Фетална морфология-Марковс

  • 12 165
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 662
Здравейте отново, за колко време ви излязоха резултатите от БХС. В четвъртък (08.12.2022) пуснахме комбиниран БХС+скрининг за прееклампсия и още нищо не е излязло. Предполагам, че се бавят заради транспортирането до майчин дом.

Мисля, че срокът беше до 7-10 работни дни, моите излязоха на около 8-мия ако не се лъжа.

# 46
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Включвам се и аз да споделя впечатленията си от д-р Павлова.
Беше ми препоръчана за ранна ФМ от 2-ма различни АГ, въпреки че имах колебания дали да отида в Марковс или другаде, реших да се доверя.
Не знам дали мога да кажа, че съм "много доволна", защото не съм експерт във феталната медицина, но определено д-р Павлова има страхотен подход и отношение към пациентите! Супер подробно описа всичко, което виждаме, направи ни много снимки, прегледа мина спокойно и шеговито, за да ни отпусне с младия татко Simple Smile Слава Богу, при нас всичко беше наред, даде ни и 95% вероятност за пола (която вече бяхме чули на редовен преглед преди това, така че само ни се потвърди), както и ценни съвети относно следващите стъпки.
Преди да отида планирах да правя втората и третата ФМ в Надежда, но дори да се следя там, пак ще се върна при д-р Павлова в Марковс.
Между другото, цената за първа ФМ в момента е 150 лв., заедно с БХС е 270 лв. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 268
Може ли мнения за фетална морфология при д-р Ива Димитрова? И как е организацията с часовете чака ли се много?

# 48
  • Мнения: 22
Може ли мнения за фетална морфология при д-р Ива Димитрова? И как е организацията с часовете чака ли се много?

И мен ме интересува същото

# 49
  • Мнения: 2
Здравейте,

Искам да си запиша час за преглед фетална морфология, но не отговарят на мобилния, а стационарния изобщо не е активен. Въпросът ми е дали някой е ползвал услугата за електронно записване на час.

# 50
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Здравейте,

Искам да си запиша час за преглед фетална морфология, но не отговарят на мобилния, а стационарния изобщо не е активен. Въпросът ми е дали някой е ползвал услугата за електронно записване на час.

Аз всеки път записвам през сайта, доста е удобно.

# 51
  • Мнения: 1 509
И аз записвах от сайта, лесно и бързо.

# 52
  • Мнения: 156
Здравейте,може ли някой да даде разяснение кавко се прави точно на феталната морфология,откогато влезете в кабинета.
Благодаря

# 53
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Лягате и ви гледат корема на ехограф. Simple Smile
Идеята на този преглед е да се разгледа обстойно плода и развитието на органите. Физически, обаче, не протича по различно за вас от всеки друг преглед с ултразвук по време на бременността.

# 54
  • Мнения: 156
Много благодаря

# 55
  • Мнения: 81
Здравейте! Записах час за трета ФМ при доктор Павлова онлайн, но не успявам да се свържа, за да попитам за цена. Някой може ли да ми каже колко е към момента?
За първата при нея беше 150, за втората при професора 190. Сега не знам какво да очаквам

# 56
# 57
  • Мнения: 156
Здравейте,правят ли се замервания на тегло и подобни неща на феталната морфология или влизаш и само ехограф?

# 58
  • Мнения: 662
Здравейте,правят ли се замервания на тегло и подобни неща на феталната морфология или влизаш и само ехограф?


Феталната е само коремен ехограф. Теглото на бебето ще ти кажат, теб няма да те теглят. Ако това питаш?

# 59
  • Мнения: 252
Може ли мнения за фетална морфология при д-р Ива Димитрова? И как е организацията с часовете чака ли се много?

И мен ме интересува същото


Нареждам се и аз в питането.

Общи условия

Активация на акаунт