Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 14

  • 37 800
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 616
Малага, от Кринон гела на мен щяха да ми се пръснат гърдите, това е един от страничните ефекти описан в листовката.
При първата ми естествена бременност, нямах никакви симптоми до 8 ма седмица. Имах си ПМС с леко увеличени гърди и чаках цикъл.
Имам два неуспешни ин витро опита, и при биохимичата ми бременност при единия нямах никакви симптоми, нищо. При нулевите трансфери, какво ли не ми имаше-гадеше ми се, гърдите ми бяха огромни, виеше ми се свят, това е от  медикаментите. Това че вървиш е чудесно, кръвоснабдяваш лигавицата. Убедих се за себе си, че няма смисъл да се вглеждам в тялото си след трансфер и да се чудя кое, как, и.т.н. Бъди спокойна и позитивна.
Пожелавам ти успех и късмет 🌹🌷🍀

# 286
  • София
  • Мнения: 3 412
Момичета, в кои клиники сте тези, които продължават с процедурите?
 Оставам с впечатлението, че някои клиники работят, други не.
Прочети на сайта на клиниката ти какви са условията сега.
В моята приемат ако влизаш в някоя група на упоменатите случаи и възраста е от значение.

# 287
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Малага чакам да почнеш с тестовете, аз винаги почвам около 7 ден след овулацията/трансфер.

# 288
  • Мнения: 1 278
Две в едно, не ме подстрекавай, че малко ми трябва.. Joy
А твоите трансфери не бяха ли на 2-3 дневни?! Как тест 7 дни след това, а пък след овулация съвсем не си го представям... Sunglasses  Иначе, чувала съм за две черти на 3-4-5 ден на бластоцисти. Flowers Four Leaf Clover  Който се припознае, да си признае 🤭🤗

# 289
  • тук-там
  • Мнения: 5 691
От ЧХГ прапарати може и по-рано да са виждали положителен тест. Малага, стискам палци! (Изтрай до 10-ти ден, ако можеш). Аз мисля да си взема куче, ще може да му се посветим по време на карантина.

# 290
  • Мнения: 892
Признавам си! Kissing Heart
И след двата трансфера видях 2 черти, макар и слаба втора, на 3ти и 4ти ден. Тестовете са правени с първа сутрешна урина.
Стискам палци, Малага! Hug Ако можеш скрий някъде тестовете, макар да знам колко е трудно Stuck Out Tongue Winking Eye

# 291
  • Мнения: 1 278
Mtz, 10 дни абсурд да изтрая...
А ти побързай, че цените на кучетата се вдигат Kissing Heart Аз пък опитвам да развивам наченки на заложби да рисувам... В книгите трудно се концентрирам в момента. А пък след брифингът, извънреден брифинг - изобщо не предвиждат време за свободни занимания Blush
Avonavi Hug

# 292
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Да моите трансфери винаги са били на 2 ден, аз съм нетърпелива. Знам, че е рано но сърце юнашко не трае.
Никога не съм слагала чхг препарат след трансфер.

Стискам палци и на Малага и на всички други !
Ние ще.видим как ще се развият нещата с вируса и икономиката преди да решим окончателно. Имам още 9 месеца до 43 г.

# 293
  • Мнения: 3 505
Аз май съм от най-търпеливите. Направих за първи път тест на десети ден и то само заради Хориомона, който трябваше да сложа следобеда.

# 294
  • Мнения: X
+-123 зарадвай ни с резултата!!?

# 295
  • Мнения: 3 505
Де да можех да ви зарадвам, 4ehal4e! Беше преди 3-4 месеца, в началото беше добре, вторият тест пак беше ок, но всичко приключи на прегледа, когато не се видя сак. След това имах едно PRP и една пункция, но ембриончето не ставаше за трансфер.

# 296
  • София
  • Мнения: 3 412
Момичета днес мина моята пункция. Добре, че се реших и ме приеха в тези времена. Резултата на ЕЦ 1Ф и извадена 1Я,  лигавица добра на пункция 11 ден 7мм. Сега ще чакам развитието на ембриончето и ако е рекъл господ ще има трансфер.

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 19:00 от pepita5

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Малага...нещо за споделяне ? Че вече не ме свърта от любопитство ? Само !!! Скуката не ми влияе Wink Wink Wink

# 298
  • Мнения: 1 278
casablanka,  бях приготвила снощи подареният от Щерев двоен тест (един ранен седмица преди цикъла 10 единици и един след закъснение 25 единици), обаче ме достраша от отрицателен резултат. Гърдите ми са в нормално състояние, а би трябвало да има вече напрежение или нарастване каквото е обичайно преди цикъл, дори и да няма бременност...да не говорим, че днес ми е 26-ти ден от Ц и 11-ти след овулация. .. Не знам какви са реакциите на организма при ЗЕТ на ЕЦ, но ми изглежда подозрително неестествено. Разговорите с мои форум приятелки ме успокояват със случаи на безсимптомно бременеене. Нямам прием на естрогени, реално нямам много лекарства. Разчитам на естествено нарастване на прогестерон от жълтото тяло и в добавка 1 кринон и 2х2 дуфастон, но дали е достатъчно?! Може би трябваше да тествам след няколко дни дали нараства прогестерона.. Това е отчетът от мен. Ако имам сърце, ще отворя първият тест в петък. Hug

Последна редакция: ср, 25 мар 2020, 19:31 от Малага

# 299
  • Мнения: 3 031
Малага,не се взирай в гърдите Simple Smile Аз при последния трансфер имах в тях симптоми уж и теста беше отрицателен,а когато бях забременяла чак на 2-я мес.започнах да ги усещам-всъщност до средата на 2-я нямах никакви.Ако не вземаш естрогени-защо да не е достатъчен прогестерона..би трябвало да е .При една моя терапия ми казаха или 2*1 дуфастон или 2*2 утрогестан..така ,че така погледнато мисля е добре,а и кринон взимаш ..би трябва;о да стига-само спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт