💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 106
  • 762
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
            
     В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 



    
          ЗА КОМПЮТЪР
  Един за друг -  ЕПИЗОД 3  /2020/02/29/    С01Е03










                       ЗА МОБИЛНИ

# 361
  • Мнения: 10 991
Ееее, diziler, не всичко са сериали на тоя свят, де...
В случая е малко по-различно, но само малко. Предаването е "Пълна лудница". Мама Божка е мама на Жоро Бекъма. В ролята е Мария Сапунджиева

 Не съм гледал "Пълна лудница", не понасям лиготиите на Рачков, заради него не гледам и "Като 2 капки вода" и "Маскираният певец", то бива бива преиграване и лигавщини, ама този преминава всякакви граници. Съсипа всички възможни предавания, до които се докосна.
А като каза Мама Божка, си помислих за малко да не е  Татяна Лолова в един комедиен сериал, не знам как се казва, и тя там е Мама.. не знам си коя. Гледал съм 5 мин.

Иначе за реването, не съм казал, че е било нонстоп,  за малко беше драматизацията на Мис БЧК, ама достатъчно да подразни.

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 00:23 от diziler

# 362
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Mari_Mar, възхищавам се на ентусиазма, с който даваш линкове към всичко, що се гледа по телевизиите!

# 363
  • Мнения: 10 991


И после сто часа разбор и повтаряне на едно и също щой как е приел залозите.


Точно така. Тоя коментар кой как приел залозите ми се стори супер дълъг и излишен. Нищо не са съкращавали явно.  Насядали мъжете върху соц-мокета и бистрят едно и също. А този Димитър мълчи и си гледа от неговия фотьойл, нищо не продума.
За Ветка и Янчо ме е яд, че напускат... симпатични хорица

# 364
  • София
  • Мнения: 11 569
Предвид, че преди това им видяхме реакциите, когато съобщаваха сумите. Предаването е за един час или да измислят с какво да го запълнят, примерно с една по-дълга и една кратка игра.

# 365
  • Мнения: 10 991
Mari_Mar, възхищавам се на ентусиазма, с който даваш линкове към всичко, що се гледа по телевизиите!

В чужбина може и на живо да се гледа през СеирСандък, в реално време, и извън ЕС,  в САЩ и т.н.

тук

# 366
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ето. Един час им е достатъчен - ясно е.
Бе не е добре обмислено кое как, и това е. Дано се вразумят.

# 367
  • Мнения: 10 991
Малко ми се струва тъпо да издават толкова много от следващия епизод. Вече от миналата неделя знаехме, че тази седмица ще се ровят в кравешките лайна всички. Но днес Емо като започна да загатва какво ще има в играта и ги накара да облекат най-хубавите си дрехи... всъщност.. нямаше да е лошо и за нас, зрителите, да е изненада. Но ние предварително си знаем, че ще се ровят в обора.

# 368
  • София
  • Мнения: 4 429
Mari_Mar, възхищавам се на ентусиазма, с който даваш линкове към всичко, що се гледа по телевизиите!

В чужбина може и на живо да се гледа през СеирСандък, в реално време, и извън ЕС,  в САЩ и т.н.

тук

1

2

3
______________________________________________________________________________________________________________
Даа... и от тези ДИРЕКТНИ ЛИНКОВЕ, също може да се гледа НОВА на ЖИВО, но при някои часовата разлика е пречка, за да гледат в реално време. А линковете които давам, са удобни, защото са без реклами, епизодите са цели, могат да се гледат и след като бъдат премахнати от Нова плей или БТВ плюс.

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 01:33 от Mari_Mar

# 369
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
За нас като зрители би било изненада единствено, ако го разберем едва когато го разбират тези, които са подложени на изпитанието. Ние, обаче, го разбираме още когато Емо обяснява на другите - които трябва да направят залозите. Т.е. пак не изненада. Та в тоя смисъл не е чак такава драма, че го виждаме в анонса. Така или иначе изненадата я няма. А е можело да се постигне. Дори и само чрез монтаж. В смисъл, че могат да го направят даже и ако са заснели всичко.

Mari_Mar, чудесна работа вършиш!

# 370
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Всичко в една снимка

# 371
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
'Айде още една ентусиастка! Браво, 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬!

# 372
  • София
  • Мнения: 11 569
А може ли малко обяснение за парите, тези пари, които сега имат, ще ги вземат ли при евентуално изгонване или те им помагат само да не са на дъното на класацията и да е сигурно, че продължават?

# 373
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не може. Не са го дали все още.
Не им стигна времето

# 374
  • София
  • Мнения: 4 429
Mari_Mar, чудесна работа вършиш!

  Благодаря!

  А сега още малко обяснения за ЛИНКОВЕТЕ които дадох в предишният ми пост.

Те са с много ниска резолюция, защото някои потребителки от чужбина ми писаха, че само те работят при тях нормално, а другите с по-високата резолюция, които давам за компютър, им забиват.
Но сега ще дам и тези с висока или по-точно, с неопределена/неограничена, пък всеки да опита кой линк му върши работа.


1

2

3

Общи условия

Активация на акаунт