Комбиниран сок от моркови и домат на бебе на 2 месеца?

  • 5 339
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 356
Поредното смахнато педи!
Де да беше само смахнато-то е безотговорно.Първо сок на 2 м. е отживелица (според мен и причинява само щети на стомаха на детето).А за домата просто не искам да коментирам-трябва да е луд  да си го помисли,пък камо ли да го изрече.

# 16
  • Мнения: 7 837
Не ми крещи, ако обичаш  Grinning
Можеш такъв тон да държиш на педиатъра си например или да му опонираш, ако нещо ти се стори нередно  Grinning

Ей, неразбиращ от шега народ, брей ... Леко с нервите, ще ти трябват цял живот  Grinning

# 17
  • Мнения: 326
Кейси, явно не съм разбрала шегата... newsm48. Лека вечер от мен!  bouquet

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 20:52 от Anette

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Що не нарече злобни тия, дето ти нарекоха педито смахнат  Thinking Явно много му вярваш, щом ще следваш тия безумни съвети  Sunglasses, пък не го защитаваш.

# 19
  • Мнения: 1 353
Разбира се, че можеш да даваш. Другия месец, дай шоколад, а след това и пържолите. Бебето ти ве4е е голямо.
А за повече информация, 4ети статиите на съвременни педиатри, а не тези от старата школа. После поне няма да се чудиш на алергичните реакции.
Laughing Laughing Laughing и аз си помислих същото Joyама видях че си ме изпреварила Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
Разбира се, че можеш да даваш. Другия месец, дай шоколад, а след това и пържолите. Бебето ти ве4е е голямо.
А за повече информация, 4ети статиите на съвременни педиатри, а не тези от старата школа. После поне няма да се чудиш на алергичните реакции.
Laughing Laughing Laughing и аз си помислих същото Joyама видях че си ме изпреварила Mr. Green

Добре де момичето нали затова пита, а вие....по хубаво е да пита, от колкото сляпо да беше послушала и дала домати нали....това, че е поставила думите на педиатъра под съмнение, не е малко, защото безумно мн майки биха послушали този "съвет" без ни най-малко да се осъмнят, че един "специалист" може да говори такива безумици....

# 21
  • Мнения: 2 000
Аз не бих дала домат.

# 22
  • Мнения: 326
Не мога да повярвам!!!!!! Човек да не попита нещо, направо ще го разкъсате...

# 23
  • Мнения: 46 518
Давай млекце до 6 месеца, а на педито казвай, каквото иска да чуе

# 24
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Давай каквото ти решиш  Peace. Всичко е доста относително. Има много срокове за различните видове храни. Надявам се детето ти да не прояви алергия към никоя храна, както моят син. Ако бях слушала всички, които мислят да изчакват сроковете за храните, синът ми още нямаше да е ял домати, бисквити, пипер, зеле, броколи, жълтък, кисело мляко, риба, праскови, портокали ......
Ако си решила да захранваш рано - добре, обаче домат ми се струва рано, пък и не виждам нищо толкова полезно в него  Rolling Eyes на тоя етап от развитието на бебчето ти. Довери се на инстинкта ти, няма да направиш нищо фатално  Simple Smile
Успех  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 143
до 18 месеца, домат в сурово състояние не се дава. А термично обработен мисля че до 9-10 месец.

# 26
  • Мнения: 949
Аз до сега не съм давала домат.

# 27
  • Мнения: 3 356
Чак пък да те разкъсаме  Hug ,ама това с домата е сериозно.Страшна алергия може да направи детето.Доматът е един от най-силните алергени.Разрови се в библиотеките на кърмаческия и адаптето подфорум и ще прочетеш много полезни неща-и за алергиите и най-важното-кое му е хубавото на късното захранване  Hug

# 28
  • Мнения: 1 353
Не мога да повярвам!!!!!! Човек да не попита нещо, направо ще го разкъсате...
като гледам още си цяла Joy.Не виждам накой да е казал нещо толова лошо Hug-ти пък много бързо палиш и се дрзниш пази се че нервите ще ти трябват за по нататък Mr. Green.Иза кое не можеш да повярваш-мисля че получи отговор на въпроса си ,а ти как ще постъпиш си е твое решение.  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Брей това с доматите взе да излиза на мода  newsm78.  Мен ако питаш първо нека ти обясни педито какво толкова полезно има в тоя сок и ако те убеди ОК давай. Аз не бих дала.

Общи условия

Активация на акаунт