Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 8

  • 38 125
  • 762
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 134
inrad не се притеснявай! Само малко неудобство, няма да повлияе на възстановяването ти! Пожелавам ти бързо и лесно възстановяване след махане на дренажите:)
Благодаря ти. Аз и сега се чувствам добре. Даже не ми е приятно, че трябва да лежа, но спазвам препоръките на доктора.

# 691
  • Мнения: 3 027
Не можах да намеря моят лист със изискванията преди операцията, явно е останал у личната лекарка, защото там бяха и изследванията, които искаха. търсих в нета подобно и намерих от сайта на д-р Енчев. Много полезно четиво, по принцип трябва да се слага на всяка тема в първият пост.
https://doctorenchev.bg/index.php?p=36&l=1

# 692
  • Мнения: 51
Не можах да намеря моят лист със изискванията преди операцията, явно е останал у личната лекарка, защото там бяха и изследванията, които искаха. търсих в нета подобно и намерих от сайта на д-р Енчев. Много полезно четиво, по принцип трябва да се слага на всяка тема в първият пост.
https://doctorenchev.bg/index.php?p=36&l=1

Аз разбрах, че е следоперативни насоки, да тези също са много полезни за предоперативните препоръки, тях ги знам, но за след исках да видя Simple Smile благодаря  
А никой не е отговорил за тези схващания тип “контрахиране” на гръдните мускули дали някой ги е получавал? Сега с магнерич плюс намаляват, благодаря ви

# 693
  • Мнения: 3 027
Ето за след.
Скрит текст:

Скрит текст:
Макар, че всичко е индивидуално. За мускулните спазми, аз също имах ( имам и повдигане)  не са приятни, то с времето отшумяват. Масажите също много помагат. Аз нищо не съм пила..

# 694
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
inrad   Как се справяш с мигрената? Какво пиеш по време на пристъп и помага ли, колко време те държи, повръщаш ли по време на пристъп?

В момента рекламират пробиотик - мигра, малко е скъпичък, 100 лева е 15 дни или 200 лева излиза приемът за месец, а препоръката е  да се приема мин. 3 месеца.
Мисля, да опитам - то май само това не съм пробвала, за жалост...

Честито на всички дами, станали още по - красиви и секси, придобили се с нов бюст, през последния  месец:)

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 290
Здравейте! Аз свърших " работата" днес следобед. Чувствам се много добре, станах преди малко, хапнах ( понеже умирах от глад) , даже по време на операцията сънувах, че готвя- пиле с някаква зелена поръска от билки 😊    сега скучаяяяя малко и искам да си ходя ( в кръга на шегата)😁😁😁.
Засега не съм разгледала добре резултатите, но имам време. Абоната ме дразни. .  но трай бабо за хубост.
Към момента съм изненадана в положителна посока от развоя на следоперативната реакция на организма ми.
Снимки .... После 😀

# 696
  • София
  • Мнения: 134
inrad   Как се справяш с мигрената? Какво пиеш по време на пристъп и помага ли, колко време те държи, повръщаш ли по време на пристъп?

В момента рекламират пробиотик - мигра, малко е скъпичък, 100 лева е 15 дни или 200 лева излиза приемът за месец, а препоръката е  да се приема мин. 3 месеца.
Мисля, да опитам - то май само това не съм пробвала, за жалост...

За мигрената пия едни лекарства от Америка. Ще ти го пусна на лично съобщение, че не знам как се качва снимка тук. Пристъпите са винаги еднакви, моята е невралгична и това лекарство ме облекчава. Много ми се гади, но не повръщам. Единствено ме разхлабва болката. Неприятна работа. Не вярвам на нищо, че ще помогне. В Америка имало някакъв ботокс в главата и помагало. Тук кога ще дойде не знам.

# 697
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
inrad Благодря, 
звучиш много по - добре,отколкото аз съм Simple Smile Радвам се за теб, ще опитам  аз с този пробиотик, да видим дали ще се получи и ще те държа в течение:)

Z-Тина Честито Simple Smile

# 698
  • Мнения: 6
Здравейте! Аз свърших " работата" днес следобед. Чувствам се много добре, станах преди малко, хапнах ( понеже умирах от глад) , даже по време на операцията сънувах, че готвя- пиле с някаква зелена поръска от билки 😊    сега скучаяяяя малко и искам да си ходя ( в кръга на шегата)😁😁😁.
Засега не съм разгледала добре резултатите, но имам време. Абоната ме дразни. .  но трай бабо за хубост.
Към момента съм изненадана в положителна посока от развоя на следоперативната реакция на организма ми.
Снимки .... После 😀

Здравейте и поздравления! Може ли да ми кажете колко кубика ви сложиха и имахте ли повдигане? Молов ли ви прави операция? В коя клиника? Ще очакваме снимки , много благодаря за споделеният опит

# 699
  • Мнения: 180
Предоперативни правила и възстановителен период при аугментационна мамопластика.
 https://aestheclinic.com/%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%be%d0%bf%d0 … 0%b7%d1%81%d1%82/
Много полезно и интересно четиво.

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 14:18 от Mimi2018

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 290
Здравейте! Аз свърших " работата" днес следобед. Чувствам се много добре, станах преди малко, хапнах ( понеже умирах от глад) , даже по време на операцията сънувах, че готвя- пиле с някаква зелена поръска от билки 😊    сега скучаяяяя малко и искам да си ходя ( в кръга на шегата)😁😁😁.
Засега не съм разгледала добре резултатите, но имам време. Абоната ме дразни. .  но трай бабо за хубост.
Към момента съм изненадана в положителна посока от развоя на следоперативната реакция на организма ми.
Снимки .... После 😀

Здравейте и поздравления! Може ли да ми кажете колко кубика ви сложиха и имахте ли повдигане? Молов ли ви прави операция? В коя клиника? Ще очакваме снимки , много благодаря за споделеният опит

Място на операцията - Бургас, Оксиком
Доктор Молов
Импланти Ментор 475 сс анатомични, без повдигане
Предварителни мерки подгръдна 75, гръдна 82
см.
Заспах неусетно около 14.30 ч и се свестих в 17.15 директно в болничната стая. Никакви болки до преди около час, сега ще ходя да будя жената, която се грижи за нас да постави обезболяващи, тъй като ги отказах до преди да заспя- нямах нужда от тях просто , но сега .... Се налага.

Ооо и честит 8 март на всички ни !

# 701
  • Мнения: 4 358
Аз съм имала такива конкракции на мускула,до към 2рия месец,май.
Нормално е ори по-жилав,стегнат гръден мускул /ии,струва ми се по-голям имплант,отколкотп трябва/
Минава и се отпуска,но е неприятно,докато отмине

# 702
  • Мнения: 127
Аз планирам април месец да се оперирам, обаче се тревожа каква ще е ситуацията с коронавируса...

# 703
  • София
  • Мнения: 134
Зависи къде ще се оперираш. В държавните болници отменят операции, но в частните не съм сигурна дали е така. Бъди спокойна. Дори да се отложи, ще дойде подходящият момент.

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 290
Зависи къде ще се оперираш. В държавните болници отменят операции, но в частните не съм сигурна дали е така. Бъди спокойна. Дори да се отложи, ще дойде подходящият момент.

В частната клиника не бяха отменени операциите, но бяха забранени свижданията вчера и днес.... Предполагам така ще е до края на епидемията.

Общи условия

Активация на акаунт