Дългото чакане след трансфер - Тема 80

  • 39 165
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: X
И на мен ми е първо и не смея да давам съвети, само за уринарните тестове мога да кажа, че ги ненавиждам. Пускай кръвен след 2-3 дни и не си харчи парите за лентички. 22 февр. ми се струва твърде дълго като срок за теста , но пък от друга страна докторите най-добре знаят и щом така са ти казали ...

# 376
  • Мнения: 7 898
Изчакай няколко дена. На 8 ден дори да има бременност, теста може да не го отчете заради ниски нива на хормона.
Аз си бях направила тест на 5 ден и показа много бледа черта, която можеш да видиш само с много въображение Simple Smile
Даже разглобиха теста за да се уверя, че не халюцинирам 🤣.
Трансфера ми беше на 16 декември и първата снимка е правена на 21 декември, а втората на 23 декември.

# 377
  • Мнения: 15 356
На осми ден с петдневен ембрион аз видях втората чертичка с непърва урина .Това не значи ,че при всички показва толкова рано теста.
Успех!

# 378
  • Мнения: 1 726
Предния път, пак на 5 дневни ембриони се тествах на 10 ден, който за мой късмет се падаше в петък, а лабораториите в града не работят в неделя и бях сигурна, че няма как да не покаже и като ми се изблещи едно 28 ЧХГ и до понеделник щях да хвърля топа, но слава Богу сега това 28 ЧХГ е на 4г и 7м.!
Сега усещам всичко и нищо!
Просто съм кълбо от нерви, а дори нямах стимулация, карам само на замразените! Иде ми да се приспа и да стана в петък за тест! То не е тежест, придръпване, болка, поддуване...а на моменти съм сигурна, че си въобразявам!
Оказахме се много чакащите и спотайващите се, май, май😁

# 379
  • Мнения: 7 898
При мен чхг беше високо, за това и пикливия тест го е хванал по- рано. На 10 ден от трансфера ми беше 231, а след още 3  дена беше 2310.

# 380
  • Мнения: X
Добро утро, дами. Как сте днес? Някоя от вас след трансфер имала ли е изпотявания? Втора поредна нощ се изпотявам много и се чудя дали това не е някаква реакция от хормоните и дали е всичко наред.

Имам си едно усещане, че при нас зайчето ще изскочи от имунологичен проблем, защото  установи, се че репродуктивната система при нас работи, но ще видим Simple Smile Само там не сме дълбали още.

На всички чакащи пожелавам времето да минама по-бързо и разбира се - да завърши с положителен тест Simple Smile))

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 10:01 от Анонимен

# 381
  • Мнения: 733
Добро утро, дами. Как сте днес? Някоя от вас след трансфер имала ли е изпотявания? Втора поредна нощ се изпотявам много и се чудя дали това не е някаква реакция от хормоните и дали е всичко наред.

Имам си едно усещане, че при нас зайчето ще изскочи от имунологичен проблем, защото  установи, се че репродуктивната система при нас работи, но ще видим Simple Smile Само там не сме дълбали още.

На всички чакащи пожелавам времето да минама по-бързо и разбира се - да завърши с положителен тест Simple Smile))

MrsAlwayssRight, да, аз бях така, даже и след това в началните седмици през нощта бях вир вода. Разбрах тогава, че е от прогестерона.

# 382
  • Мнения: X
Благодаря за включването Rolly_.
Всичко ми е ново и до известна степен плашещо. Взех да си фантазирам, че имунната ми система го отхвърля. Луда работа.
Дано всички имаме късмет и сбъднем мечтата си по по-лекия път.

# 383
  • Мнения: X
Момичета, здравейте, извинявам се, че се гмуркам така, но! На трансфер на естествен цикъл, на 10 ден от Ц имам лигавица 9мм, но за съжаление доминантният ми фоликул е само 10мм-11мм, което ме притесни. Казаха ми, че не била минала уж ову, защото нямало течност, но взех да се притеснявам. Имам Ц 30-31 дни, Ову ми е на 15-16 ден в повечето случаи. Все си мисля, че може да нарастне фоликулът, но ме хвана параноята да не се е спукал и да си е минала овулацията. Някой да е минал през подобна ситуация?

Хубав ден!

# 384
  • Мнения: 190
Здравейте, на 9 ден след трансфер на бластоцисти, резултатът е 0.46. Има ли смисъл да пускам след два дена тест отново, или направо да спирам хапчетата?

# 385
  • Мнения: X
Момичета, здравейте, извинявам се, че се гмуркам така, но! На трансфер на естествен цикъл, на 10 ден от Ц имам лигавица 9мм, но за съжаление доминантният ми фоликул е само 10мм-11мм, което ме притесни. Казаха ми, че не била минала уж ову, защото нямало течност, но взех да се притеснявам. Имам Ц 30-31 дни, Ову ми е на 15-16 ден в повечето случаи. Все си мисля, че може да нарастне фоликулът, но ме хвана параноята да не се е спукал и да си е минала овулацията. Някой да е минал през подобна ситуация?

Хубав ден!

От скромните ми познания, предвид дължината на цикъла ти, размерът на Ф. и денят на прегледа, няма как да е минала О. Още повече, фоликулът си е стоял и са го измерили. Един читав доктор може да направи разлика межд фоликул и жълто тяло.
Но ако ти нарастват бързо фоликулите, има риск да го изпуснете. Средно, се води, че растат с по 2 мм на ден. Настоявай за по-чести прегледи следващите дни Simple Smile

# 386
  • Мнения: 471
Благодаря за включването Rolly_.
Всичко ми е ново и до известна степен плашещо. Взех да си фантазирам, че имунната ми система го отхвърля. Луда работа.
Дано всички имаме късмет и сбъднем мечтата си по по-лекия път.

Ако си го мислиш, можеш да пуснеш нк клетките и токсините. Малко са спорни, но ако са завишени, са признак, че би могла имунната система да атакува. А най-добре да отидеш при Русев. Моя приятелка преди 8-9г. Ми каза, че е ходела при Конова в Плевен. От София е пътувала и е имала терапия, сходна с тази на доцента. За него тя не беше чувала...

# 387
  • София
  • Мнения: 799
Добро утро, дами. Как сте днес? Някоя от вас след трансфер имала ли е изпотявания? Втора поредна нощ се изпотявам много и се чудя дали това не е някаква реакция от хормоните и дали е всичко наред.
Аз също бях така, седмици наред си приготвях втори чифт дрехи до леглото като си лягах, за да ми е по-лесно по нощите да се преобличам. На мъжа ми все му беше студено, а аз все ходих и спирах парното, защото умирах от жега. Установих, че всичко е от хормоните, така че не се притеснявай, това не е признак за отрицателен резултат Blush

# 388
  • Мнения: X
Добро утро, дами. Как сте днес? Някоя от вас след трансфер имала ли е изпотявания? Втора поредна нощ се изпотявам много и се чудя дали това не е някаква реакция от хормоните и дали е всичко наред.



И аз се изпотявах много посред нощ. Мислех си, че спя доста навлечена и на топло, но сега вече го нямам този проблем. Най-вероятно е от медикаментите. На теб какво ти изписаха?

# 389
  • Мнения: X
Ами да не надяваме да е от медикаментите. Пия една шепа хапове - естрофем 2Х1, дуфастон 2Х1, нош па - 3Х2, медрол 2Х1, фолиева киселина, отделно утрогестана 2Х3.

Тази нощ спах по-добре, но поставих утрогестана към 8 часа, може би затова.

Днес ми е 6ти ден след Т., не чувствам абсолютно нищо, гърдите ми се отпуснаха. Едно такова ми се е затишило, както обичайно преди цикъл.
Не знам как ще остискам още няклко дни, но от утре почвам работа, да ми минава по-бързо времето.

Някой с положителен тест, нещо?

Общи условия

Активация на акаунт