Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 8

  • 37 669
  • 762
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 51
Отношението не е лошо ,а е лигаво - мило. Държат се като първи приятелки,добре че консултанката с която се свързах беше нова и не знаеше пинизите на другите 2 ,визирам Ширин и Елиз.
На мен моята консултанка ми отговаряше супер бързо ,даже 2 пъти сменях дати и това за тях нямаше проблем.
Но да,епикризи не съм получила ,само паспорт от имплантите Ментор.
Пък и дори и да ти дадат някакви листове ,не значи че са ти реалните епикризи.
Не само "Естетика" са така и останалите клиники в Турция ,които предлагат подобни интервенции на такива цени.
Всичко е маркетинг при тях !!!
Доволна съм,но не бих препоръчала горещо.

# 421
  • Мнения: 643
Отношението не е лошо ,а е лигаво - мило. Държат се като първи приятелки,добре че консултанката с която се свързах беше нова и не знаеше пинизите на другите 2 ,визирам Ширин и Елиз.
На мен моята консултанка ми отговаряше супер бързо ,даже 2 пъти сменях дати и това за тях нямаше проблем.
Но да,епикризи не съм получила ,само паспорт от имплантите Ментор.
Пък и дори и да ти дадат някакви листове ,не значи че са ти реалните епикризи.
Не само "Естетика" са така и останалите клиники в Турция ,които предлагат подобни интервенции на такива цени.
Всичко е маркетинг при тях !!!
Доволна съм,но не бих препоръчала горещо.

Добре че всичко е минало наред при теб, я си представи само без нито един официален документ от клиниката, ако беше станало нещо, нито можеш да си потърсиш правата, нито имаш комуникация с тях... Аз наистина останах разочерована, защото допреди консултацията бях взела на 90% решение, че ще се оперирам там.

# 422
  • Мнения: 73
Странно днес видях, че Дилбер пуска снимки на правени гърди. Може би заради това пита и момичето
🙂 да гледах рекламата му в фб и снимки наоревби гърди ит него доста добър резултат но всякаш немога да се доверя за турция незнам нещо не ми вдъхва доверие 🤷♀

# 423
  • Мнения: 28
Странно днес видях, че Дилбер пуска снимки на правени гърди. Може би заради това пита и момичето
🙂 да гледах рекламата му в фб и снимки наоревби гърди ит него доста добър резултат но всякаш немога да се доверя за турция незнам нещо не ми вдъхва доверие 🤷♀



Доктор Дилбер прави само носове и уши. Брат му  е Ахмет Дилбер , той прави гърди.

# 424
  • Мнения: 1 725
Момичета, може ли да качите снимки по сутиен поне, интересно ми е какво правят в Естетика, защото на страницата си все пак качват най-представителното. Аз съм оперирана в Американската болница там и да додоха какви ли не документи, чак се учудих, цяла папка дори с лекарства и списък на лекарствата, няколко листа за плащането. Епикризи и изследвания. Съмнявам се дори в Бг да дават толкова.

# 425
  • Мнения: 1 038
Alady, ако не се лъжа и друга потребителка съвсем наскоро сподели същото, точно за въпросната консултация в петък в София, с д-р Бурак. Явно на доктора не му е било ден Simple Smile. Нямам впечатления от него. Имам близка с мамопластика при него, резултатът е повече от добър.
Моята консултация в София, преди много, много месеци беше с д-р Йоздемир. Говорихме надълго и нашироко. Много въпроси ми задаваше, аз на него по-малко Simple Smile, тогава не знаех какво да питам...Харесах го, но аз избрах него главно заради ринопластиката, тя ми беше водеща. В последствие реших да е 2 в 1, ринопластика и мамопластика (има много работа по гърдите ми). И така, операцията ми е планувана на 03,03,2020 Simple Smile. Чакам с нетърпение.

И аз ще съм по това време в Естетика

# 426
  • Мнения: 100
Няма спор, че в Турция има добри специалисти, но и в България също са много добри. Просто е въпрос на предпочитания и натрупани мнения, отзиви и т.н. Виждала съм страхотен резултат от наш специалист, който намали размера на гърдите на моя позната. Сега жената се чувства доста по-добре и с доста повече самочувствие.

# 427
  • Мнения: 87
Няма спор, че в Турция има добри специалисти, но и в България също са много добри. Просто е въпрос на предпочитания и натрупани мнения, отзиви и т.н. Виждала съм страхотен резултат от наш специалист, който намали размера на гърдите на моя позната. Сега жената се чувства доста по-добре и с доста повече самочувствие.

Здравейте, може ли повече инфо? Интересувам се много сериозно от намаляване, а информацията е супер оскъдна..

# 428
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
jiraf4e86, Писах Ви лично съобщение Simple Smile

# 429
  • Мнения: 88
Няма спор, че в Турция има добри специалисти, но и в България също са много добри. Просто е въпрос на предпочитания и натрупани мнения, отзиви и т.н. Виждала съм страхотен резултат от наш специалист, който намали размера на гърдите на моя позната. Сега жената се чувства доста по-добре и с доста повече самочувствие.

Здравейте, може ли повече инфо? Интересувам се много сериозно от намаляване, а информацията е супер оскъдна..

Има друга тема за намаляне

# 430
  • Мнения: 87
Няма спор, че в Турция има добри специалисти, но и в България също са много добри. Просто е въпрос на предпочитания и натрупани мнения, отзиви и т.н. Виждала съм страхотен резултат от наш специалист, който намали размера на гърдите на моя позната. Сега жената се чувства доста по-добре и с доста повече самочувствие.

Здравейте, може ли повече инфо? Интересувам се много сериозно от намаляване, а информацията е супер оскъдна..

Има друга тема за намаляне
Знам, но никой не е активен и не е споделял подробности за такава операция. Не държа в тази тема. Просто попаднах на мнение и реших да помоля за инфо, ако ще и на лични. Не виждам какъв е проблемът... Масово всички слагат само импланти... Еми в крайна сметка си има и жени с гърди и други проблеми. Така, както вие вероятно сте имали нужда от помощ, така и аз.

# 431
  • Мнения: 3 018
Като нямаме опит, не знам до колко ще сме полезни.
Аз до колкото знам се прави с разрез котва и повечето жени са доволни. Естествено, ако можете да преглътнете котвата. Аз съм с импланти и повдигане с котва, ако можех да я избегна, бих.

# 432
  • Мнения: 87
Като нямаме опит, не знам до колко ще сме полезни.
Аз до колкото знам се прави с разрез котва и повечето жени са доволни. Естествено, ако можете да преглътнете котвата. Аз съм с импланти и повдигане с котва, ако можех да я избегна, бих.

Д... Разбирам, така е. Белезите изобщо не ме тревожат, ама грам... Просто искам по-малък бюст. Гърдите, колкото и да са мечта за много жени, големи ли са, според мен повече са наказание. Искаше ми се някой опериран да ми каже повече за операцията, но се чувствам сама, сякаш само аз в България имам голям бюст 😁

# 433
  • Мнения: 51
Поставих линк към темата за намаляне.
В крайна сметка пластичните хирурзи не слагат само импланти ! Набелязвате си няколко хирурга и отивате на консултация при тях ,те ще ви обяснят нагледно и със снимков материал.
Не си мислете,че е по - трудно да се намалят гърди ,защото имплантите също не са лесна работа ! Много жени са с деформирани гърди от дабъл бабъл ,КК и т.н. при слагане на импланти.

# 434
  • Мнения: 44
Скрит текст:
Alady, ако не се лъжа и друга потребителка съвсем наскоро сподели същото, точно за въпросната консултация в петък в София, с д-р Бурак. Явно на доктора не му е било ден Simple Smile. Нямам впечатления от него. Имам близка с мамопластика при него, резултатът е повече от добър.
Моята консултация в София, преди много, много месеци беше с д-р Йоздемир. Говорихме надълго и нашироко. Много въпроси ми задаваше, аз на него по-малко Simple Smile, тогава не знаех какво да питам...Харесах го, но аз избрах него главно заради ринопластиката, тя ми беше водеща. В последствие реших да е 2 в 1, ринопластика и мамопластика (има много работа по гърдите ми). И така, операцията ми е планувана на 03,03,2020 Simple Smile. Чакам с нетърпение.
Alady моля да споделиш за какви кубици се уговорихте, коменирахте ли кактв ще е профилът?

jiraf4e86, Писах Ви лично съобщение Simple Smile

Mamaden, с придружител ще си там? За какви параметри на имплантите се уговорихте с доктора?

Здравейте, дами! Зададох въпроси на някои от Вас преди да съм се представила, извинете ме за което Simple Smile отдавна се каня да си коригирам бюста, но изчаквах да приключа с ражданията, та след 2 бременностти, раждания и по година кърмене на дете съм готова. Аз също съм се насочила към клиника Естетика в Турция, писах си с доста жени , оперирали бюста си там и стигнах до извода, че резултатите са блестящи, но ей тази несериозност в консултациите и мен ме притеснява... бях на 8-ми в х-л Сенс при д-р Бурак, и моята мина точно за 3 минути. Аз обаче съм решена за там и съм на втора такава на 29-ти в Пловдив с д-р Йоздемир, за който предимно получих препоръки, та ще видим как ще мине 🙄

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 14:36 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт