Преди и след (home makeovers) - 2

  • 109 980
  • 775
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 27 500
Не мога да разбера...тази дръжка отляво над "черното" което прилича на фурна за какво е? Помощен плот който се издърпва ли? И също ми е любопитно (не е критика, а чисто любопитство)- отдясно на фурната защо има оставени място под плота- има ли някаква функция? Blush Кухнята много ми харесва, чудесна е! И лампата-фенер, и цветовете, и като стил! И най-вече, браво за старанието!

Последна редакция: пт, 10 апр 2020, 15:11 от dolce miele

# 286
  • Мнения: 39 316
Много хубав гараж... Опс- кухня. Имам питане защо цокъла е толкова висок? Или аз виждам и тълкувам погрешно онова нещо под вратичките на долния ред? Дали е за да се почиства по- добре и да се пазят вратичките, или....?
Едит. Разгадах го. Това е стъпалото.

# 287
  • Мнения: 1 424
Много хубаво се е получило според мен Simple Smile Браво на човека, личи си, че се е старал!

# 288
  • Мнения: 27 500
Мариат, аз пък не виждам стъпало и мисля, че си е точно цокъл. Така ми се струва по-практично, а и по-удобно. Пък и предвид близостта с градина/двор е много добра идея.

# 289
  • Мнения: 39 316
Долче, виж снимката "преди"- това е стъпало, което са усвоили под кухненските шкафове.

# 290
  • Мнения: 27 500
Е, да...но толкова ми хареса втората снимка, че на нея наблегнах! Joy

# 291
  • София
  • Мнения: 10 309
Точно стъпало е, което скъпия каза, че не може да махне, съответно плота е по-висок от стандартните. Той и размерите обърка и е добавил едни 5см. по грешка Simple Smile

Черното от ляво е миялна, над нея е тънко чекмедже за вилици и лъжици, непредвидено заради сгрешените размери, но пък се оказа много удобно. Нишата отново е от спецификата на помещението.

Заради стъпалото, плота го избрах максимално широк,  90см. Сега съм наредила и хлебопекарна и кутия за хляб, които изобщо не пречат, много ми е удобен. В апартамента никакъв шанс за плот над 60см.

# 292
  • Мнения: 6 290
А прозореца? Намален ли е спрямо “преди” ?
Аз не си падам по този стил, но кухнята ми харесва доста. Само много слаба светлината ми идва..

# 293
  • Мнения: 5 288
nad_tab, страхотна промяна! Браво на майстора!

# 294
  • София
  • Мнения: 10 309
А прозореца? Намален ли е спрямо “преди” ?
Аз не си падам по този стил, но кухнята ми харесва доста. Само много слаба светлината ми идва..

Страничният прозорец не е пипан, само дървената дограма е обновена. Кухнята е тънка но дълга с нисък таван и голям наклон, типичен голям гараж, добре че не сме високи в най-ниската част при плота е 2м. Simple Smile)))))))
Има светлина, просто съм снимала на тъмно и преди да ми сложи лед осветление под шкафовете, едната стена, бившият входа е прозорец от земята до тавана и през деня е супер. Голям кеф, пия си кафето на зелено, дори когато е студено.

nad_tab, страхотна промяна! Браво на майстора!

Благодаря, майстора като купихме къща откри неподозиран талант. Взел го е като проект, майстор не е влизал, за всяко нещо чете и го прави. Става бавно, но за никъде не бързаме Simple Smile

Последна редакция: пт, 10 апр 2020, 20:51 от nad_tab

# 295
  • Мнения: 861
Над Таб, показах кухнята ти на мъжа ми и му обясних за майстора и че не се е занимавал преди това, но имал желание човека. С цел да го засрамя, защото той хем може и знае как, хем желание няма. Подейства! 😀

# 296
  • София
  • Мнения: 10 309
Над Таб, показах кухнята ти на мъжа ми и му обясних за майстора и че не се е занимавал преди това, но имал желание човека. С цел да го засрамя, защото той хем може и знае как, хем желание няма. Подейства! 😀

Simple Smile)))))))))) Ето още нещо интересно, лампа с макове от близката разходка и смола Simple Smile

# 297
  • Мнения: 5 288
Eхааа, браво! Приказен! Каква епоксидна смола използвахте?

# 298
  • София
  • Мнения: 10 309
Eхааа, браво! Приказен! Каква епоксидна смола използвахте?

Нямам идея, ще питам утре. На бидони я купува, холната маса е с такъв плот.

# 299
  • Мнения: 4 239
Маковете рисувани ли са?

Общи условия

Активация на акаунт