Преди и след (home makeovers) - 2

  • 109 982
  • 775
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 16 871
Много ми хареса подът, рових в нета, но завършено решение с примерен ценови диапазон не намерих. Може ли линк от къде сте го харесали и купили?

# 46
  • Мнения: 468
Много ми хареса подът, рових в нета, но завършено решение с примерен ценови диапазон не намерих. Може ли линк от къде сте го харесали и купили?
Трудно се намират цени, защото ценовият диапазон варира много. Моя го направиха от deco floor decorative, потърсете ги във фб. Иначе с обаждане и даване на информация какво Ви интересува могат да Ви ориентират за цени.

# 47
  • Мнения: 16 871
Самата мисъл, че няма да се чисятт фуги Heart Eyes
Мерси за насоката, намерих ги Wink

# 48
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
На мен също много ми хареса пода.
Одавна ми излизаха клипчета на такъв тип подове във фейсбук ,може наистина да се направят във всякакви варианти.Много красиви изглеждат на снимка,на живо никога  не съм виждала,но предполагам са още-по впечатляващи.

# 49
  • Мнения: 9 777
Аз първо видях набързо снимката на антрето и реших, че е с голямогабаритен гранитогрес тип мрамор. Сега прочетох мненията и като се върнах да видя пак снимката - о, чудо, виждам стилизирана роза...
Харесва ми, аз си падам по екстравагантните идеи. Американците правят и кухненски плотове с епоксидна смола. Примерно нарязано на "филии" дърво и подредено, наредени монети, имаше дори нарязани фалшиви долари, всичко това го заливаха с епоксидна смола. Това с нарязаните банкноти и монетите ми идваше доста кичозно, но дървените "филии" в плота беше впечатляващо.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 78
На мен ми харесва новия под.Много е оригинален.

# 51
  • Мнения: 5 289
Имам въпрос .Този майстор имаше ли ескиз на бъдещата рисунка на пода или е бил на принципа - накъдето ръката тръгне?

# 52
  • Мнения: 2 280
Khaleesi, благодаря за споделеното. Точно такава фирма ми трябва , за да ми залеят кухненския плот с такава смола. Видях в страницата им, че правят и такива неща и ще им пиша.

А пода за колко време го правеха? После колко време съхне и мирише?

# 53
  • Мнения: 468
Khaleesi, благодаря за споделеното. Точно такава фирма ми трябва , за да ми залеят кухненския плот с такава смола. Видях в страницата им, че правят и такива неща и ще им пиша.

А пода за колко време го правеха? После колко време съхне и мирише?
Един ден го правиха, въпреки, че свършихме в 3 през нощта. Не мирише, само малко докато сме смесват цветовете и се работи с пистолет за горещ въздух или нещо от сорта. Съхне поне 48 часа. 5 дена, каза човекът, че протича реакцията на смолата, докато напълно стегне.
Имам въпрос .Този майстор имаше ли ескиз на бъдещата рисунка на пода или е бил на принципа - накъдето ръката тръгне?
Нямаше нищо, освен моите претенции в главата си и друг проект, който беше правил и всъщност него харесах и се свързах с фирмата. Може да се направи моста, заплаща се допълнително, не знам колко.

# 54
  • Мнения: 40 892
Аз само не съм уверена колко устойчиви на надраскване са подобни подове. Все пак епоксидните смоли са доста по-меки от гранитогреса, а съм виждала надраскан гранитогрес. А абразиви дал Господ - песъчинките по подметките са идеални за целта. Та ако е за стая ми е ок, но за антре имам леки съмнения.

# 55
  • SF
  • Мнения: 21 167
Саморазливащата се смола не би трябвало да е мека като смола. Аз съм работила в помещение с такава смола, но тя беше твърда като бетон и точно толкова грозна.
Не се е драскала.

# 56
  • Мнения: 40 892
Саморазливащата се смола не би трябвало да е мека като смола. Аз съм работила в помещение с такава смола, но тя беше твърда като бетон и точно толкова грозна.
Не се е драскала.

Аз съм виждала в магазините и има драскотини. Разбира се, там натоварването е огромно и несравнимо. Просто се чудех.

# 57
  • Мнения: 4 403
И като казахте зелена стая Grinning
Това е моята. Нямам снимки от преди обаче.
Скрит текст:
Представете си бледо зелени стени, легло с желязна рамка и пружини, масивен бял дървен скрин с гардеробче


# 58
  • Мнения: 71
Кухненски ъгъл
Преди



И след


# 59
  • Мнения: 502
Аз да си кажа, че в кухнята ми харесва всичко без позицията на мивката. Ако щете вярвайте ама мия по 5 пъти на ден и не мога да си представя да трябва да се кълча там. В този случай бих предпочела ъглова мивка.

Общи условия

Активация на акаунт