Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 8

  • 38 045
  • 762
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 134
И моята е след две седмици , адски започнах да се притеснявам вътрешно за самата операция. Най вече, че преди 16 години се роди синът ми чрез секцио.
Нещо анестезията не беше както трябва и се събудих на финала сама, усещах как лекарите приключват работата си, чувах как си говорят. Исках да им кажа да спрат, защото ме боли... но не можех заради интубационната тръба.... абе ужас беше.
Спокойно. Всичко ще е наред. В днешно време анестезията е по-безопасна и сигурна. Ако имате притеснения може да ги споделите с анестезиолога Ви.

# 451
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
И моята е след около 2 седмици. Нямам никакви притеснения Simple Smile. Напротив даже, убедена съм, че ще мине безпроблемно, сигурна съм, че и възстановителният период ще е кратък, познавам тялото си. Имам усещането, че когато се събудя ще бъда много доволна от резултата. Гледам на всичко това като на приключение, през което ще мина и ще излезна победител Simple Smile.
Със споделянето обаче не съм толкова решителна. Никой не знае освен мъжа ми и две много близки приятелки. Нямам потребност да кажа. Но пък съм любопитна да видя реакциите след това.

# 452
  • Бургас
  • Мнения: 290
И моята е след две седмици , адски започнах да се притеснявам вътрешно за самата операция. Най вече, че преди 16 години се роди синът ми чрез секцио.
Нещо анестезията не беше както трябва и се събудих на финала сама, усещах как лекарите приключват работата си, чувах как си говорят. Исках да им кажа да спрат, защото ме боли... но не можех заради интубационната тръба.... абе ужас беше.
Спокойно. Всичко ще е наред. В днешно време анестезията е по-безопасна и сигурна. Ако имате притеснения може да ги споделите с анестезиолога Ви.

Благодаря за подкрепата . В сряда  имам среща с анестизиолог от клиниката , ще му разкажа всичко и ще го помоля разбира се да пропуснем тази част . Ако може да се събудя направо в леглото  си Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 453
  • Мнения: 41
И моята е след две седмици , адски започнах да се притеснявам вътрешно за самата операция. Най вече, че преди 16 години се роди синът ми чрез секцио.
Нещо анестезията не беше както трябва и се събудих на финала сама, усещах как лекарите приключват работата си, чувах как си говорят. Исках да им кажа да спрат, защото ме боли... но не можех заради интубационната тръба.... абе ужас беше.
Не се притеснявай от анестезията. За 16 години медицината доста се е развила и анестезията не е същата като в онова време. Моята операция беше на 05.02. Изобщо не разбрах кога съм заспала. Бях абсолютно спокойна, когато легнах на операционната маса. После се събудих пак там, все едно току що съм затворила очи, а операцията е продължила около 5 часа. Освен че ми беше ужасно студено, нямах друг дискомфорт, докато не ме отпусна съвсем и усетих тежестта в гърдите. Нито ми се е гадило, нито ми беше лошо. Не се притеснявай изобщо. Мисли си, че всички около главата ти ще са професионалисти и всеки ден приспиват и събуждат хора Simple Smile

# 454
  • Мнения: 3
Привет момичета! Оперирани с 355сс  анатомични да желаят да ми пратят снимчици мооля на лично Simple Smile

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 290
И моята е след две седмици , адски започнах да се притеснявам вътрешно за самата операция. Най вече, че преди 16 години се роди синът ми чрез секцио.
Нещо анестезията не беше както трябва и се събудих на финала сама, усещах как лекарите приключват работата си, чувах как си говорят. Исках да им кажа да спрат, защото ме боли... но не можех заради интубационната тръба.... абе ужас беше.
Не се притеснявай от анестезията. За 16 години медицината доста се е развила и анестезията не е същата като в онова време. Моята операция беше на 05.02. Изобщо не разбрах кога съм заспала. Бях абсолютно спокойна, когато легнах на операционната маса. После се събудих пак там, все едно току що съм затворила очи, а операцията е продължила около 5 часа. Освен че ми беше ужасно студено, нямах друг дискомфорт, докато не ме отпусна съвсем и усетих тежестта в гърдите. Нито ми се е гадило, нито ми беше лошо. Не се притеснявай изобщо. Мисли си, че всички около главата ти ще са професионалисти и всеки ден приспиват и събуждат хора Simple Smile

Изключителна благодарност на всички тук за подкрепата и разбирането !
Тъпото е, че няма как да споделиш за тревогите си на някой друг, тъй като всички около мен смятат , че това е прищявка ( изключвам мъжът ми) А и след гадното отношение  на медицински лица  от женски пол тази седмица, докаро правих изследванията ... трая си и мълча като риба.

# 456
  • Мнения: X
Спокойно, мен преди 15 години пък не можеха да ме събудят Simple Smile първата доза райски газ не ме хвана, сложиха втора и после не могли да ме събудят търсили майка ми....просто сподели с анестезиолога да си има едно наум.

# 457
  • Мнения: 247
Здравейте!
Има ли някой в форума ,който да е имал ботаминг след операцията?? Не съм сигурна дали имам ,другата седмица ще ходя при доктора??

# 458
  • Мнения: 477
Здравейте!
Има ли някой в форума ,който да е имал ботаминг след операцията?? Не съм сигурна дали имам ,другата седмица ще ходя при доктора??
До сега никой не в споменавал да има такъв проблем. Аз прочетох малко за проблема но за да дадем мнение трябва снимка. Може и на лични. При кого се оперира, кога и кое точно те навява на мисълта че имаш този проблем

# 459
  • Мнения: 23
Здравейте, и моята операция наближава съвсем скоро и започнах да го мисля. Най- много се чудя дали тези 440 кубика анатомични,  няма ли  да са ми големи🤪 Доктора каза, че това ще е пълна чашка C, но аз идея нямам колко е това 😝

# 460
  • Бургас
  • Мнения: 290
Здравейте, и моята операция наближава съвсем скоро и започнах да го мисля. Най- много се чудя дали тези 440 кубика анатомични,  няма ли  да са ми големи🤪 Доктора каза, че това ще е пълна чашка C, но аз идея нямам колко е това 😝

Сподели мерки, има ли тъкан или не... Повече подробности.
И аз се чудих между 440 и 470... Ама по големия размер посочих, таа ще видим какво ще излезе.
Всеобщото мнение е, че впоследствие на никой не му е достатъчно и ... често реоперират и слагат по големи импланти.

Последна редакция: сб, 22 фев 2020, 15:16 от Z-Тина

# 461
  • Мнения: 34
Здравейте. Моята операция при д-р Стоянов предстои съвсем скоро и ми изникват някои въпроси.
-кога след операцията ви беше необходим втори сутиен и на какъв се спряхте?
-какви обезболяващи при вас ви действаха?
-в началото беше ли ви неудобно когато се показвахте по бански пред близки и познати?

Аз предния път имах два спортни на Триумф за след операцията . Тогава имаше един модел - триекшън / или нещо подобно / . Сега съм планувала отново да имам два . Защото първите месеци ще се носят нон - стоп . Свалям , пера , слагам другия ...... . За обезболяващи нищо не ми действаше кой , знае - колко Simple Smile . Но с всеки ден ставах все по- добре и то осезаемо Simple Smile . И това ми действаше успокоително . Това беше преди 11 год. Сега със сигурност има доста по- добри и ефективни медикаменти . Питай доктора и анестезиолога какво е Ок за домашна употреба . Аз лично мисля за след операцията да взема пробиотик заради вдички медикаменти , анестезии и т.н . Както и 2 седмици предварително да почна Арнка и да я продължа две след .
За събличането - да , определено изпитвах дискомфорт , смущение ..... , измарях се да обяснявам на всеки който питаше . “ защо се реши “ , “ как мина , боля ли “ , “ не те ли е страх ..... “ . Беше много досадно Wink . Понякога и сега 11 год .  по - късно в определени ситуации имам притеснения Хаха . Но кефа да ходиш с тоалети с гол гръб, тънки презрамки и т.н .  си струва Simple Smile

# 462
  • Мнения: X
За арниката се консуктирай с лекаря, не бива да се пият доста видове лекарства, добавки, че даже и храни седмица-две преди операцията

# 463
  • Мнения: 23
Здравейте, и моята операция наближава съвсем скоро и започнах да го мисля. Най- много се чудя дали тези 440 кубика анатомични,  няма ли  да са ми големи🤪 Доктора каза, че това ще е пълна чашка C, но аз идея нямам колко е това 😝

Сподели мерки, има ли тъкан или не... Повече подробности.
И аз се чудих между 440 и 470... Ама по големия размер посочих, таа ще видим какво ще излезе.
Всеобщото мнение е, че впоследствие на никой не му е достатъчно и ... често реоперират и слагат по големи импланти.

Гръдната обиколка ми е 90, подгръдната 78, но това аз съм се мерила. Лекаря не ме е мерил, при Н. Георгиев ще се оперирам.Тъкан имам, при други консултации се колебаех м/у 375 и 410. Тук трябваше да избирам м/у 390 и 440,и  аз като всички да не ми малеят, но сега пък обратното- да не съм секс бомба😆😆

# 464
  • Бургас
  • Мнения: 290
Здравейте, и моята операция наближава съвсем скоро и започнах да го мисля. Най- много се чудя дали тези 440 кубика анатомични,  няма ли  да са ми големи🤪 Доктора каза, че това ще е пълна чашка C, но аз идея нямам колко е това 😝

Сподели мерки, има ли тъкан или не... Повече подробности.
И аз се чудих между 440 и 470... Ама по големия размер посочих, таа ще видим какво ще излезе.
Всеобщото мнение е, че впоследствие на никой не му е достатъчно и ... често реоперират и слагат по големи импланти.

Гръдната обиколка ми е 90, подгръдната 78, но това аз съм се мерила. Лекаря не ме е мерил, при Н. Георгиев ще се оперирам.Тъкан имам, при други консултации се колебаех м/у 375 и 410. Тук трябваше да избирам м/у 390 и 440,и  аз като всички да не ми малеят, но сега пък обратното- да не съм секс бомба😆😆

При мен нещата са подгръдна 78, гръдна 82.... И 475сс.... Огххх дано докторите са преценили добре... Спрямо нашите желания... Инак не се виждам като Саманта Фокс ....днес говорих с една приятелка. Предупреди ме, че на втория ден и после около 10 дни са били гигантски, заради отоците, но после всичко си е дошло на мястото. Така че в началото се подготви най вероятно за wow ефект

Общи условия

Активация на акаунт