Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 8

  • 38 173
  • 762
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 23
Аз ще се подготвя, но на моя мъж ще му прилошее, хихихих. Ох, дано станат каквито си представям🙉

# 466
  • Мнения: 1 725
Бях н а консултация с моя доктор. Предложи ми ревизия на балезите, като си заплатя само консумативи те или 200 Евро някъде. Става въпрос за Турция. Моите не са само чертички, а разляти. Ако бяха чертички направо щях да ги търся къде са, вижда се че са супер тънки на места, но като цяло има доста засегната тъкан и около тях. Каза ми да пробвам един път, ако стане пак така кожата си ми е такава. Май се отказвам от цезарово вовеки Joy

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Бях н а консултация с моя доктор. Предложи ми ревизия на балезите, като си заплатя само консумативи те или 200 Евро някъде. Става въпрос за Турция. Моите не са само чертички, а разляти. Ако бяха чертички направо щях да ги търся къде са, вижда се че са супер тънки на места, но като цяло има доста засегната тъкан и около тях. Каза ми да пробвам един път, ако стане пак така кожата си ми е такава. Май се отказвам от цезарово вовеки Joy

Аз не успях да разбера, ревизия на самите белези ли Ви предложиха? В какво точно се изразява процедурата, по какъв начин ще ги третират?

# 468
  • Мнения: 48
Здравейте! Моята операция предстои на 27.03 при д-р Молов, но тъй като точно тогава ще съм в цикъл, бих искала тези от вас, които са го отлагали с медикаменти да ме ориентират какво да пия и от кога да го почна. Благодаря!

# 469
  • Мнения: 1 725
Скрит текст:
Явно ще зашият неоново мястото като се обере от кожата. В поликлиниката им дори, иначе в болницата ще е скъпо. Каза без пари за труда. Но трябва да пътувам до Турция, което си е разход. Чудя се тук колко могат да ми вземат затова...

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 09:25 от bubanka

# 470
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Петя Танева 604618, не съм чувала тук да се предлага като услуга, но не съм и търсила такава информация. Може е и да има. На мен ми изглежда, като белег, който може да се третира за заличаване и с лазер, но не съм специалист.
При кой Ви беше операцията?

# 471
  • София
  • Мнения: 134
Здравейте. Моята операция при д-р Стоянов предстои съвсем скоро и ми изникват някои въпроси.
-кога след операцията ви беше необходим втори сутиен и на какъв се спряхте?
-какви обезболяващи при вас ви действаха?
-в началото беше ли ви неудобно когато се показвахте по бански пред близки и познати?

Аз предния път имах два спортни на Триумф за след операцията . Тогава имаше един модел - триекшън / или нещо подобно / . Сега съм планувала отново да имам два . Защото първите месеци ще се носят нон - стоп . Свалям , пера , слагам другия ...... . За обезболяващи нищо не ми действаше кой , знае - колко Simple Smile . Но с всеки ден ставах все по- добре и то осезаемо Simple Smile . И това ми действаше успокоително . Това беше преди 11 год. Сега със сигурност има доста по- добри и ефективни медикаменти . Питай доктора и анестезиолога какво е Ок за домашна употреба . Аз лично мисля за след операцията да взема пробиотик заради вдички медикаменти , анестезии и т.н . Както и 2 седмици предварително да почна Арнка и да я продължа две след .
За събличането - да , определено изпитвах дискомфорт , смущение ..... , измарях се да обяснявам на всеки който питаше . “ защо се реши “ , “ как мина , боля ли “ , “ не те ли е страх ..... “ . Беше много досадно Wink . Понякога и сега 11 год .  по - късно в определени ситуации имам притеснения Хаха . Но кефа да ходиш с тоалети с гол гръб, тънки презрамки и т.н .  си струва Simple Smile
Хомеопата ми направи схема за преди операцията и за след нея. Арника та е включена. Аз пия на Вертера - ламинария гел и той влияе чудесно за пречистване.

# 472
  • Мнения: 3 027
Петя Танева 604618, не съм чувала тук да се предлага като услуга, но не съм и търсила такава информация. Може е и да има. На мен ми изглежда, като белег, който може да се третира за заличаване и с лазер, но не съм специалист.
При кой Ви беше операцията?
Правят го. На мен Стоянов ми направи такава лека корекия, може с него да се направи консултация. Като сума мисля, че ще е същото като в Турция заедно с пътни и хотел..

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 06:44 от Milla_11

# 473
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Milla_11, Отличен резултат след корекцията, браво.

# 474
  • Мнения: 41
Здравейте! Моята операция предстои на 27.03 при д-р Молов, но тъй като точно тогава ще съм в цикъл, бих искала тези от вас, които са го отлагали с медикаменти да ме ориентират какво да пия и от кога да го почна. Благодаря!
Аз бях четвърти ден от цикъла. Няма никакъв проблем. Моята операция трябваше да е на 30.01 и отлагах цикъла. Операцията обаче се отмени заради грипната епидемия и аз спрях хапчетата. Тъкмо ми дойде и насрочиха нова дата. Така че в крайна сметка си отидох в цикъл, който при мен е тежък. Нямаше никакъв проблем. Просто гърдите са по-кръвоснабдени и малко се затруднява работата по тях, но щом д-р Молов каза да не се притеснявам, значи не е пречка Simple Smile. По мое мнение не си обърквай излишно хормоните. Даже моята гинеколожка ми каза, че не е нужно, но за мой по-голям комфорт ми изписа хапчета 10 дни преди предполагаемата дата.

# 475
  • Мнения: 48
Там е работата, че аз ще си правя повдигане и импланти, и самия доктор ми каза, че операцията е тежка, и аболютно не трябва да съм в цикъл

# 476
  • Мнения: 477
Там е работата, че аз ще си правя повдигане и импланти, и самия доктор ми каза, че операцията е тежка, и аболютно не трябва да съм в цикъл
Щом не трябва да си в цикъл най-добре се консултирай с НЕГ. Ние тук ме сме доктори и както се знае не трябва да се приемат много лекарства преди самата операция. Иначе за отлагане на цикъла аз знам Дуфастон имаше едно Примолут нор но то е много старо и незнам дали го има на пазара. Започват се 10 дена преди предполагаемата дата на менструацията.

# 477
  • Мнения: 41
Там е работата, че аз ще си правя повдигане и импланти, и самия доктор ми каза, че операцията е тежка, и аболютно не трябва да съм в цикъл
Щом не трябва да си в цикъл най-добре се консултирай с НЕГ. Ние тук ме сме доктори и както се знае не трябва да се приемат много лекарства преди самата операция. Иначе за отлагане на цикъла аз знам Дуфастон имаше едно Примолут нор но то е много старо и незнам дали го има на пазара. Започват се 10 дена преди предполагаемата дата на менструацията.
Точно дуфастон пих и аз десет дни. Обаче гърдите ми бяха станали направо на камък и двойно по-големи. Вече се чудих трябват ли ми импланти изобщо. Simple Smile Иначе и аз съм с повдигане. Много зле ми се отрази това задържане. Докторът ми каза да пускам цикъла и да не се притеснявам. Асистенстката му ми каза, че избягвал до трети ден от цикъла да оперира.

# 478
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Там е работата, че аз ще си правя повдигане и импланти, и самия доктор ми каза, че операцията е тежка, и аболютно не трябва да съм в цикъл
Аз също ще съм с повдигане и импланти. Казаха ми, че цикълът не е проблем. Очаквам точно около датата на операцията да съм в цикъл. Аз обаче категорично отказвам да пия такива хапчета за забавяне, задържане и т.н.. Ако беше необходимо щях да сменя датата на операцията, за да не се налага да пия хапчета. Това разбира се си е лична позиция.

# 479
  • Мнения: 2 746
Не е добре според мен операция в цикъл. Тъканите кървят повече, аз отидох за поставяне на филър и бях в цикъл не бях казала, още на първото боцване и веднага ме хванаха, кървях много

Общи условия

Активация на акаунт