Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 8

  • 37 900
  • 762
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 113
Предполагам доктор Стоянов намалява бюст? Много ми е странно, че няма нито една жена с намален бюст... Че само аз ли съм с голям естествен и ми пречи...

# 406
  • Мнения: X
Здравейте,
преди 11 год. си направих операция при д-р Георгиев. Сега съм решила да ги сменям , защото са PIP. Живея в чужбина и трябва да организирам всичко дистанционно. С 395 сс съм. Не съм следила форумите до момента. По принцип съм от Бургас, но не мисля че ще ми е проблем и за София. Моля за вашето мнение и ако някой не живее в БГ за инфо как мога да направя изследвания бързо, къде и т.н. Благодаря.
Мисля, че във Вита можеш да направиш всички изследвания. Поне на мен така ми каза Кънев и аз ще ги правя там може би в деня на операцията. По принцип кръвните може да направиш в Рамус или някоя друга лаборатория, а ехограф и останалите във всяка поликлиника и болница. Най-добре питай доктора той ще ти каже Simple Smile аз също пътувам от чужбина. Първо направих онлайн консултация със снимки и след като се спрях на доктор запазих час за консултация с избор на импланти и уточняване на останалите неща, като запазих и час за операция според цената на билетите и месеца,  в който ме устройва. Две седмици съм си взела за операцията, на деня след като кацна влизам за операция и два дни за консултацията.
Благодаря ти ! Значи ще пътуваш 2 пъти? Колко време след консултацията ти е операцията, и имаш ли импланти в момента или ще ти е първа?
Да ще пътувам два пъти, понеже поръчката на имплантите трае 5-7 дни и това ще ми загуби цяла седмица, а операцията ще ми е първа, но 2:1 импланти с повдигане раунд блок ( имам много малък увиснал старт и големи ареоли, които ще трябва да се намалят и вероятно преместят. Та за това съм си предвидила 2 седмици след операцията иначе може да се прибереш и веднага след сваляне на конците 7-10 ден.

# 407
  • Мнения: 4
Здравейте,
преди 11 год. си направих операция при д-р Георгиев. Сега съм решила да ги сменям , защото са PIP. Живея в чужбина и трябва да организирам всичко дистанционно. С 395 сс съм. Не съм следила форумите до момента. По принцип съм от Бургас, но не мисля че ще ми е проблем и за София. Моля за вашето мнение и ако някой не живее в БГ за инфо как мога да направя изследвания бързо, къде и т.н. Благодаря.
A иначе как са гърдите били ли споделила малко повече? Дистанционно с консултациите не знам как ще се справиш. Ако е само подмяна с по-големи все пак ще е по-лесно, дори и да има промяна на място. Може и да трябва да си направиш ЯМР, за да се види всичко вътре как е, да няма изненади по време на втората операция - но това са догадки. Директен контакт по телефона с лекар и писане на е-мейли с приложени снимки.
Здравейте Петя, имах лека болка и дискомфорт в лявата гърда, и отидох тук( аз живея в Англия) при специалист - правиха ми мамограф и екограф и казаха, че всичко е наред и имплантите изглеждат цели. Иначе гърдите не изглеждат никак зле, само кожата малко се е поотпуснала за това време. Понеже моя приятелка , с която ги правихме по едно и също време( и е със същите импланти) имаше проблеми, аз реших че е време да ги подменя.
А и още като ги сложих имаше как да сложа по-големи, защото структурата ми го позволява, но реших че по-добре да стартирам с по-малки и след време да ги променя.

# 408
  • Мнения: 73
Мнения за др.Дилбер ?

# 409
  • Мнения: 1 725
За носове...

# 410
  • Plovdiv
  • Мнения: 121
Странно днес видях, че Дилбер пуска снимки на правени гърди. Може би заради това пита и момичето

# 411
  • Мнения: 51
Тук се пише само за уголемяване на бюст !!! За тези с естествено големи ,които искат намаляне има специална тема - линк https://bg-mam.ma/t/1176527

# 412
  • Мнения: X
Странно днес видях, че Дилбер пуска снимки на правени гърди. Може би заради това пита и момичето
И аз това видях днес, може би не му стигат носовете 😂

# 413
  • Мнения: 643
Здравейте, за първи път се включвам за съжаление с негативен коментар, но според мен е редно и минусите да се кажат.
Та направо на историята ми, отдавна съм се решила на операция на уголемяване на гърдите + ринопластика, следя разични теми, търя информация за най-добрите възможни хирурзи и така от тема на тема попаднах на клиника Естетика (в Турция), където видях, че освен добрите резултати които са качили на гърди и задоволителните ринопластики и цената не е никак лоша. Писах им и първоначално много бърз отговот записах си даже час за консултацията им в София, която беше провеждана от д-р.Бурак. Отидох аз в уречения чаас, беше петък все пак работен ден в работно време и какво да заваря пълна дезорганизация никакво спазване на часове нищо.Викам си айде дошла съм ще изчакам, какво пък толкова. Стигна се и до консултацията, която беше комбинирана за нос +гърди, точно 3 минути, даже не знам дали и 3 минути имаше. Доктора беше видимо отегчен и незаинтересован, които даже не успях да задам, една приятелка влезе след мен и коментира, че се е почусвтала доста злее от отношението на доктора. Изгубиха ме като пациент, добре че не се подлъгах сега съм се насочила към операция от български лекар.

# 414
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Alady, ако не се лъжа и друга потребителка съвсем наскоро сподели същото, точно за въпросната консултация в петък в София, с д-р Бурак. Явно на доктора не му е било ден Simple Smile. Нямам впечатления от него. Имам близка с мамопластика при него, резултатът е повече от добър.
Моята консултация в София, преди много, много месеци беше с д-р Йоздемир. Говорихме надълго и нашироко. Много въпроси ми задаваше, аз на него по-малко Simple Smile, тогава не знаех какво да питам...Харесах го, но аз избрах него главно заради ринопластиката, тя ми беше водеща. В последствие реших да е 2 в 1, ринопластика и мамопластика (има много работа по гърдите ми). И така, операцията ми е планувана на 03,03,2020 Simple Smile. Чакам с нетърпение.

# 415
  • София
  • Мнения: 4 884
Mamaden, да, аз писах за консултацията ми при Бурак, едно към едно с написаното от потребителската. За мен много разочароващо беше.

# 416
  • Мнения: 51
Този път ще го напиша по - спокойно и разбираемо за негативно настроените към "Естетика".
Първо това е безплатна консултация ,на която се записват и отиват много хора ,а от там нататък колко ще се оперират при тях не се знае.
Не очаквайте доктора да ви обърне нужното внимание ,като преди това е имал досег с още 100+ човека.
Оперирана съм в "Естетика" при Йоздемир ,аз също съм била на безплатната консултация след операцията ми и при мен беше 3,4 мин ,както да погледне гърдите така и носът.
Бях с моИчкия ,та той имаше въпроси ,добре че се сети да попита ,иначе като видях колко претупвания ,дори и да имах проблем едва ли биха обърнали толкова внимание.
Честно казано съжалих ,че се разкарвах до София ,като нямах никакви проблеми.
Консултациите които правят в България с по - добре ,отколкото да отидете на място в Турция и на следващия ден да ви оперират.
Аз така направих ,че направо се свързах с една от асистентките и комуникирахме във вайбър 1 месец ,след това отидох в Турция без да съм проучила обстойно ,все пак това че има други българки оперирани от конкретен хирург не значи че и при мен ще е ок.
Действах на сляпо и не съжалявам,само не ми харесва ,че са прекалено мили ,другото което е с кубиците,а и от епикризи и писмени документи - ЙОК.

# 417
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Mamaden, да, аз писах за консултацията ми при Бурак, едно към едно с написаното от потребителската. За мен много разочароващо беше.
Разбираемо е. В това положение всеки би останал с това усещане.

# 418
  • Мнения: 3 023
А точно документите и епикризата са най важни. Значи утре ако направиш възпаление и умреш никой не носи отговорност. Не можеш да докажеш, че си била там и нещо е правено. Много безотговорно.

# 419
  • Мнения: 643
Ами то освен лошото отношение има и други неща които ме отблъснаха, първо след консултацията ми бяха казали, че ще ми пишат за цена и дата. Чаках, чаках, близо седмица се мина, накрая аз им писах след един ден получавам отговор с оферта само за гърди, като аз съм била там за гърди + ринопластика ( и без дати свободни), даже се надявах да ми изпратят и снимката от фотошопа, явно доста наивни са ми били очакванията. Та след като ми изпратиха тази оферта аз обясних, че не са само гърдите и какво се е случило явно са забравили за какво съм идвала, помолих все пак да ми изпратят снимката. Още няколко дни с по едно изречение се точеше разговора, което ме навя на мисълта, че ако се оперирам там и недай си боже да има проблем, няма как да се свържа с тях. В крайна сметка, тази жена ми каза, че доктора не пазел снимката (ако въобще си спомня коя съм и ако искам да се снимам в нас и да им я изпратя да ми я направят наново, което беше.... Супер несериозно впечатление ми направи цялостната организация на тази консултация, отношение и дезинформираността. А това са си сериозни неща, как да им се доверя да легна под ножа, предвид, че един нормален разговор не може да проведем.

Общи условия

Активация на акаунт