Любители на котки - Тема 142

  • 34 973
  • 763
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 852
И аз винаги съм така покрай датата на която изчезна котката на нашите. Миличкият, много ни липсва.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 715
Ивекс, съжалявам Sad

Сериозно обмисляме преместване в къща и ужасът ми е обезопасяване на двор. Зор е с прозорци и тераси заради височината, но ако изчезне из квартала или налети на дворно куче...
Споделете мнение по тоя въпрос, моля.

# 92
  • София
  • Мнения: 16 194
На двора го извеждам само на каишка. Отделно ме е страх да не налепи глисти и други прелести, та го ограничавам какво и как прави на двора.

# 93
  • Мнения: 21 275

Дебнем пиленца и мухи Blush

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Таз мома да ви покажа, да не ни забравите.

# 95
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Свикна ли с новото куче?
Трябва да ходим на ветеринар за пустите нокти, драскалки и други средства бол, но растат като за световно.

# 96
  • Мнения: 18 979
На двора сме заградили част от двора, включително и отгоре, че да не могат да излизат и там се забавляват, като е хубаво времето. При нас проблем е и, че Пури не понася някои от другите котки - тези, които са подхвърлени и ги храним, и ако ги докопа, хвърчи козина и кръв. Един от новодошлите чак се беше насрал от страх, като го нападна. Затова изобщо не го оставям свободно на двора да стои.

# 97
  • Мнения: 21 275
И ние сме в къща, но свободен достъп до двора няма.

# 98
  • София
  • Мнения: 6 067


Май не сме се показвали в тази тема. Simple Smile

Ивекс Hug С времето става по-притъпено...

И аз не бих пускала свободно на двор, евентуално с каишка.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 4 108
В двора и ние не пускаме, освен когато успее да излезе сама. Страхлива е обаче, крие се или изследва околните дворове.
Веднъж на каишка я изкарах, но се плаши , като морски тюлен е, разправях май Simple Smile

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Свикна ли с новото куче?

Свикна, спят всички на купчинка, играят си, Чумито ги дере, бие, хапе...
Най-любимата ѝ игра е да се "вози" върху някое куче. Скача на гърба на случайно избрано куче и тръгват да тичат.
Понякога когато ѝ е скучно, а кучетата спят просто скача върху главата на някое от тях, разиграва го и в момента, в който ѝ омръзне се качва на високо, а кучето да си играе с каквото иска. Trollface

# 101
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Супер, радвам се, знаех си, че тя ще е шефа.

# 102
  • Мнения: 1 760


Eто я Олга, дето ми изправи косите, заедно с Тигърчо.

# 103
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Принцес, добре ли е вече🙂
Лято, Мади е прекрасна котана 😍
Ивекс, 🤗
Да се запишем и ние. Нямам много интересни снимки, защото рижавият основно спи тези дни 😊

# 104
  • Мнения: 1 760
Да, добре е. Сега яде като разпрана.

Общи условия

Активация на акаунт