Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 8

  • 37 893
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 61
Здравейте, отново имам питане каква операция се прави при голям, но провиснал бюст. Имам предвид, че няма нужда от импланти.

# 751
  • Мнения: 45
Здравейте, отново имам питане каква операция се прави при голям, но провиснал бюст. Имам предвид, че няма нужда от импланти.

Повдигане

# 752
  • София
  • Мнения: 134
Някой да пусне нова тема,ако му е удобно. И от телефона може ли да се сменя снимката на профила?

# 753
  • Мнения: 51
Новата тема ще я пусна по - късно ,че правя проучване за потребителите кой с колко кубици и при кого ,за да го вместя в новата.

# 754
  • Мнения: 51
Новата тема ще я пусна по - късно ,че правя проучване за потребителите кой с колко кубици и при кого ,за да го вместя в новата.
а дали да не напише всеки  за да ви улесни Simple Smile И после да скачаме в новата тема Simple Smile

# 755
  • Мнения: 3 394
Здравейте,

Нова тема  май не видях, така ще питам тук.

Оперираха ме преди 11дена. От 3тият ден се върнах на работа живота ми е доста нормален вече.
Но това което ми е все още за питане

1) Имплантите ми се анатомични и много ме е страх да не се обърнат.  Няколко пъти се събуждах заспала на една страна...
Чудя се колко трябва да се вманиачавам в това..

2) Едната ми гърда е много по-подута от другата.. много..  знаете ли дали е нормално. Колко време трябва да мине да се поизравнят.

3) Боли ме кожата.. доста. Знаете ли какво мога да направя за това?

Ако на някой му е интересно имам анатомични импланти 300сс.

Благодаря!

Скрит текст:
Пак се включвам, махнах лепенките на зърната и ми се струват различни, но отново е рано да коментирам, днес съм на точно две седмици след операцията, обемът отгоре все още не е слегнал 😔
Скрит текст:

Според мен зърната изглеждат добре, след някой друг месец когато не се вижда къде е рязано, ще са перфектни.

Сега се замислих, гледайки снимката на Ivelina8888... Лепенките върху разрезите, колко време ги държите. На мен доктора, ми каза, около 10-тия ден ако паднат да махам и повече да не слагам. Чудя се дали няма да ми е некомфорно с раните и сутиена:rolling_eyes:

За кои лепенки става въпрос?
Аз имам върху шевшовете лепенки, някакви за белези, които док каза да нося два месеца.. (сменят се всеки 7-10дена)

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 22:18 от bubanka

# 756
  • Мнения: 35
1) Имплантите ми се анатомични и много ме е страх да не се обърнат.  Няколко пъти се събуждах заспала на една страна...
Чудя се колко трябва да се вманиачавам в това..
2) Едната ми гърда е много по-подута от другата.. много..  знаете ли дали е нормално. Колко време трябва да мине да се поизравнят.
Здравей, аз съм почти на месец, но с втора операция.
На страни спя от 7-8-ми ден, но не съм сигурна дали при първата операция не ми бяха казали да е по-късно. Попитай хирурга си, той най-добре ще ти обясни и ще те успокои, относно ротацията на имплантите. Каква марка са?
За подуването...имаше ли дренажи? Аз нямах, може би защото беше подмяна..Наложи се 2 пъти пункция на едната гърда, тъй като се задържаше течност след операцията...и двата пъти изтегли доктора по 100 мл. Сега вече положението е значително по-добро и гърдите ми са с еднакви размери.

# 757
  • София
  • Мнения: 134
Здравейте,

Нова тема  май не видях, така ще питам тук.

Оперираха ме преди 11дена. От 3тият ден се върнах на работа живота ми е доста нормален вече.
Но това което ми е все още за питане

1) Имплантите ми се анатомични и много ме е страх да не се обърнат.  Няколко пъти се събуждах заспала на една страна...
Чудя се колко трябва да се вманиачавам в това..

2) Едната ми гърда е много по-подута от другата.. много..  знаете ли дали е нормално. Колко време трябва да мине да се поизравнят.

3) Боли ме кожата.. доста. Знаете ли какво мога да направя за това?

Ако на някой му е интересно имам анатомични импланти 300сс.

Благодаря!
1) На мен казаха (оперирана от д-р Стоянов), че след махането на дренажите може леко на страни да се спи.
2) За подуването е важно дали си имала дренажи.
3) Хидратирай кожата, може би се опъва.

# 758
  • Мнения: 23
Пак се включвам, махнах лепенките на зърната и ми се струват различни, но отново е рано да коментирам, днес съм на точно две седмици след операцията, обемът отгоре все още не е слегнал 😔
Скрит текст:
Ivelina  много ми харесват гърдите ти скоро е и моята операция много се надявам да изглеждат по същия начин. Аз също съм си избрала кръгли 425cc, но са на Ментор. Скоро ще кача и аз снимки. А ти не се притеснявай супер секси изглеждат Simple Smile

# 759
  • Мнения: 3 394
inrad,
Дренажи имах първите 24часа.
После бях 4 дена поред на дренажни масажи при физиотерапевт... Но не знам дали е имало смисъл.
От днес слагам сериозно кремове, да видя дали ще мине тази чувствителност на кожата.

Alfa13, 100мл ми се струва много, ли виждаше ли разликата?
После пак ли се пълни?

Утре ще се обадя на хирурга да я питам дали не иска случайно да ме види за мое успокоение или поне да каже какво да правя докато се видим.

# 760
  • Мнения: 33
Аз сега се притесних покрай тая истерия с вирусите дали няма да ми отменят операцията, че до понеделник има доста време, хич не ми се иска да се отлага

# 761
  • Мнения: 35
inrad,
Дренажи имах първите 24часа.
После бях 4 дена поред на дренажни масажи при физиотерапевт... Но не знам дали е имало смисъл.
От днес слагам сериозно кремове, да видя дали ще мине тази чувствителност на кожата.

Alfa13, 100мл ми се струва много, ли виждаше ли разликата?
После пак ли се пълни?

Утре ще се обадя на хирурга да я питам дали не иска случайно да ме види за мое успокоение или поне да каже какво да правя докато се видим.
Имаше голяма разлика в гърдите преди първата пункция, след премахване на течността се уеднаквиха. Преди втората пункция лично аз не виждах разлика, но усещах гърдата много напрегната. Сега вече почти 2 седмици след 2рата процедура, гърдите са еднакви и "спокойни". Най-добре се вижда на ехограф какво има и какво количество е.

# 762
  • Мнения: 51
Линк към новата тема - https://bg-mam.ma/t/1187601
Моля да се заключи темата !

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 23:47 от sunny___girl

Общи условия

Активация на акаунт