💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 58 974
  • 762
  •   1
Отговори
# 540
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Оф, като забиете в една посока.. 🙄
Аз се чудя няма ли да вкарат някоя друга двойка, след като Ветка и съпругът й излязоха? Редно би било, или пък да не гонят никого другата седмица, примерно.

# 541
  • Мнения: 5 459
И пак да питам, как решихте, че говори за роми/цигани?

А добре ли видях, че разликата между него и жена му е 9 години в нейна полза? Уау уау уау....
Ми, че то си личи от самолет. Той е момченце в сравнение с нея. Аз даже мислех, че имат по-голяма разлика. Тя доста дъртее Мърата. Ето и аз да похейтя....

# 542
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аз се чудя няма ли да вкарат някоя друга двойка, след като Ветка и съпругът й излязоха? Редно би било, или пък да не гонят никого другата седмица, примерно.
И както вече писах - че беше редно точно тази да е седмицата, в която да не гонят никого. Може би това би било най-правилното решение. Странно защо не са го взели, обаче.
Ако бяха вътре, Вилияна и Станимир въобще можеше да не са двойката, която ще напусне следващата седмица и да останат по-дълго време в предаването.

# 543
  • София
  • Мнения: 27 134
Ами според мен визираше ромите, макар и да не го каза директно. Той кой друг да визира, кой друг етнос дразни сигурно едно над 80% от българите? Освен това е надзирател в затвор, а там е пълно с роми. Така че и без да го уточнява за мен на 95% е ясно кой визираше... Simple Smile

# 544
  • Мнения: 4 303
А добре ли видях, че разликата между него и жена му е 9 години в нейна полза? Уау уау уау....
Ми, че то си личи от самолет. Той е момченце в сравнение с нея. Аз даже мислех, че имат по-голяма разлика. Тя доста дъртее Мърата. Ето и аз да похейтя....
Ето ги. Колкото и да се казва, че не личат разликите в годините.

Мърата, много дразнещо

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 14:47 от vasq_5

# 545
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Абе и Георги изглежда на повече от 32г. Първоначално ми хареса той най-много, ама вече - не. Нещо ми иде твърде натурален, да не кажа по-обидната дума.

Татуировката на Святослав хич, ама хич не ми хареса. Мястото и изпълнението ми навяха асоциация на задник с мишена.

Отпадналата двойка ми допадаха и малко съжалявам, че си тръгнаха. Мацката беше готина. Той - малко затворен, ама и в това имаше чар. По-добре са мълчи, отколкото да плещи глупости кат Жоро.

# 546
  • София
  • Мнения: 8 103
Значи трябва да си Уууу-ааа-оооо намахан и нахакан, за да не си изгонен от групата. Ако си по-свит, интроверт, и нямаш нужда от 10 човека, за да си добре, веднага си отритнат. И аз ако бях там, щях да съм първата изгонена значи Joy

# 547
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За първи път Георги ме подразни /писах го в темата/, когато имитираше как жените ровят в изпражнения. Беше изключително грозно. Ако това е забавлението, което очакват от него... Какво да каже човек!

# 548
  • Мнения: 1 925
И защо са тези състезания и пари, като накрая се гони по симпатичност ? По тази логика Вилияна и Станимир първият ден трябваше да разпределят стаите не по това, кой как се е справил, а според това, кой колко им е симпатичен. Голяма глупост. Да им бяха дали парите поне. Доста необмислено. Те ми бяха доста по- симпатични от Георги и Мъра (що за прякор). Особено Вилияна ми беше много свежа и интересна за разговор.

# 549
  • Мнения: 10 929
Търсим логика там дето не е влагана


Иначе ето една статия, в която става ясно, че в БТВ е искал да води собствено предаване, но така и не са му позволили. Дълги, изтощителни смени, без увеличение на парите, накрая идва дългокраката Натали, дето вика "Обуачно в Пуовдив", не е синоптик, не е учила никога метеорология и хидрология, но заради нея си тръгва и Христина Балинска (която после отиде в БНТ) и Емо Чолаков (който отиде в РВД на Летище София), а и двамата са дипломирани синоптици.

https://show.blitz.bg/vip/top-sinoptikt-emo-cholakov-s-bombastichni-priznaniya

извинявам се за жълтия сайт, знам, че не е сериозно... просто ми попадна

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 11:00 от diziler

# 550
  • Мнения: 7 847
Да, това го четох навремето, след като Балийска каза, че атмосферата в БТВ е станала непоносима, при все, че тя им беше шеф.
Много му е дошло на Емо. Болна жена и на работното място - змии(я).

# 551
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 718
Така и не разбрах защо всъщност Ветка и Янчо напуснаха състезанието.

# 552
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
А трябва ли да се разбира? Може да не желаят това. И са си в пълното си право.
Защо трябва да се изпитва необходимост от "ровене в чаршафите"?
Обяснението "извънредни обстоятелства" е достатъчно, мисля.

# 553
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Никой не разбра, но вероятно е сериозна причина, предвид обичайните неустойки в такива предавания.


Натали е толкова дразнеща, Застинала е някъде в 2005та година и като визия, и като поведение.
Емо Чолаков е започнал снимки по предаването в последните месеци от живота на съпругата си, които предвид тежкото заболяване, са преминали в болнични условия. И той, като Алекс Сърчаджиева, ползва работата като терапия и очевидно му се получава.

# 554
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 718
А трябва ли да се разбира? Може да не желаят това. И са си в пълното си право.
Защо трябва да се изпитва необходимост от "ровене в чаршафите"?
Обяснението "извънредни обстоятелства" е достатъчно, мисля.

Благодаря, DamaPika, за изчерпателния отговор!
Ще се постарая повече да не "ровя в чаршафите" им.

Общи условия

Активация на акаунт