Сватба, булките на 2020 г., тема 3

  • 27 172
  • 722
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 37
Модела е ”Zola” от Mille Bridal

Погледнах роклята в интернет, тоолкова е красива! Поздравления за стилния избор. Ще чакам снимки и аз Flowers RoseFlowers Sunflower

# 331
  • Мнения: 582
Като някоя принцеса от приказките е. Heart

# 332
  • София
  • Мнения: 11 568
И на мен Зола ми беше в топ 3, от които избирах. Майка ми беше за нея, но според всичките ми приятелки не ми стояла много добре, но и аз не бях убедена, че ми е добре. На изложението я загледах и беше облечено едно момиче в нея и пак ми привлече вниманието. Красива рокля е!

И аз се чудех откъде да купя кошници, мисля, че ще ми трябват две, една за подаръците за гостите, даже по-удобно би било с две и за хвърляне пред църквата.

# 333
  • Мнения: 11
Ох, аз пък до сега чаках отговор от едно момиче за цветята и украсата. По снимките в страницата ѝ отговаряше перфектно на всичко, което си представям. Преди малко обаче ми пусна мейл, че младоженци, които преди я били питали дали е свободна в същия уикенд изведнъж решили да я ангажират и аз си останах без отговор на запитването. При положение, че си бяхме писали миналата седмица да разгледа и да ми изпрати оферта. Според мен тяхната сватба е по-скъпа. Просто... Ядосах се, защото пак съм в началната фаза. Откакто организирам тази сватба се сблъсквам постоянно със ситуацията хората, които искам да наема да избират мен, а не аз тях. Както казва моят бъдещ мъж: "Ти им даваш пари и те не ги искат". Нещо тотално се е бъгнало по системата.

# 334
  • Мнения: 223
Честито за роклята ! Чувството е неописуемо 🥰

# 335
  • гр.София
  • Мнения: 213
Здравейте момичета, все нямам време от тая моята работа да седна, да Ви прочета...
Аз си купих рокля... направо не съм очаквала. Четох от много булки, че роклята си я усещаш и веднага разбираш, че е твоята, като я облечеш...
Абсолютно вярно е. Още като я видях на закачалката си казах, че това ще е тя.
От сватбения център в Младост я взехме.
Поръчах си и кецките (понеже няма да съм на токчета).
Поканите са ни готови също.
Остава на ММ костюм, но той не бърза.
До септември има време и още не се е развълнувал много..

# 336
  • Мнения: 47
И аз се чудех откъде да купя кошници, мисля, че ще ми трябват две, една за подаръците за гостите, даже по-удобно би било с две и за хвърляне пред църквата.
[/quote]

В момента в Джъмбо е пълно с кошници покрай Великден, има и няколко размера. Simple Smile

# 337
  • Бистрица
  • Мнения: 125
Има едни магазини за декорация, цветя, изкуствени цветя и опаковки. Там има кошници на добри цени. Ако не ви е далече цветния пазар Димитър Петков има и между сергиите с цветя. В края на пазара, на пресечката с Цар Симеон има един блок с магазин за декорации- от там може да купите и кошници и опаковъчни материали. Във Флора Комерс на кръстовището на Пирогов (от към хотел Родина) също има доста "Джвъчки" Мисля от там да си взема материали за изработка на кутии,  кошници, бутониерки, букет за хвърляне, украси за подаръчета за гости, украса за кола и за чашите. Така ще мога с един голям наръч от едни и същи цветя, перли, панделки и т.н. да си направя комплекти от аксесоари в една тема, която за моята сватба ще бъде "Шампанско, Бордо/Рози и Тъмно Синьо".

# 338
  • Мнения: 6 873
Пилето, страхотни покани! Много нежни!

# 339
  • Мнения: 173
Момичета,бързам да ви покажа чашите 🙂Днес пристигнаха и съм адски доволна.Нямам търпение да идва лятото и да се жениме 😀

# 340
  • Мнения: 780
Момичета,бързам да ви покажа чашите 🙂Днес пристигнаха и съм адски доволна.Нямам търпение да идва лятото и да се жениме 😀


Много ми харесват. Може ли линк да поръчам.

# 341
  • Мнения: 173
Момичета,бързам да ви покажа чашите 🙂Днес пристигнаха и съм адски доволна.Нямам търпение да идва лятото и да се жениме 😀


Много ми харесват. Може ли линк да поръчам.

Това им е фейсбук страницата,имат и сайт.Аз през сайта поръчах директно.

# 342
  • София
  • Мнения: 385
Момичета, гледах файла, но не виждам предложения за водещи, само за диджеи. Можете ли да препоръчате само водещ?
Има ли други като мен, които никак не са ентусиазирани за сватбата? Много негативно звучи, но имам сериозни притеснения, че няма да е приятно изживяване - казах ви, че ще бъдем в тесен кръг (60 души почти изцяло роднини, малко приятели), без музика, сега се напрегнах, че трябва аз да си мисля програма и едва ли не аз да я изнасям (няма кой, кумата ми е бременна, кумът е доста голям ръб) и като цяло си го представям като един голям провал, семейна сбирка, която няма да ми достави удоволствие, а ще чакам просто да мине. Често си представям как просто подписваме и ми харесва повече като идея.
Още веднъж извинявайте за негативизма, детето ми е болно 4ти ден с адски висока температура, не съм спала, а времето ни притиска и правим спешно покани, че да може да ги раздадем в началото на март..
Ако има момичета, които се чувстват като мен, може и на лични да се окуражим Hug

# 343
  • Мнения: 582
Ох, милата, не си сама! Аз се чувствам така за подписа, който ще ни е март месец и ще сме в тесен кръг. Имаме си разни дрязги със свекърите и ще е напрегнато.

Защо решихте да нямате музика? Ако искаш да споделиш, пиши на лично, с удоволствие ще съдействам с идеи как се прави сбирка с роднини, които не искаш да виждаш. Grinning

А за водещ препоръчвам нашият - Мая Петкова. Много деликатна и мила дама.

# 344
  • София
  • Мнения: 385

Защо решихте да нямате музика?


Няма опция да имаме музика в ресторанта, защото наемаме част от ресторант. Така беше и с Щастливеца..
Сега се съгласиха да имаме наш лаптоп, откъдето да се пуска. Това реално е напредък..

Общи условия

Активация на акаунт