Преди и след (home makeovers) - 2

  • 109 770
  • 775
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 39 238
След това обяснение виждам 2-3 по- жълти неща, но не мога да схвана идеята. Голям кьорчо съм.

# 271
  • Мнения: 27 442
Мариат, и аз като теб Grinning

# 272
  • Мнения: 6 269
Според мен е тук, ама и аз гадая

# 273
  • Мнения: 852
След това обяснение виждам 2-3 по- жълти неща, но не мога да схвана идеята. Голям кьорчо съм.
Аз забравих за тях, заради теб се върнах да ги търся. Joy

# 274
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 963
Според мен е тук, ама и аз гадая

Да точно там са.

# 275
  • Мнения: 39 238
А за какво са?

# 276
  • Мнения: 5 283
Профи, благодаря за снимки! Много хубаво се получава, благородно завиждам, че вече са на този етап.

# 277
  • тук и там
  • Мнения: 11 506
Напомня ми на една къща в която живеех преди 25 години.(една стая под наем държах в нея само).Във Варна..Предполагам,че не същата..но много спомени ми припомни.Благодаря!

# 278
  • Мнения: 71
Предполагам, че ги използват като един вид кофраж, за да направят овалните орнаменти. Как ли са ги правили едно време майсторите се чудя.

# 279
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 963
Предполагам, че ги използват като един вид кофраж, за да направят овалните орнаменти. Как ли са ги правили едно време майсторите се чудя.
Малко ме озадачава питането, както и предположението-отговор, защото съм обяснила още преди да публикувам снимките за какво са. Явно има потребители, които четат постовете избирателно.
Да за "кофраж" са. Оформят с тях овалните елементи.

Виж, не съм се замисляла как са ги правили някога майсторите, което и резонен въпрос. Може да са ползвали половинки черупки от гъши яйца, твърдо сварени и минати във варов разтвор. Или да са имали дървени калъпи.

# 280
  • Мнения: 39 238
Профи, давай го по- спокойно.... Не е нужно да ми правиш характеристика на четенето.
И за да съм честна ще отговоря на другите, но не и на теб.
Всичко си чета, и за кофража прочетох. Но крайният резултат не се вижда много добре, че да си направя извод.

# 281
  • София
  • Мнения: 10 302
Записвам се да ви следя, че ми предстои ремонт на кухня.

Ето какво се получи от гаража на вилата, исках кухнята да ми е почти в градината, че там правим купоните Simple Smile

# 282
  • Мнения: 501
Аз бих живяла в тази ваша вила за постоянно! Кухнята е страхотна. Точно в любимата ми цветова гама. А малката, висяща лампа отстрани... Думи нямам. Браво!

# 283
  • Мнения: 40 752
Супер е за целта. И като стил, и като изпълнение.

# 284
  • София
  • Мнения: 10 302
Много благодаря! Има мнооооого забележки, като например положението на дръжките, но на половинката му е първа кухня и я направи с голям мерак.

А лампата е фенер от English Home, скъпия му вгради крушка и стана супер.

Общи условия

Активация на акаунт