Дългото чакане след трансфер - Тема 80

  • 39 383
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 413
Kiki riki, опитай се да бъдеш максимално спокойна. Стискам палци и вярвам, че всичко ще е наред!

# 676
  • Мнения: 12
Kiki Riki, почивай си сега. Опитай да се да бъдеш позитивна. Дано всички притеснения отшумят бързо и всичко да е наред

# 677
  • Мнения: 551
Вече е 20 ден след трансфер. Цикълами е далеч да дойеде чак на 21.03.
 Ама си имам това.

# 678
  • Мнения: 220
Rolling Eyes
Вече е 20 ден след трансфер. Цикълами е далеч да дойеде чак на 21.03.
 Ама си имам това.

Извинявам се за неудобния въпрос,но какво има на снимката?Rolling Eyes

# 679
  • Мнения: 7 898
Има си малко мехурче. Просто е много рано да се види нещо съществено.

# 680
  • Мнения: 1 006
Здравейте! Както бях писала преди няколко дни трансфера ми беше на 2.03 с 2 ембриона,като единият според доктора е бластоцист.Самия трансфер беше на 4 ти ден от пункцията. Днес мисля да си купя уринарен тест,и да го направя около 12- 13 март,защото вече нямам никакво търпение и евентуално на 16 да пусна и кръвен .Мислите ли че уринарния може да отчете правилно,защото реално тогава накъде би трябвало да ми дойде МЦ?

# 681
  • Мнения: 15 356
Според мен,да.Аз направих на осми ден с петдневен ембрион ,тогава ми беше датата на М ,бях на Кринон само.Чак на 12ти и 14ти ден пуснах кръвен.Успех!

# 682
  • София
  • Мнения: 799
звездичке, а защо искаш да пускаш първо уринарен и после кръвен? По-правилно е обратното. Най-сигурният резултат е кръвният тест, не домашният и не е никаква гаранция, че на 10ти ден след трансфер 3-4 дневни ембриони ще дадат резултат на уринарния.

# 683
  • София
  • Мнения: 307
При всички е индивидуално. На мен на 6 ден след трансфер и пикливия ми показа. За него концентрацията трябва е над 25. На 8ми кръвният ми беше 55, на 10- 223. Сега на 9.03 ще направя последен тест, което ще е 14 ден след трансфер. От клиниката ми бяха казали тази дата за тест. Не чувствам никакви симптоми освен глад, но то най-вероятно е защото спрях да пуша. Винаги съм имала чувствителни гърди след забременяване, но това пък го отдавам на утрогестана, защото той уж намалява ПМС.

# 684
  • Мнения: 469
Привет привет Simple Smile Вчера бях на преглед преди старт на подготовка за ЗЕТ. Обсъждахме си ние сладко сладко с докторката предходния неуспех и какво да променим сега, при което при преглеждане на становището от ембриолозите видях нещо което ме притесни. Беше написано "100% размразен/възстановен и колапс на ембриона при трансфера"
Обадиха се в ембриологията и на техен език това означавало, че се е свил 🤔🤔
Някой има ли идея, за какво иде реч, вие имали ли сте подобно нещо?!

# 685
  • Мнения: 7 898
Нали ембриолозите са ти обяснили?

# 686
  • Мнения: 226
Момичета, днес ми е 2ри ден от трасфера. Събудих се с лека болка в главата която отмина. След това към обяд се почувствах леко замаяна и реших да си измеря температурата-37 точно. От тогава до този момент я меря няколко пъти като понякога е 36.7,8 а после отново е 37. Знам че по принцип прогестероновите препарати вдигат леко, но преди трансфера нямах оплаквания,и че 37 не е кой знае каква, но я усещам като тежест в главата. Лекарите също не ме предупредиха. Има ли според вас за какво да се притеснявам?

# 687
  • Мнения: 301
Не се ппитисняваи това е прогестеронот

# 688
  • Мнения: 412
Здравейте,
Колко време след спиране на Кринон/утрогестан идва цикъла?
Днес вече е 3ти ден без прием
От понеделник до вчера се спуквах от пмс...днеска няма никой..сякаш се отказа да идва тоя цикъл🤷‍♀️😁

# 689
  • София
  • Мнения: 3 808
На мен последния път ми дойде два дни след приема му.
Момичета, зверски ме болят гърдите. Това от Естрофема или от Утрогестан е

Общи условия

Активация на акаунт