💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 168
  • 762
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 074
На мен ми е много забавно предаването.
Сега изгледах втори епизод.Хаха първи беше в ущърб на жените(не могат да паркират),а във втори за мъжете(не могат да вършат 2 неща едновременно).Като цяло замисъла е да се покаже как едни без други не можем ,и е много сладко.
Към моите любимци-Доротея /Митко и Емо/Калина прибавям и Святолсав и съпруга.Браво!Нищо ,че се справиха само последните.

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 14:17 от *Амбър*

# 271
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 836
Явно въпросите предварително е трябвало да ги уточнят помежду си, но да мислиш за 2 неща едновременно си е трудна работа. Може би жените си мислеха, че ще бъдат само въпросите и затова заложиха и повече пари.
Интересно е и ако не е по някое чуждо предаване, поздравявам екипа.

# 272
  • Мнения: 3 949
В събота не успях да гледам епизода,  но този в неделя го гледах на запис. Честно казано не ме грабна особено предаването. Два часа да стоя пред телевизора и да гледам една и съща игра не е моето нещо. Можеше да посъкратят малко. Иначе са забавни.

# 273
  • София
  • Мнения: 4 884
Всеки ден ли дават нов епизод от предаването?

# 274
  • Мнения: 1 925
Всяка събота и неделя Simple Smile

# 275
  • Мнения: 6 230
Жалко че ще е само уикенда.Щом са снимали 40 дена значи поне 30 епизода ще чакаме.

# 276
  • Испания
  • Мнения: 37 503

А, има ли информация до кога ще е предаването?

Емо Чолаков каза, че ще се излъчва два месеца. Снимките продължават месец и половина /по 14-18 часа без почивен ден/.

# 277
  • Мнения: 11 036
А, има ли информация до кога ще е предаването?

В уикипедия пише 12 епизода, че е.
Аз все си мисля, че е 12 седмици, не 12 епизода. Но ще видим.

Няма ли официален сайт това предаване?


Снощи ми хареса.
Симпатизирам засега на Ветка и мъж.

аз им викам Маринела и Ветко (Арабаджиеви) Grinning

# 278
# 279
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Те вместо в 22.00 приключиха в 21.45. Кой да очаква финални надписи 15 минути по-рано от обявеното? Просто превъртях записа от Nova Play.
Първата серия в Нова Плей е 100 минути, втората е 81 минути, без рекламите.  Очевидно първата е по-дълга заради визитките, които вкарват, освен състезателния елемент. Ама да си ги изчисляват, мен лично ме напрегна това кормуване, толкова подробно и умножено по 13 , вече на третото исках да му дам "превърт", ама не става, защото го гледах на живо.
Ставаше въпрос за съвсем друго, ама нейсе.
Принципно по програма ВСЕКИ епизод е обявен от 20 до 22 часа. Вторият завърши цели 15 минути по-рано. Всъщност, то и по-добре, защото и без това все едно и също 12 пъти наистина дразни. Нещо не са го доизмислили това с продължителността и със запълването на времето. Според мен по час и половина (включващо и рекламите) би била достатъчно, за да се покаже една игра. И те засега са 12 двойки, ами нататък, като започнат да намаляват? Освен скандали и разправии да показват друго няма да има какво, а това вече хич не би ми харесало...

# 280
  • Мнения: 11 036

Мерси много, сега вече ги виждам "черно на бяло",  куклата Барби се казвала Анселита...уау

# 281
  • Мнения: 569
Наистина става досадно да гледаш толкова много пъти едно и също. За сега не съм очарована, но ще дам шанс на предаването. Надявам се да не се превърне в поредния Биг Брадър.

# 282
  • Мнения: 6 230
За мен не е едно и също.Всяка двойка си е индивидуална и смешна и лафовете на Емо са различни и допълващи.Малко като експеримент е,12 уж еднавки задачи,а свършени различно от различните двойки.Допада ми и ще го гледам.

# 283
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Естествено, че трябва да излъчат играта на всички двойки. Иначе какво ще видим и какъв смисъл ще има форматът? Достатъчно беше, че не излъчиха всички въпроси и техните отговори.

# 284
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
лещичка, беше на границата на досадата. И то при положение, че беше с 15 минути по-кратко. Ами ако и това време трябваше да запълват с отговори на въпроси и редене на пъзели? Просто е трябвало да помислят по-добре как точно ще монтират и какво точно ще покажат, за да си направят определената продължителност. А те още от втория епизод не се справиха. Ако обявят край в 21.30 вместо в 22.00 мисля, че ще е по-удачно. Или както беше в неделя - 21.45. Можеха да разширят времето на играта, която си измислиха самите участници, примерно. Защото не дадоха всички двойки. Или пък да бяха излъчили целите 7 минути на всяка двойка и готово.

Общи условия

Активация на акаунт