Joy
Това вместо ББ ли ще е?

# 7
  • София
  • Мнения: 27 026
Благодаря за темата! Simple Smile
Още се чудя дали да гледам, на кантар съм. Но по-скоро мисля да им дам шанс, просто защото ми е любопитно какво ще е това нещо, никога досега не съм гледал подобен формат.

# 8
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Емил Чолаков: „Един за друг” ще е най-позитивното риалити в българския ефир


Не казват кой е продуцент. Подозирам, че е Тупарев, но се надявам да не е той.

# 9
  • Мнения: 8 839
Позитивно,колко да е позитивно- като Женените ,накрая беше кошмар.Joy
Дано не съм лош пророк,гледа ми се нещо наистина леко,мило,истински позитивно.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 26 194
Дано става за гледане.

# 11
  • Мнения: 1 855
Още нещо ново в Бг ефира. Ще му дам шанс, още повече, че адаша ще е водещ, а аз много го харесам. Simple Smile
Благодаря за темата. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 17 936
Супер, без това няма нищо за гледане през уикенда

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Еййй, от Нова са големи хитреци! Завардили са Емо Чолаков по пътя към летището и са го примамили да отиде при тях. SatisfiedSatisfied

# 14
  • София
  • Мнения: 11 436
Да видим как ще бъде, очаквах да не живеят заедно и да са различни двойки всеки епизод. Странно ми се вижда, че от нова са пуснали едновременно две предавания, в които хората живеят някъде и гледаме взаимоотношенията им. Хелс китчън не ме кефи, но на това бих дала шанс.

Общи условия

Активация на акаунт