Сватба, булките на 2020 г., тема 3

  • 27 173
  • 722
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 30 142
Момичета,

някоя от вас питаше за градинска сватба. Днес ми попадна във фейса това място, дали има някакви отвизи?

Bohemian Lake Park
https://www.facebook.com/Bohemian-Lake-Park-101429381431647/

# 571
  • Мнения: 143
В какъв ценови диапазон са роклите на Чучев? Чудя се дали да ходя до Асеновград, но ако са по 2,3000 не виждам смисъл..

# 572
  • Мнения: 1 176
Момичета,

някоя от вас питаше за градинска сватба. Днес ми попадна във фейса това място, дали има някакви отвизи?

Bohemian Lake Park
https://www.facebook.com/Bohemian-Lake-Park-101429381431647/
Пише, че отварят юни 2020, така че, ако има отзиви, ще са само от предварителните разговори.

# 573
  • Мнения: 111
Ния, с 2 кг повече или по-малко няма да има значение. Важното е любовта и щастието.

За Чучев - цените са около 1200 лв нагоре. Поне аз като ходих /края на Октомври/.

# 574
  • Мнения: 1 206
Аз при Чучев мерих една рокля и беше 950лв., но не обърнах внимание на другите.

# 575
  • Мнения: 223
При мен имат значение 2 кг Blush ,  защото толкова се разбрахме с шивачката  да сваля ,за да ми е свободна роклята , че се закопчава , но ме стяга . Иначе ще трябва са реже и преправя тази която я поръчаха за мен и ми е доста голяма , на гърдите ми седи ужасно , отзад на ципа трябва да се реже ... и не си я представям да стане като тази която ми става . Но ,ако не ги сваля, няма да се мъча с тясната, защото ми беше приоритет да съм с удобна рокля и с удобни обувки .

# 576
  • Мнения: 582
BalloonЧестита баба Марта, момичета! Бъдете здрави, щастливи, весели и засмени, много любов! С радост ще се видя с вас на следващия празник в неделя.

# 577
  • гр.София
  • Мнения: 213
BalloonЧестита баба Марта, момичета! Бъдете здрави, щастливи, весели и засмени, много любов! С радост ще се видя с вас на следващия празник в неделя.
С идването на първи Март идва и пролетта, а тя е здраве, слънце и любов!🤗🌱
Пожелавам ви Честита Баба Марта и нека тя ви донесе много здраве, слънчеви дни и много любов в сърцето! 🥰

# 578
  • Мнения: X
Честита Баба Марта! Бъдете здрави!

# 579
  • Мнения: 120
Честита баба Марта и от мен! Да сте здрави, щастливи, румени и засмени! Simple Smile

# 580
  • Мнения: 37
Дами, честита Баба Марта! Да сте живи и здрави, много щастливи, лъчезарни и обичани 🍒🌺

# 581
  • София
  • Мнения: 89
Честита Баба Марта, момичета!

Подписахме вчера ви вече съм госпожа пред държавата! Grinning Сега мога спокойно да си сменя документите с половината данни в тях.

Подписахме в зала Триадица в много тесен кръг и никой не предполагаше че ще се разчувства (най-вече защото не го считаме за Събитието), обаче на всички ни се напълниха очите. Не знам как го прави жената, която води - толкова емоция имаше...
Платихме на фотографа там да направи някакви снимки, в понеделник ще видим какво се е получило. Все малко неподготвена оставам в такива ситуации - и като ни изписваха със сина ми пак така беше Grinning

Сега ми остават около 4 месеца за истинското събитие xD

# 582
  • Мнения: 6 873
Midna, честито!
Бъдете здрави, сплотени и щастливи!

# 583
  • София
  • Мнения: 11 568
Честито! Много семейно щастие!

Малинка, и при мен има значение, не схм мерила сега роклята, но когато я поръчвах ми стягаше малко, обещах да сваля 3-5 кг, а аз съм +1 кг. 😩 Тялото спря да ме слуша, а не ми се иска в период на грип, пълен глад. Дано успея поне малко.

# 584
  • Мнения: 223
Midna, честито , желая ви много щастие и любов 🍾🍀🎂

Момичета , честита баба Марта и от мен , желая ви много здраве , щастие и много поводи за усмивки изпълнени с мноого слънце !

Ния ти как ги бориш кг- ите?
И аз се вълнувам много за срещата ни 🤩

И още нещо , на 04.03 сме на дегустация торта и меню 🎂🍗🍕🍟🥪🍭 🤣

Общи условия

Активация на акаунт