Съпруги на военнослужещи - 28

  • 43 395
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 9 702
За лимитите - ММ каза, че няма да е по-рано от март, като се има предвид тромавата процедура с раздаване, подписване, събиране и връщане на разни книжки.

Мириел, във всяко в.ф. има юристи. Ако не е нещо много специфично и ... тайно, може там да се пита.

димитрова, дано детенце оздравее бързичко. А ще имате ли друга възможност да ползвате тази почивка?
Стискам палци, дано намериш твоето място.

Фло, както казват французите - шапо! т.е. шапка ти свалям. Така се прави, дано и аз да мога да го издокарам по този начин след време. За сега само мисля разни занимавки и си оставям с мисленето. Пак добре, че все още мога мисля де.

И бебокът на Радинка расте, дано по-малко да плаче и да си намира по-весели занимания.

Мъниче, аз съм се загледала в Тунис и Мароко като дестинации. Но най-вероятно няма да е тази година. А една позната качва снимки от Занзибар, друга е влюбена в Карибите ... ух, размечтах се.

приятен ден на всички

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 6 628
Фло, честито! Ти си ми пример, че човек иска ли нещо наистина много, ще го постигне Heart
Ще им скриеш шапката и на защитата на дипломната - абсолютно убедена съм!
Мис Ю, утре отивам да ги харча втори път Joy Лошото е, че о от двата лимита няма да стигнат, но са ми легнали на сърцето една трапезна маса със столове Heart Мисля ги от половин година някъде и в крайна сметка реших да споделя. Благоверният пък взе, че ги хареса, та утре отиваме, за да ги поръчаме Simple Smile
Димитрова, да се оправя бързо Вики! Ако е грипа (може да направиш изследване) с антигрипен лек, взет до 36 часа след първоначалните симптоми има шанс, да го пресечете бързо-бързо.
Пазете се!

Днес е дошла заповедта за изплащане на 25% - очакваме ги с аванса при нас Grinning Лошото е, че дотогава мога не веднъж, ами още няколко пъти да ги изхарча Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 8 356
Здравейте, прекрасни!
Огромно благодаря за хубавите думи по повод семестриалното ми завършване. Прегръщам ви ЛУННО ЦВЕТЕ, МИС Ю, ДИМИТРОВА, МИРИЕЛ, ДУНДИ, МЪНИЧЕ. Винаги всички сте ме подкрепяли, стискали сте ми палчета, радвала съм се на вашето мило признание. Чувствах се чудесно след вашите пожелания за успех и късмет. Сами не знаете колко сте ми помагали! Ще се радвам, ако мога поне малко да ви окуража и да ви кажа: Не спирайте да мечтаете, не спирайте да реализирате фантазиите си. Истина е, че ако нещо много силно го искате, запретвайте ръкави и го подхващайте - ще стане. Да, ще стане, но не без подкрепата и разбирането на най-близките ви хора. Аз поне имах безрезервната подкрепа от страна на гаджето и децата. После...после удовлетворението е голямо и то е най-голямата награда за положените усилия, за безсънните нощи, за притреперването под лъжичката е деня на изпита.
Спирам да пиша, че и без това думите ви ме стиснаха за гърлото и няколко издайнически сълзички се търкулнаха от очите ми.
А сега малко преглед на печата. Stuck Out Tongue Winking Eye
МЪНИЧЕ, разсмя ме с твоите закани, че многократно ще похарчиш еднократно приведената ви сума. Действай, миличка, нали го правиш за дома, за семейството!
ДУНДИ, след ДИМИТРОВА и моя милост, подхващай нещо и ти, докато не сме загубили тренинг за стискане на палчета. Wink
МИРИЕЛ, зарадвах се на появата ти. Жалко, че не мога да помогна.
ДИМИТРОВА, бързо оздравяване!
МИС Ю, чудесна е вашата Кати. Образовано дете, знае как да се държи. Simple Smile
ЛУННО ЦВЕТЕ, до кога си ваканция? Така ми се иска да се видим и ако проявиш интерес, мога да ти донеса две книги, които ще ти бъдат от полза.
Прегръдки за ДАФИНОВОТО ЛИСТЕНЦЕ ( чакам си съботно-неделните позитивни мисли. Зареждат ме!), за СЕТИ БЕТИ ( какво става с твоето юначе? Оправи ли се?), за РАДИНКА ( пиши нещо за Ния. Свикна ли с новото човече в дома ви?)
Отивам си при гаджето, а на вас - лека нощ!  Kissing Heart

# 18
  • Мнения: 2 409
Добро утро, прекрасни!
Нов месец, нов късмет !

МОЖЕ БИ... Ще бъде по-различен от всички останали..
МОЖЕ БИ...Ще осъществи дългоочаквани мечти!
МОЖЕ БИ...Ще ни срещне с любими хора!
МОЖЕ БИ...Ще има много красиви мигове!
МОЖЕ БИ...Ще бъде разумно романтичен!
МОЖЕ БИ...Ще остане завинаги в сърцата!
МОЖЕ БИ...
Аз знам, че ТОЙ, ще е такъв!
УСПЕШЕН СТАРТ НА ФЕВРУАРИ...


Няма как да не почна с Фло - браво момиче, ти си моят пример в живота!  Не съм се съмнявала в теб и искрено се надявам да успея поне малко да приличам на теб! Голяма прегръдка!
Момичета, вие сте вдъхновение за мен. Въпреки трудностите вие успявате и намирате път напред! Как да не я обичам тази тема!
При нас се е усмихнало едно слънце, аз ще поошетам малко вкъщи и довечера ще си правим парти с приятели.
Усмихнат ден!

# 19
  • Мнения: 964
Фло Ния сякаш свикна с Боян.Пази го,дава му биба и най-вече му се кара😂 Когато заплаче му обяснява,че дженкълмените не правят така.Вече месец си е в нас заради грипа,че дребното си е мн.малко и ЛЛ я спря.Липстват и приятелчетата но няма как.При нас е слънчево и ще се излиза днес.Прегратки за всички

# 20
  • Мнения: 1 605
Добро утро и при нас е слънчево и децата вече мрънкат за излизане
Вики вече е по добре, кара се с кака си по това познавам че е добре

# 21
  • Мнения: 2 409
Добро утро!
Когато вече седнете с чаша горещо ароматно кафе мисълта ви да бъде насочена към хубави неща.
Всяка сутрин отваряйки очи.. не забравяйте да сложите в едното си джобче по малко доброта, светлина, красота, нежност и една лъчезарна усмивка..И много топлина в мислите и сърцето си..
Топло кафе, топли думи, топлина в душата…Малко му трябва на човек, за да е щастлив в ден като днешния Simple Smile)
Хората не винаги се нуждаят от съвет. Понякога им е нужна ръка, която подкрепя, ухо, което изслушва и сърце, което разбира...
Вярвайте в себе си, правете каквото трябва и всичко ще бъде както трябва Simple Smile

Днес е празникът на мъжката рожба - да са ни здрави и успешни!
Прекрасен ден!

# 22
  • Мнения: 2 174
хо хооо, къде стееее Heart

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 9 702

Вече съм в леглото, ще чета книжка. 😂
ММ е при баща си, използваха хубавото време, за да свършат малко работа, а аз ги контролирам по телефона. 😉
Удължиха ваканцията на децата, дзверът се размазва от мързелуване и се виждаме само на вечеря.
Чакам студа, за да си обуя новите зимни обувки. Пазя си ги за мокро време. 😂
И следя темата за коронавируса. Ей, много луд народ има. Дай им да се паникьосват.
Лека вечер на всички и утре да докладвате дали има сняг при вас.

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 21:40 от dundi73

# 24
  • Мнения: 879
Ето ме и мен. Утре съм на работа, при нас няма да продължат ваканцията. Cry
Днес имах приятна среща с Фло, заредих се с нейния позитивизъм и енергия.
 Дъщеря ми се  радва на последните дни от ваканцията. Голямо мързелуване падна.
 Лека нощ от мен!

# 25
  • София
  • Мнения: 8 356
Добро утро от мен и от снежна София. Снежна, снежна, колко да е снежна - тук там по мъничко сняг. Пада и веднага се топи, ама като няма друг и на този ще се радваме.
Тези дни и аз помързелувах. Докато си почивах от ученето ходихме до село - в събота беше истинска пролет. Видяхме си и роднините в Перник. В неделя бяхме на рожден ден - 50 годишнина на една приятелка. Е скоро не бях се раздвижвала така - танци, хорА до полунощ. И за Касата поработих, и носих документите за отчет, и на тръстиката се сражавам, и два дни гледахме внучетата...Та така. Докато мързелувах ето това свърших. Simple Smile
Видяхме се вчера с ЛУННО ЦВЕТЕ и на двете ни се иска по-многобройна среща. Дали пък да не се надигнем за една разходка до Пловдив?
Желая ви спорен ден и дано не се срещате с грипните вируси.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 6 628
Фло, страхотна идея Heart
Предлагам 1.03 - има достатъчно време, почивен ден е, а и е символично Heart

# 27
  • Мнения: 2 174
напълно подкрепям, без претенции съм, все сме си вкъщи, мноооого ще се радвам да се видим Heart

Дунди, аз също чаках да навали поне някакъв дъжд, да мога да сложа новите зимни обувки, макар последните дни да ме водеха към мисълта, да ги пазя нови за следващата зима Grinning

ние днес не сме излизали, нашият тати е наряд, а ние играхме цял ден на топличко и сухичко.. далеч съм от мисълта да не извеждам детето, но не и като вали така.. надявам се утре да можем да излезем поне за малко Simple Smile

Аа, относно коронавируса, имам пратки дето чакам от Алиекспрес, позната моя ми каза като ги отварям след получаване да съм с ръкавички, маска и антибактериален гел Grinning  казах й, че ще искам противогаза от ММ от поделението хаххахахаххаха  не вярвам, че ще има нещо чрез предметите, които получаваме от там..

Детето е приспано, аз наминах да ви видя, значи е време да си лягам и аз, а на вас приятна вечер и лека нощ! Heart

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 9 702
МисЮ, дано утре тази лапавицата спре да вали. То поне сняг да беше като сняг, а то киша.
Не вярвам вирусът да може да издържи толкова време, че да се пренесе чрез пратки. Обаче, ако искаш противогаз, казвай. Доставям още утре, само ММ да го изрови от мазето. 😂 Има хора със слаба психика, които наистина не са на себе си. Кантарджиев каза обаче, че вирусът умира от алкохол, та удари един гълток домашна ракийка с цел превенция, преди да отвориш пратката.
За утре се чудя кънки ли да приготвям или плавници. Като слушам как тропа по прозореца, май ще се плува.
Лека нощ на всички.

# 29
  • Мнения: 2 174
Така да се радвам, че не ходя на работа.. още.. Grinning   ох като каза ракия, рекох да поливам пратките с ракия за дезинфекция.. а то мен си трябвало да дезинфекцирам.. ясно.. имам домашна северозападна червенобрешка Grinning Grinning Grinning   ще станат нещата Grinning

Моето бебе май зъбки го мъчат вече... проплаква, докато спи, буди се извънредно.. лиги текат като водопади.. натиска всичко възможно в устата си и то доста силно, за да чеше... май трябва да очаквам скоро да изкочи зъбче Grinning и сега бягах до спалнята да я видя защо плаче, а тя докато ида, се обърна и заспа Simple Smile

Лекаа Heart

Общи условия

Активация на акаунт