💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 116
  • 762
  •   1
Отговори
# 480
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Знам, разбира се. Репликирах разпределението ти на игрите по дати.

# 481
  • Мнения: 10 993
как успяха този непретенциозен и приятен формат 

https://dorimedia.com/portfolio/power-couple/  Power Couple

  https://youtu.be/PjgzDee2IPw   


пак да го издънят...

да, от клипчето тук се виждат ясно и играта с пъзела и задаването на въпроси, и с ровенето в кравешка тор, само дето там всичко си е ...рядко, не като при нас, 80% пръст и кал, 20% кравешки л ... Grinning 
Предстои да гледаме висенето във въздуха над терариума. Иначе залагането на сумите си е по същия начин. И всеки напуснал остава с empty hands, както го казват..  Ето, че си имаме побългарена версия на израелски формат Wink

# 482
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
            
     В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 

       
          ЗА КОМПЮТЪР
  Един за друг -  ЕПИЗОД 4  /2020/02/01/    С01Е04



Линка може да се пусне и във VLC player




                       ЗА МОБИЛНИ

# 483
  • София
  • Мнения: 27 175
Продължават да драпат надолу. Само у нас може да спечелиш игра, да си в челната петица по пари и с едно предпоследно място да си заминеш, защото видиш ли надзирателя ромофоб бил душата на компанията. Трагедия. Жалко за мотористите, макар че донякъде си го заслужиха, най-вече заради Станимир. Яд ме е за половинката му. Много интересна жена. Отиде си доста силна двойка, но нищо, нали има кой да ги разсмива... А тия Георги и Мъра ли е каква са си жив зян до тук.
Иначе днес играта бе интересна и забавна, хареса ми.

Относно Тупарев. Е, нали неговата продуцентска къща стои зад предаването или аз не съм дочел нещо, мернах го в уикито. Не че е чак толкова важно де.

Имаше въпрос за 'нечистоплътна' Нито една жена не се бе определила като такава (имах си аз и да го направи). Обратното, двама мъже припознаха половинките си като нечистоплътни и те се обидиха. Но явно беше, че това бяха хора просто ей така взимайки която им попадне възглавница. Тези двамата за които имам спомен бяха Димитър и Йордан. А може и още да имаше ама не помня.

# 484
  • София
  • Мнения: 11 570
Да, то не дори не четоха какво пише на възглавницата, вече бяха изморени и гледаха само да скачат.

Аз си мисля, че запазиха Мъра и Георги, защото са слаби и не са им конкурнеция. Не мисля, че им дреме кой ще ги забавлява един месец. Това са обикновени хора и са влезни със съзнанието, че тия пари ги искат/трябват им. Видяха възможност да изгонят по-силна двойка.

# 485
  • София
  • Мнения: 27 175
Да, може и така да е разбира се. Но докога в нашите реалити силните ще са на пънгара винаги при първа възможност. Не ми харесват правилата, които не са справедливи, но каквото-такова. Аз фаворит засега все още  нямам и като ги гледам всичките трудно и ще имам такъв. Лондочани са ми така все още една идея по-симпатични и съм за тях, но са твърде мили и скромни и сигурно ще им скроят шапката при първа възможност.
Още много малко време е минало, но си личи вече как някои мъже почват да се опитват да дават насока на останалите. Руснака, БЧК-то,  рапъра и самият Георги.

# 486
  • София
  • Мнения: 11 570
И на мен не ми харесват правилата, то какъв е смисълът да се бориш за точки, трябва поне горната половина да са имунизирани и другите да се борят за оставане. Но иначе смятам, че ако човек влиза в такова предаване с идеята кой е най-достоен, няма какво да си губи времето. Щом е успял да стигне до печалбата, да си я ползва, по-скоро е проблем на силните, че понякога, концентрирани в играта пропускат психологическия момент, подценяват някой противник или проявяват съчувствие към някой, който го играе жертва и им се изплъзва на финала победата.

# 487
  • Мнения: 9 051
Сега успях да изгледам края.Ми те големи ревове са били снощи Simple SmileТова е хубаво,значи са свикнали едни с други и се разбират .
Само дето останалите Мариета и Георги не са ми интересни.Георги е много симпатичен,но до там,малко ми е шут като Пламен.А Мариета направо ми е безинтересна.
Кофти е това с елиминициите ,но е част от всяка игра -неизбежно е.
Хората с постоянно мнение и включване се очертават,жени-Божидара,мъже-този БЧК-то(какмубешеимето).

# 488
  • Мнения: 697
А този Георги не ви ли изглежда малко като да ги манипулира останалите? То и той самия се беше посочил като манипулатор на играта с възглавниците.

Иначе варненците ги харесвах, заради жената. Беше готина, някак си различна. Simple Smile Пък мъжа - малко скучен и дръпнат.

# 489
  • София
  • Мнения: 3 951
Като разбрах кои са номинирани, веднага реших, че Мъра и мъж си отиват. Наистина смятах, че мотористите са по-харесвани, доста се изненадах. Мъра ми е нелицеприятна.

# 490
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
След малко напусналата двойка ще бъде при Гала в "На кафе".

# 491
  • София
  • Мнения: 22 947
 И аз мисля, че ги изгониха, защото ги смятат са силни.

# 492
  • Мнения: 7 848
Като разбрах кои са номинирани, веднага реших, че Мъра и мъж си отиват. Наистина смятах, че мотористите са по-харесвани, доста се изненадах. Мъра ми е нелицеприятна.
И на мен. Жената е хубава, по скоро подържана, но ми е отблъскваща. Не я познавам лично, но  е от тези типажи, дето има само едно мнение правилно и то Е нейното. Мисля, че трябва да е благодарна на симпатичния си мъж.
Освен, че е по- хубав от нея е и с чувство за хумор.
Махнаха варненци защото за три дни те са си били самодостатъчни и не са ги приели напълно. Да, може и да има стратегия. Но не вярвам.

# 493
  • Мнения: 6 493
Играта беше интересна. И натоварваща, и разкриваща характери.Wink Но какви бяха тези критерии за напускане? Предпоследните в последната игра са номинирани??
И стартираха раздорите! Можели да коментират номинациите си, да се съветвали...Трябваше вота да е таен, хем да не унизяват по нехаресваната двойка, хем да се чуди оцелялята кои им симпатизират.
Много ме е яд, защото точно и двете номинирани двойки са ми симпатични и предпочитах други да си тръгнат.
Станимир явно е притеснителен или по-трудно се отпуска сред непознати. Има си и мълчаливи хора, което се оказа скучно и неатрактивно за кого??! - останалите мъже Smiley

След като видях Святослав гол, съвсем ми стана несимпатичен Smile Съжалявам, нещо в двойката Ива-Светльо не ми се нрави.
Другите всеобщо харесвани - БЧК, също са ми безинтересни.
Но ми се искаше играта да напуснат Симона-Велислав.

Дано всичко е наред здравословно и всякак с Ветка и Янчо. Бяха симпатяги.

# 494
  • София
  • Мнения: 12 409
Аз изобщо не харесвам БЧК-то, особено Веселка. Много са ми антипатични и отблъскващи като поведение.

Общи условия

Активация на акаунт