Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 8

  • 37 816
  • 762
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 141
Здравейте отдавна не съм писала,но няма нищо ново около моите грозни гърди,като форма станаха ок но зърната са все така ужасни ,чакам 24.02 със нетърпение  консултацията при Стоянов. Исках да попитам дали има дами които са намаляли ареоли и имали вероятност след операцията отново да се разширят от опъването на кожата🤔

# 376
  • Мнения: 30
Какво ви се е случило със зърната?

# 377
  • Мнения: 3 021
Здравейте отдавна не съм писала,но няма нищо ново около моите грозни гърди,като форма станаха ок но зърната са все така ужасни ,чакам 24.02 със нетърпение  консултацията при Стоянов. Исках да попитам дали има дами които са намаляли ареоли и имали вероятност след операцията отново да се разширят от опъването на кожата🤔
Аз имам накава корекция при Стоянов. Ареолите ми бяха с различна големина, много големи... сега са малки и симетрични. Белега около тях е като косъм и най бързо заздравя в сравнение с другите белези от котвата.

# 378
  • София
  • Мнения: 141
Gaby писала съм в темите,несполучливо повдигане и импланти,възпалени рани около ареолите .предстои ми нова операция на ареоли.Milia знам да,дано и моите станат като твоите🥰

# 379
  • Мнения: 35
Здравейте, искам да попитам момичетата, които вече са оперирани. След операцията качихте ли килограми? Моята беше на 12.02. до днес съм 7 кг отгоре, без да съм променила режим на хранене, дори може да се каже, че ям значително по-малко. Ако е задържане на течности, колко време след операцията се възстановява нормалното тегло?

# 380
  • София
  • Мнения: 141
Alfa да аз качих три килограма и се подух като балон.Все още нямам обяднение защо,след 2 месеца всичко се нормализира при мен от самосебеси

# 381
  • Plovdiv
  • Мнения: 121
Аз даже свалих, според мен си е до начин на живот. След операцията изкарах два вируса и направо ме съсипаха 😁
И да питам - колко време след операцията е Ок да се ходи на спа ?

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 16:01 от Cristaline

# 382
  • Мнения: 78
Аз качих 4-ри кг. , а дори не съм яла кой знае колко.Не знам на какво се дължи това.Добре, че бързо и свалям...

# 383
  • Мнения: 30
Здравейте, искам да попитам момичетата, които вече са оперирани. След операцията качихте ли килограми? Моята беше на 12.02. до днес съм 7 кг отгоре, без да съм променила режим на хранене, дори може да се каже, че ям значително по-малко. Ако е задържане на течности, колко време след операцията се възстановява нормалното тегло?
Аз даже свалих.Според мен зависи от режима.Няма логика да се задържат толкова много течности при един и същ режим на хранене.

# 384
  • Мнения: X
Към оперираните във Вита: Вие ли си носихте пижама или дават?
Към всички: какви блузи обличахте след операцията, първите дни ясно с цип, копчета, но колко дълго? Кога започнахте да си обличате нормални блузи. Нямам нито пижама с копчета и почти никакви блузи и суитчери с цип/копчета, ако е въпрос на 5-7 дни ще намеря какво да обличам, но ако е по-дълго ще трябва пазар 🤔

# 385
  • Мнения: 1 725
3-4 дни с цип, ако е нещо широко ще се справиш и без цип с малко дискомфорт. Аз не съм купувала нищо за обличане допълнително. За вита друг да се включи.  На мен в Турция си ме облякоха, дори не си носих пижама. Тотално бях изключила.

# 386
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Това с качването на килограми от задържани течности според мен е доста индивидуално. Тези, които са били с дренажи, е ясно, че са изхвърлили доста течности през тях. Но май не е разпространена практика да се слагат дренажи. Ако имам възможност ще си поискам.
Другото е общото състояние на организма и в частност на лимфната система. Миналата пролет, започнах да чувствам тялото си отекло и подуто, краката тежки. Никога не ми се беше случвало. Храня се здравословно, движа се страшно много, нямах обяснение. Направих серия от масажи за раздвижване на лимфата (специфични са). Оправиха се нещата. Не знам от какво се беше получило.

# 387
  • Мнения: 109
Към оперираните във Вита: Вие ли си носихте пижама или дават?
Към всички: какви блузи обличахте след операцията, първите дни ясно с цип, копчета, но колко дълго? Кога започнахте да си обличате нормални блузи. Нямам нито пижама с копчета и почти никакви блузи и суитчери с цип/копчета, ако е въпрос на 5-7 дни ще намеря какво да обличам, но ако е по-дълго ще трябва пазар 🤔
Малко повече от 2 седмици носих само с ципове,не можех изобщо ръцете да си мърдам нагоре камоли да обличам дрехи през главата

# 388
  • Мнения: 2 721
Към оперираните във Вита: Вие ли си носихте пижама или дават?
Към всички: какви блузи обличахте след операцията, първите дни ясно с цип, копчета, но колко дълго? Кога започнахте да си обличате нормални блузи. Нямам нито пижама с копчета и почти никакви блузи и суитчери с цип/копчета, ако е въпрос на 5-7 дни ще намеря какво да обличам, но ако е по-дълго ще трябва пазар 🤔
Каквото си вземеш, там не дават. И аз нямам спално бельо с копчета, взех си долнище на пижама и една по широка тениска за да я съблича лесно. Много доволна останах, че не взех нощница. Защото като легнеш на операционната и свалиш горната дреха поне ти остава долната. Студено е имам предвид, направо се тресях цялата от студ докато не те опоят после вече нищо няма значение

# 389
  • Мнения: 30
Можете да използвате с цип или копчета първата седмица.Но и това е до търпимост.Проблем са най-вече резките движения и опъването на ръцете на горе на 180 градуса.

Общи условия

Активация на акаунт