💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 187
  • 762
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 9 080
Приятен е Емо като водещ.И респект за смелостта след трагедията му,но много сдъвква думите,напрягам се да го чувам.

# 526
  • Мнения: 3 510
На мен пък този Георги рязко ми опротивя като каза, че е расист. Недопустимо е такова нещо да се казва в национален ефир. Също така ми изглежда като някакъв селски бек, които изневерява на жена си. Може и да бъркам, но попринцип имам усет за тези неща.

# 527
  • София
  • Мнения: 8 124
С такива жени, които ги командорят, обикновено така става. Тя се държи с него като със собственост, явно ѝ е комплекс, че е по-голяма.

# 528
  • Мнения: 4 749
Не виждам да е топ трагедия, че е коментирал, че не е толерантен към масата роми. Все пак работи с тях и си дава ясна представа за природата им.
Не съм чула какво точно е казал, но не мисля, че това че е нетолерантен към ромите го прави лош човек.
И едва ли е някакъв краен расист. Убедена съм, че към интегрирани роми би се държал добре. Според мен е имал предвид масовата паплач , която паразитира.

# 529
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
Айде сега расист бил. То по тая логика 90% от българското население са расисти, щото не се кефят на мангалите.

# 530
  • Мнения: 11 042
На мен пък този Георги рязко ми опротивя като каза, че е расист. Недопустимо е такова нещо да се казва в национален ефир.

Точно така, и аз съм на това мнение. На мен ми падна в очите точно след тази реплика. Недопустимо е в национален ефир да се казва, защото телевизията действа и възпитателно. А и той не е казвал нито "роми", нито "мангали", откъде знаете за кой етнос иде реч?


Емо, да... има силна скороговорка, дъвче думи, "ше" вместо "ще", той така си беше и с прогнозата. Човекът е синоптик, метеоролог, не е роден за радио или тв водещ. Но сравнен с повечето, които ни заливат от ефира, направо си е супер. Павел и Венци Венц как водят Гласът на България? "Ше кажеме, ше чуеме, ше продължиме", УЪ вместо Л,  "на някой" (вместо "на някого"), така че Емо Чолаков си е екстра. Аз по едно време мислех, че е роднина на Радослав Чолаков от БТВ, другия шемет...Ама май не е.

# 531
  • Мнения: 500
ГЕорги е надзирател в затвор....от личен опит в сферата, охранителите се взимат за нещо повече и имат ужасно просташко отношение базирано на комплекси. Нереализирани ченгета....

# 532
  • Мнения: 3 510
Скрит текст:
Не виждам да е топ трагедия, че е коментирал, че не е толерантен към масата роми. Все пак работи с тях и си дава ясна представа за природата им.
Не съм чула какво точно е казал, но не мисля, че това че е нетолерантен към ромите го прави лош човек.
И едва ли е някакъв краен расист. Убедена съм, че към интегрирани роми би се държал добре. Според мен е имал предвид масовата паплач , която паразитира.
Ами щом за теб е ок да си нетолерантен... Обикновенно тези, които открито заявават своята нетолерантност към дадена група, са нетолератни като цяло към всички - различна раса, сексуалност, религия и т.н. Естествено това е право на всеки, но за мен лично не е нормално.

# 533
  • Мнения: 4 749
Ми то пък от престорена толерантност сме цъфнали и вързали..
Аз поне си го казвам. Не са ми ок мързеливите паразити, които живеят на нечий гръб. И да силно съм нетолерантна към всякакви такива индивиди - без значение пол, възраст, сексуалност, религия и етнос.

Извинявам се за оффа Simple Smile

Любимци нямам засега. Сякаш Ветка и Янчо ми бяха най-забавни, но те пък бързо окапаха.
Харесвам и Калина и Емил. Някой знае ли под какъв псевдоним се подвизава той?

# 534
  • Мнения: 2 525
Псевдонимът му е EMO доколкото знам. Simple Smile

# 535
# 536
  • Мнения: 4 749
Уф..много копи пейст му е музиката. Нещо средно между Тото и Криско. Ама явно това се продава и той се опитва да се наложи. Не е нещо нечувано.
Иначе ми прави впечатление на възпитано и интелигентно момче.

# 537
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Топлата вода е вече открита.

# 538
  • Мнения: 3 510
Скрит текст:
Ми то пък от престорена толерантност сме цъфнали и вързали..
Аз поне си го казвам. Не са ми ок мързеливите паразити, които живеят на нечий гръб. И да силно съм нетолерантна към всякакви такива индивиди - без значение пол, възраст, сексуалност, религия и етнос.
Айде, стига вече с тези клишета, все някой да ни е виновен за нещо, само не и самите ние. Но щом си отворила темата за това колко сме цъфнали и вързали, бих ти казала, че най-големият виновник за това са едни 240 човека, които са бели, хетеросексуални и християни, съвсем така по ваш вкус са, без забележка.
И не знам защо реши, че толерантността ми е престорена? Пак казвам, недопостимо е в национален ефир да се казва, че някой си Бай Ганьо имал нетолерантност към даден етнос, било то и към определна прислойка на този етнос. Със сигурност дори и тези, "интегрираните" не са се почувствали ок.
Ти как би реагирала, ако работиш в чужбина и навсякъде срещаш пречки, само защото си българка, независимо колко добра, умна, работлива и т.н. си? Няма ли да се почувстваш дискриминарана?

# 539
  • Мнения: 11 042
И пак да питам, как решихте, че говори за роми/цигани?

А добре ли видях, че разликата между него и жена му е 9 години в нейна полза? Уау уау уау....

Общи условия

Активация на акаунт