Любители на котки - Тема 142

  • 34 980
  • 763
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 118
Хладилника и у нас е запазена територия.
 И моите ме гледат "от високо"

# 241
  • София
  • Мнения: 6 072
А как се качват по хладилниците? По обходни пътища или с директен скок? Мади не се качва високо, не обича и да скача, предполагам заради многото операции на коремчето.

# 242
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Скача първо на шкаф и вече е горе, много обича да стои там, особено като е пуснат климатика.

# 243
  • Мнения: 10 598
При нас първо на сушилнята, от там на перваза на прозореца и от там на хладилника, който е в ниша. Няма други маршрути, а не смеят да скачат директно, защото има магнити и джунджурии по хладилника.

# 244
  • Мнения: 51

Така се събуждам сутрин, прави ставането ми още по-трудно

# 245
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ууу, много космалява красота тука, аз що така като имам косламляви краци не съм тъй хубава ...

Късметката днес на прозореца лежпери Simple Smile

# 246
  • София
  • Мнения: 6 072
Мира, и вашият перваз тесен ми се вижда... Heart Eyes

Една срамежлива блондинка (както я нарече "татко" й, защото е много красива и също толкова умна Stuck Out Tongue Winking Eye)

# 247
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Лято, от коткинините кълка и дупарка е така леко недостатъчно положението Simple Smile
Добро утро, дами Simple Smile

# 248
# 249
  • Мнения: 10 598
Добро утро!

# 250
  • Мнения: 2 532
Здравейте! Днес забелязах на лапичките на нашата котка някакви израстъци - точно на възглавничките на предните лапи, все едно тръгват да растат от там нокти срещу другите нокти 😳 Нечия котка имала ли е такова чудо?

# 251
  • Мнения: 3 724
Кога котетата се кротват, на каква възраст, нашата писанка постоянно бяга, скача и е ужасна с това хапане, от радост ли е не знам, но вече е страшно, преди хапеше по- нежно, сегс за втори път ми пуска кръв , не мога да се откача от зъбите. Идва ляга върху мен и след минута кръв

# 252
  • Мнения: 9 817
Здравейте! Днес забелязах на лапичките на нашата котка някакви израстъци - точно на възглавничките на предните лапи, все едно тръгват да растат от там нокти срещу другите нокти 😳 Нечия котка имала ли е такова чудо?
Ади има такива вроговявания, като мазоли са. Появяват се, изчезват, после други. Водих го на ветеринар и каза, че е възможно да се ожулва и да стават мазолчета или сам да се одира с нокти. Изряза му ноктите и може и да са намалели, но не е да няма. Освен това ноктите му се цепят ли, не знам, намирам люспички. Вероятно няма да позволя повече да ги режат. Преди ми изглеждаха много по-здрави.

# 253
  • Мнения: 2 532
Люспите от нокти ги имам за нормални аз. И от предишната ни котка намирах периодично. Май като си точат ноктите, така се отделят. Обаче и аз само веднъж се излъгах с рязане на нокти тогава. После няколко дни беше голямо точене на нокти без подбиране на мястото, съответно имахме и леки щети по мебелите 🥴
Иначе се за гледах в тея вроговявания ли, каквото и да са. То едното наистина е станало дълго почти колкото нокътя ѝ😳 Май ще засиля мъжа ми да я заведе до ветеринар да хвърли едно око.

# 254
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Освен това ноктите му се цепят ли, не знам, намирам люспички.
Тези люспички нямат общо с рязането на нокти, абсолютно нормално е наличието им. Ноктите биха се цепили от нокторезачка.

Общи условия

Активация на акаунт