Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 8

  • 37 903
  • 762
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
jiraf4e86, Писах Ви лично съобщение Simple Smile

Mamaden, с придружител ще си там? За какви параметри на имплантите се уговорихте с доктора?
Не, отивам сама, няма да имам придружител Simple Smile. Отивам с близка приятелка, която също ще си прави корекции, ще сме си по-скоро компания двете. Не усещам потребност да съм с предружител, ще се справя сама, и ще ми е по-комфортно.
Когато бях на консултацията, коментирахме само ринопластиката. По-късно ми дойде идеята да ги комбинирам. Та..докторът на живо не е виждал гърдите ми, само снимки изпращах в последствие. Но на база снимки, не очаквам някой да ми каже параметри. Още повече при мен е малко по-сложно, видима асиметрия, птоза в голяма степен и т.н. Имах голям бюст като по-млада Simple Smile, даже за моята фигура доста голям..., сега е само кожа. Ще има работа доктора Simple Smile.

# 436
  • Мнения: 45
jiraf4e86, Писах Ви лично съобщение Simple Smile

Mamaden, с придружител ще си там? За какви параметри на имплантите се уговорихте с доктора?
Не, отивам сама, няма да имам придружител Simple Smile. Отивам с близка приятелка, която също ще си прави корекции, ще сме си по-скоро компания двете. Не усещам потребност да съм с предружител, ще се справя сама, и ще ми е по-комфортно.
Когато бях на консултацията, коментирахме само ринопластиката. По-късно ми дойде идеята да ги комбинирам. Та..докторът на живо не е виждал гърдите ми, само снимки изпращах в последствие. Но на база снимки, не очаквам някой да ми каже параметри. Още повече при мен е малко по-сложно, видима асиметрия, птоза в голяма степен и т.н. Имах голям бюст като по-млада Simple Smile, даже за моята фигура доста голям..., сега е само кожа. Ще има работа доктора Simple Smile.
Е щом сте и с асиметрия, значи сте на правилното място. Повечето хирурзи тук поръчват импланти директно за всяка пациентка, което после не позволява комбинации с различни кубици за всяка гърда, докато там практиката е различна. Именно затова и много от пациентките са с първоначално уговорен размер, който в следствие на операцията докторите преценяват, че или е прекалено голям или прекалено малък за съответния случай, и слагат различен размер, който е с по 25 кубика разлика , разбир се , а не със 100.

# 437
  • Мнения: 3 023
Аз съм в България и също съм с различни кубици- 375 и 405.

# 438
  • Мнения: 45
Аз съм в България и също съм с различни кубици- 375 и 405.

Да, разбира се, аз просто казвам казвам каква е масовата практика, особено на по-нискобюджетните ооерации, иначе със сигурност се прави и тук Simple Smile

# 439
  • Мнения: 3 023
Ами не е практика тук това. Ако има асиметрия се поръчват различна големина. На консултацията се определят кубици и на операцията се слагат тях. В Турция само е практика да се събуждат с различни от говореното, тук не знам за такъв случай.

# 440
  • Мнения: 30
Тези които сме с разрез под гърдата, по - принцип не слагаме известно време с банел, заради белега за да му дадем време да зарастне и да не го жулим, отделно банела опира в повечето случаи върху белега и е неприятно, относно твърдата чашка, просто имат по-добра поддръжка за ежедневието. Иначе след 2-3 месец можеш да носиш по-твоя преценка през деня, само при спане и тренировка спортен, коментирали сме просто на кого кои са му по-удобни и с по-добра поддръжка за да се запази по-дълго резултата...
А който иска и с дантелен или без сутиен може да ходи, въпрос на личен избор е вече..
Много интересно!Моят лекар ми каза,че мога да ходя без сутиен или да ходя с какъвто си пожелая без ограничения.Включително и да спя без сутиен.Но каза все пак през деня да "слагам". Wink На месец съм от операцията.

# 441
  • Мнения: 51
Не слушате какво ви се говори ! Придружител винаги мъж трябва да има ,не е по отношение на обслужването ,а по отношение на документация.
Не сте в България ,а в друга страна.
Настоявайте за епикризи ,аз не бях толкова настоятелна или пък като ме видяха "бебе",защото бях най - малката им пациентка и ме изработиха.

# 442
  • Мнения: 10
Не слушате какво ви се говори ! Придружител винаги мъж трябва да има ,не е по отношение на обслужването ,а по отношение на документация.
Не сте в България ,а в друга страна.
Настоявайте за епикризи ,аз не бях толкова настоятелна или пък като ме видяха "бебе",защото бях най - малката им пациентка и ме изработиха.
 При незадоволителен  резултат, несъответствие на кубици или усложнения може ли да си потърсите някакви права в Турция или епикризата е с цел свидетелство за последваща операция? Подписвате ли информирано съгласие?

# 443
  • Мнения: 10
Тези които сме с разрез под гърдата, по - принцип не слагаме известно време с банел, заради белега за да му дадем време да зарастне и да не го жулим, отделно банела опира в повечето случаи върху белега и е неприятно, относно твърдата чашка, просто имат по-добра поддръжка за ежедневието. Иначе след 2-3 месец можеш да носиш по-твоя преценка през деня, само при спане и тренировка спортен, коментирали сме просто на кого кои са му по-удобни и с по-добра поддръжка за да се запази по-дълго резултата...
А който иска и с дантелен или без сутиен може да ходи, въпрос на личен избор е вече..
Много интересно!Моят лекар ми каза,че мога да ходя без сутиен или да ходя с какъвто си пожелая без ограничения.Включително и да спя без сутиен.Но каза все пак през деня да "слагам". Wink На месец съм от операцията.
[[b]13. КОГА ЩЕ МОГА ОТНОВО ДА НОСЯ СУТИЕН С БАНЕЛИ?
Повечето лекари изискват от жените да изчакат 3 месеца, преди да носят сутиен с банели след операцията. Вашето тяло ще формира съединителна тъкан около импланта в продължение на 3 месеца. През това време натискът на банелите може да причини трайни вдлъбнатини в тъканта. След този първоначален период на заздравяване, сутиени с банели трябва да се носят само от време навреме, за да се избегнат трайни вдлъбнатини.http://medicalmentor-bg.com/faq2.html;
Доколкото знам банелите не са препоръчителни въобще, независимо от разреза.

# 444
  • Мнения: 30
Тези които сме с разрез под гърдата, по - принцип не слагаме известно време с банел, заради белега за да му дадем време да зарастне и да не го жулим, отделно банела опира в повечето случаи върху белега и е неприятно, относно твърдата чашка, просто имат по-добра поддръжка за ежедневието. Иначе след 2-3 месец можеш да носиш по-твоя преценка през деня, само при спане и тренировка спортен, коментирали сме просто на кого кои са му по-удобни и с по-добра поддръжка за да се запази по-дълго резултата...
А който иска и с дантелен или без сутиен може да ходи, въпрос на личен избор е вече..
Много интересно!Моят лекар ми каза,че мога да ходя без сутиен или да ходя с какъвто си пожелая без ограничения.Включително и да спя без сутиен.Но каза все пак през деня да "слагам". Wink На месец съм от операцията.
[[b]13. КОГА ЩЕ МОГА ОТНОВО ДА НОСЯ СУТИЕН С БАНЕЛИ?
Повечето лекари изискват от жените да изчакат 3 месеца, преди да носят сутиен с банели след операцията. Вашето тяло ще формира съединителна тъкан около импланта в продължение на 3 месеца. През това време натискът на банелите може да причини трайни вдлъбнатини в тъканта. След този първоначален период на заздравяване, сутиени с банели трябва да се носят само от време навреме, за да се избегнат трайни вдлъбнатини.http://medicalmentor-bg.com/faq2.html;
Доколкото знам банелите не са препоръчителни въобще, независимо от разреза.
Да,точно!И аз съм чела!Споделям какво ми казаха.А аз нямам никакво намерение да нося нито с банели,нито с подплънки.Мисля само дантела и спортния Simple Smile

# 445
  • Мнения: 222
Защо Мотива са забранени за продажба в САЩ и Канада?

# 446
  • Мнения: X
Защо Мотива са забранени за продажба в САЩ и Канада?
Къде пише, че са забранени?  Нямат FDA сертификат, но са позволени с тестови цели, покриват всички изисквания без необходим брой години на използване и тестове. Политекс обаче са забранени, те не покриват някое от изискванията за състав ако не ме лъже паметта.

# 447
  • София
  • Мнения: 134
Здравейте. Моята операция при д-р Стоянов предстои съвсем скоро и ми изникват някои въпроси.
-кога след операцията ви беше необходим втори сутиен и на какъв се спряхте?
-какви обезболяващи при вас ви действаха?
-в началото беше ли ви неудобно когато се показвахте по бански пред близки и познати?

# 448
  • Бургас
  • Мнения: 290
И моята е след две седмици , адски започнах да се притеснявам вътрешно за самата операция. Най вече, че преди 16 години се роди синът ми чрез секцио.
Нещо анестезията не беше както трябва и се събудих на финала сама, усещах как лекарите приключват работата си, чувах как си говорят. Исках да им кажа да спрат, защото ме боли... но не можех заради интубационната тръба.... абе ужас беше.

# 449
  • Мнения: 113
И моята е след две седмици , адски започнах да се притеснявам вътрешно за самата операция. Най вече, че преди 16 години се роди синът ми чрез секцио.
Нещо анестезията не беше както трябва и се събудих на финала сама, усещах как лекарите приключват работата си, чувах как си говорят. Исках да им кажа да спрат, защото ме боли... но не можех заради интубационната тръба.... абе ужас беше.

Не ви ли следиха на мониторите, че се събуждате?

Общи условия

Активация на акаунт