Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 8

  • 38 032
  • 762
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 33
И аз започнах да се притеснявам във връзка с короновирусните истории, моята операция е за 17.03 😳 освен това от вчера съм с кръвно 100/60, а никога не ми е било такова, сигурно е от притеснение

# 706
  • Мнения: X
Моята е на 25.03 и с оглед на броя към днешна дата 1000 случая в Германия, също взех да се притеснявам.

# 707
  • Мнения: 51
Аз съм имала такива конкракции на мускула,до към 2рия месец,май.
Нормално е ори по-жилав,стегнат гръден мускул /ии,струва ми се по-голям имплант,отколкотп трябва/
Минава и се отпуска,но е неприятно,докато отмине

Благодаря, при мен в случая не е от импланта като големина, а от самата мускулатура и дефицита на магнезий, сега като го пия е е една идея по-добре, но на мамографовта доктора, който беше ехографист и страничен ми каза, че имам много плътни гърди и ще се отпуснат по-бавно според него и така стана Simple Smile но сега е една идея по-добре с магнерича Simple Smile

# 708
  • Мнения: 3 027
В изследванията преди операцията не изследваха ли и магнезий ? При Стоянов го имаше, както и много други, които личната сметна за ненужни, но явно....

# 709
  • Мнения: 51
Желязо да, но Магнезий не
Поне аз не виждам, въпреки че са свързани с други - изследването на серумните нива на магнезия е част от разширен електролитен панел, където се изследва заедно с калций, калий, натрий, хлор, фосфор, бикарбонати и други.

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 290
Здравейте .. ето и моите снимки преди и след почти 48 часа от операцията ми

Скрит текст:



Да си призная последната нощ беше тежка, но ми се струва , че С всеки изминал час има подобрение. Преди малко станах от леглото без чужда помощ, преоблякох се и измих колкото е възможно. Имам чувството, че нещо бълбука и ... Много странно усещане в лявата част. Разрезите опъват като прекаля с движението.

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 14:15 от bubanka

# 711
  • Мнения: 51
Не ми харесват как стоят ! Дано след няколко месеца се оправят,но според мен е трябвало да си с кръгли,за да запълниш горния полюс ,който преди хич си го нямала.

# 712
  • София
  • Мнения: 70
Извинявам се, но и аз така смятам. Аз бях по същия начин. Горния полюс на гърдите ми го нямаше. И затова категорично ми сложи доктора кръгли. Но... това е моето виждане.

# 713
  • Мнения: 225
Аз пък ти казвам - Честито! Благодаря, че сподели! Мисля, че ще изглеждат като естествен бюст много скоро! Носи си ги със здраве!

# 714
  • Мнения: X
Аз минах последната консултация, Мотивата ми за съжаление отпадна, защото и раунд блока отпадна и според доктора, ако не искам зърната да гледат надолу, трябва анатомични. До колкото разбрах има два вида с по-голяма дължина и с по-малка, по-малката изглеждат по-добре, та се спряхме на тях 555 кубика.

# 715
  • Мнения: 51
Аз мисля, че е твърде рано да се дава оценка на толкова пресни гърди, които мускула буквално още сплесква! Гърдите ви ще се оформят близките месеци, това е дълъг процес и мисля, че ще се получат красиви и са хубави! Благодарим за споделянето, важно е не какво мислим ние а ти да си удовлетворена от резултата Simple Smile но всеки има право на мнение разбира се

# 716
  • Мнения: 1 725
Аз минах последната консултация, Мотивата ми за съжаление отпадна, защото и раунд блока отпадна и според доктора, ако не искам зърната да гледат надолу, трябва анатомични. До колкото разбрах има два вида с по-голяма дължина и с по-малка, по-малката изглеждат по-добре, та се спряхме на тях 555 кубика.

Мда нещо имаше за гледащите зърна надолу...Ама 550 си е кубик, кубик. Ако са по-широки и по-малко високи е идеално май за този вид зърна. Моите впрочем като нямах бюст си мислех, че не са големи самите зърна. Сега ми седят една идея надолу и се опънаха и ако ги пъхна някъде без сутиен съм само зърна хахаха.

Споко бе дами, той Молов ги прави така. След месец два ще са тотално различни. Сега и ръбовете отгоре си личат. Дори за 470 ми се виждат малки, ама ще почакаме. Честито и да им се радваш много Simple Smile

# 717
  • Мнения: 3 027
И аз мисля, че като се отпуснат много ще се променят.
Не ми харесва, че Молов прави ареолите много настрани...
Барби, аз съм с кръгли, но нямам запълнен горен полюс, той става с високия профил по скоро...всичко е индивидуално. Аз не исках да ми почват от сливиците, та затова.

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 959
Z-Тина, честито!
Първите нощи и дни са най-неприятни, естествено. Ти все още с дренажи ли си? Мисля, че от тях може да се усеща нещо като бълбукане.
Изобщо не виждам смисъл да се пускат снимки на току що оперирани гърди, аз моите даже не си ги поглеждах Simple Smile
Има време за всичко.
Бързо възстановане !

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 290
Z-Тина, честито!
Първите нощи и дни са най-неприятни, естествено. Ти все още с дренажи ли си? Мисля, че от тях може да се усеща нещо като бълбукане.
Изобщо не виждам смисъл да се пускат снимки на току що оперирани гърди, аз моите даже не си ги поглеждах Simple Smile
Има време за всичко.
Бързо възстановане !

Дренажите махнаха вчера, преди изписването.

Общи условия

Активация на акаунт