Фетална морфология-Марковс

  • 12 113
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 747
Може ли мнения за д-р Маркова?

# 16
  • Мнения: 29
Може ли мнения за д-р Маркова?
Здравейте,
да съживим темата - и аз се интересувам от инфо за това как протича ФМ при д-р Ирина Маркова.
Не откривам информация за нея в нета, което ми се струва странно, а си запазих час за следващата седмица. Имаше свободни в Марковс при нея и при Атанасова.

# 17
  • Мнения: 747
Моят преглед при нея беше много подробен. Много е внимателна и преглежда задълбочено. Позна и пола на детето. Успех!

# 18
  • София
  • Мнения: 87
Здравейте, дали позволяват присъствие на бащата по време на прегледа, в предвид ситуацията сега?

# 19
  • Мнения: 29
Здравейте,
татковци и др. роднини не позволяват в момента. Правят хубави снимки и качват на диск. -150 лв. ми струваше всичко.
Д-р Маркова е внимателна, подробна, предразполага и обяснява какво вижда. Отговори и на някои въпроси, които й зададох. Погледна БХМ от първата ми ФМ в Токуда.

# 20
  • София
  • Мнения: 813
Здравейте , през супердок ли си запазихте час или ?
Мен ме интересува стандартен преглед, не ФМ. Дали някоя от вас в ходила и колко ви е струвало ?

# 21
  • София
  • Мнения: 87
Здравейте отново, дали има постерминал?

# 22
  • Мнения: 184
Има пост терминал.

# 23
  • Мнения: 55
Здравейте, мами!
Включвам се, за да споделя мнението си от д-р Елена Павлова в Марковс.
Изключително съм доволна от прегледите си при нея! Вече минах две ФМ при нея и мога да кажа, че беше много любезна и говореше на разбираем за мен език. На първата ФМ бях страшно притеснена и тя се опита с отношение и хумор да ме предразположи.
Въпреки че се наложи да вляза около 35 мин по-късно от записания ми час, тя по никакъв начин не претупа прегледа и на два пъти се извини за забавянето, въпреки че по мое мнение това не е проблем, защото някой е имал нужда от нея, не е била в почивка.
На втората ФМ вече бях на новия им адрес. Обстановката е страхотна, много просторно е и отново всички бяха много мили.
Влязох само 5мин по-късно и отново съм страшно доволна от цялостното отношение и качество на прегледа.
Д-р Павлова дори ми отговори на въпроси и ме консултира по теми, които не бяха пряко свързани с ФМ и съм също така доволна, че вече имат онлайн система, в която всеки пациент си има профил и достъп до всичко от прегледа.
Имайте предвид обаче, че са качили малко цените, НО по мое мнение си заслужават парите.
Здраве и успех на всички настоящи и бъдещи мами!

# 24
  • Мнения: 647
Здравейте, мами!
Включвам се, за да споделя мнението си от д-р Елена Павлова в Марковс.
Изключително съм доволна от прегледите си при нея! Вече минах две ФМ при нея и мога да кажа, че беше много любезна и говореше на разбираем за мен език. На първата ФМ бях страшно притеснена и тя се опита с отношение и хумор да ме предразположи.
Въпреки че се наложи да вляза около 35 мин по-късно от записания ми час, тя по никакъв начин не претупа прегледа и на два пъти се извини за забавянето, въпреки че по мое мнение това не е проблем, защото някой е имал нужда от нея, не е била в почивка.
На втората ФМ вече бях на новия им адрес. Обстановката е страхотна, много просторно е и отново всички бяха много мили.
Влязох само 5мин по-късно и отново съм страшно доволна от цялостното отношение и качество на прегледа.
Д-р Павлова дори ми отговори на въпроси и ме консултира по теми, които не бяха пряко свързани с ФМ и съм също така доволна, че вече имат онлайн система, в която всеки пациент си има профил и достъп до всичко от прегледа.
Имайте предвид обаче, че са качили малко цените, НО по мое мнение си заслужават парите.
Здраве и успех на всички настоящи и бъдещи мами!

Може ли да кажете какви са актуалните цени? Благодаря.

# 25
  • Мнения: 55
В началото на януари платих 130лв за първата ФМ, като по спомени, тогава видях, че за втората цената е 150лв, а реално тази седмица за втора ФМ платих 180лв.
Т.е. мога да дам актуална цена от 180лв само на втората ФМ.
Вероятно са вдигнали всичко с 20-30 лв заради новото място, инфлация и т н.

# 26
  • Мнения: 647
Благодаря за отговора. Simple Smile Моята първа ФМ беше при д-р Павлова и беше много подробна и изчерпателна. За втората бях при д-р Маркова, тъй като тогава д-р Павлова беше в дълъг отпуск. Останах много доволна и от нея, но за съжаление не я виждам на новия сайт.

# 27
  • Мнения: 764
Здравейте! Някой има ли представа изследванията, които се правят в лабораторията на Марковс, директно там ли се работят или се изпращат към друга лаборатория и коя е тя?
Питам, защото д-р Марков ме изпрати на изследване за тромбофилия, което вече 6-ти ден не е готово, а дори нямам идея къде го работят (дано поне да е в Геника).

# 28
  • Мнения: 2 585
Здравейте! Някой има ли представа изследванията, които се правят в лабораторията на Марковс, директно там ли се работят или се изпращат към друга лаборатория и коя е тя?
Питам, защото д-р Марков ме изпрати на изследване за тромбофилия, което вече 6-ти ден не е готово, а дори нямам идея къде го работят (дано поне да е в Геника).

Cell Genetics е лабораторията. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 506
Здравейте,
Записах си час за ФМ през онлайн системата им, обаче нямам имейл за потвърждение. При вас така ли беше?

Исках да питам още нещо  - пускат ли мъжете да влизат? Моят нито веднъж не е присъствал на преглед от началото на бременността ми и много ми се иска да дойде.

Общи условия

Активация на акаунт