Съпруги на военнослужещи - 28

  • 43 427
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 23
Всичко за бебето е готово, само него чакаме и малко почва да ме е страх от неизвестното, осъзнавам, че ще съм мама до броени дни, но ще се справим!
Много ви благодаря момичета, наистина сте страхотни!
С удоволствие ще следя темичката.

# 61
  • Мнения: 2 177
Санди, всичко ще бъде наред, аз също станах майка за 1ви път миналото лято, моята госпожица онзи ден навърши 7 месеца, вече лази, изправя се, лудее и не слуша Grinning Най-хубавото нещо е това, не се притеснявай, всичко ще бъде наред, а дните отпуск на таткото се дават от деня на изписване, също така не забравяй да поискаш бележка от болницата, в която ще раждаш, която бележка, той да представи в поделението Simple Smile
Ако имаш въпроси, насреща съм! 
Ще ми бъде приятно.. Simple Smile


За Сарафово да кажа, че на 1ва страница има линк към страницаата на базата във Фейсбук, там може да видите и снимки, има доста информация, ние бяхме лятото на 2018та, доволни сме, ще го посетим отново и с детето вече, но не това лято Simple Smile Базата е нормална, за деца е отлично Simple Smile

Момичета, повече ще изчета утре, ще се включа при вас, че Катеринчето е решила, че вече се е наспала и я чувам как лудува в кошарата в момента, изчезвам да я проверя, че вече се изправя маймунчето и е опаснааа Heart
Лекаа Simple Smile

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 9 703
МисЮ, свърши спокойствието май. Започва веселбата. Blush Умница ми е мини МисЮ, рак е по зодия, ама е лъвица по душа /нали трябваше лъвче да се роди/. Още малко да са затопли и идвам да я видя колко е пораснала.

Резултатът от вчера - поправен бойлер, нов хладилник. Нямаше неприятни изненади.

На Сарафово не съм ходила, но имам колега, който пак за там се гласи, за пета година, ако не се лъжа. На тях им харесва. С две малки деца са. Само съжалява, че 7 дена му били малко за море. Но пък така повече хора ще отидат на почивка по социалната програма.
Базите като цяло ги бива. Не съм обиколила всички, но не мога да се оплача от тези, на които сме ходили. Е, не са 5 звездни хотели, само с по 2 и 3 звезди са, но за тия пари са си идеални.
Като гледам няма промяна в цените или поне не е драстична.

Лунно цвете, само рокля имаме. Магазини за обувки бол, но още продават боти. В МОЛ няма да ходя, там съдират по три кожи от гърба, да си ги носят те. Разчитах на китайците за нещо по-лъскаво на приемлива цена т.е. да купя нещо за еднократно обуване, но с този коронавирус дали ще има внос, никой не знае. До нас имаме аутлет на джи анни, имат интересни модели на страницата, но искам да пробва, преди да купя. Та чакам да се появят обувки и сандали там. Вчера в училище минали някакви с брошури за реклама на мъжки костюми ... от по 900 лв. Безумие. Тия хора, като чуят абитуриент, полудяват с цените.

Sandy Six 658830, всичко ще мине, както си му е редът, ние тук стискаме палци и изпращаме много положителна енергия на тези, които се нуждаят от подкрепа. Чакаме да разкажеш как е минало всичко.

Фло, кога е защитата?

хайде да си захващам задачите за деня. Не че са заек, за да избягат, но не ми се ще да ги оставям за ... вдругиден.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 10:36 от dundi73

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 6 632
Здравейте,някой да има инфо за състоянието на поч.станция в Сарафово?
От базите, само за там имам съзнателен спомен аз Joy
Само в ам почиваме със семейството ми, тази година отново ще кандидатстваме за карта там. И аз съжалявам, че картите са 7 дневни вече Sad
Базата е страхотна за семейства с малки деца - затворено е, има футболно, волейболно и тенис игрище. Има басейн, плажната ивица си е само за почиващите в базата.
Пясъкът е черен, както и на самото Сарафово.
Две от бунгалата са реновирани - с климатици в стаите и хладилници в стаите и май това е разликата с останалите.
Миналата година за пръв път бяхме в нереновирано - никаква разлика Simple Smile
Плюсът на реновираните е, че са най-близо до басейна и плажа Simple Smile
Нещо по-специално ако те вълнува - пиши, ще се радвам, ако мога да помогна.

# 64
  • Мнения: 181
много благодаря,не сме ходили никога на в.бази,почиваме на др.места ,но тази година ако има карти,ще опитаме.Ако отидем с 1 дете и после се наложи и другото да дойде за 3-4 дни дали ще има проблем?

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 9 703
много благодаря,не сме ходили никога на в.бази,почиваме на др.места ,но тази година ако има карти,ще опитаме.Ако отидем с 1 дете и после се наложи и другото да дойде за 3-4 дни дали ще има проблем?

Ние сме доплащали така за дете - вместо 10 дни беше с нас 5, само за тези дни платихме. Били сме в една стая, били сме ние с ММ в една стая, детето в отделна. Но това е било в ненатоварен период и на планина. Но съм виждала и 5 човека в бунгало уж за трима или в студио пак за толкова души. 
Може да питаш във военните клубове, има телефон, ще ти отговорят.

# 66
  • Мнения: 1 605
Здравейте и от мен
РД на ММ мина страхотно
За Сарафово, не е лукс като в хотел 5 звезди, но на мен ми харесва. Много е удобно когато си с малки деца
Момичета, имам нужда от палчета, когато стане ще ви кажа
И ние като Мъничето още сме в ремонт, и всичко е разбито, отпуската на ММ свърши и сега става много бавно но се надявам до есента всичко да е готово
Санди всичко ще мине, много бързо вашият тати ще си е при вас

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 6 632
Аз изчистих вече, пералнята и сушилнята са си на местата Heart
Стопирани сме ремонта до другата седмица, когато ще разбиваме гардероба в дългата част на коридора Rolling Eyes Там тря яа да се шпаклова и боядисва, а след това ще монтираме новия гардероб Heart
Проекта е готов - нямам търпение Simple Smile
Сега разглеждам в нета варианти За портманто, което също ще е по мой си модел, но взаимствам идеи.
За него тепърва трябва да чертая схемата, а имам само 3 дни на разположение.
p.s. След 3 годишни търсене, си намерих тищочната трапезна маса и столове!!! Много съм щастлива, но сшвсе още си стоят разглобено в кашоните - ще ги сглобим след като сменим гардероба

# 68
  • София
  • Мнения: 8 361
Привет, прекрасни!
Днес малко поработих и добре, че работата намаля, че от онази вечер съм в стрес. Дипломната ми ръководителка измисли да направя още нещо, за да стане магистърската ми теза още по-атрактивна. Е, не го очаквах. Чак вдигнах кръвното. Е, мина ми и сега продължавам. А мислех, че ми остава само да си избера тоалет. Защитата е на 12. март.
Отивам да поспя и после пак. Голям гърч е!!!
ДИМИТРОВА, НИЩО, ЧЕ Е НА ПАТЕРИЦИ, ЖЕЛАЯ НА ТВОЕТО МОМЧЕ МНОГО ЗДРАВЕ И ДА СБЪДВА МЕЧТИТЕ СИ.
САНДИ, какво бебче очаквате?
ДУНДИ, главното го имате - роклята. Другото са подробности, но и те са важни все пак. Да си вземе удобни обувки и да ги разтъпче у дома. Бельо, бижута, чантичка - емоция си е. При момчетата е по-скучно.
МИС Ю, голяма сладурана е твоята дъщеричка!
МЪНИЧЕ, за теб е чувалът с прегръдките HugHugHug

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 23
Да се похваля, тази сутрин проплака бебе Кристиян💙
Всичко мина добре.
Сега таткото ще иде в Плевен в Понеделник, ще им каже и ще си вземе 4те дена.. Така ще бъдем цяла седмица заедно Heart
А аз ще помоля да ме изпишат вторник, за да може да сме си заедно на изписването.
Хубав ден на всички Heart Eyes

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 9 703
Ехааа, бебече проплакало в блокчето. Да е жив и здрав Кристиян, мама и татко покрай него. Радвам се, че и нещата се понареждат с 4те дни на таткото.
Сега ви пожелавам бързо да свикнете един с друг, да си нагласите режимите и единият да расте, а другите да се въртят около него с много любов. 

# 71
  • София
  • Мнения: 8 361
Оооо, САНДИ! Каква прекрасна новина!!! Да е жив и здрав Кристиян, да расте умен, силен, красив и талантлив!
Мама бързо да се възстанови, татко да помага, когато може. Бабите да не се "мешат" без да са поканени, а дядовците обилно да полеят появата на внука. Прегръщам те, миличка и честито. Колко е голямо юначето? Ако имаш нещо да питаш, пиши, не се притеснявай. Стари пушки сме ние. Даваме безценни, безплатни и безкористни съвети. Simple Smile
Е след това толкова важно събитие какво още да кажа? Всички да сте бодри, усмихнати и да ви спори това, което правите. И по-леко. Все пак днес е петък. Да не се преуморите за предстоящите почивни дни,. Wink
Гушкам ви, прекрасни момичета.
ДУНДИ, за малко ме изпревари. Нищо - път на младите. Heart

# 72
  • Мнения: 1 605
Санди, честито, много здрав и щастлив да расте Кристиян и ти бързо да се възстановяваш.  Ако имаш нужда от съвети не се притеснявай да питаш насреща сме

# 73
  • Мнения: 879
Sandy, честито бебче! Да порасне здрав и силен малкият Кристиян! И вие всички покрай него да сте много щастливи! Ние като добри виртуални орисници ще ви се радваме отдалеч.

# 74
  • Мнения: 2 177
Санди, Честито бебче, да  е здрав, палав и щастлив малкият Кристиян, да няма колики, да хапва хубаво и да не плаче много Heart А на теб ти пожелавам по-малко безсънни нощи Simple Smile със ставането през около 3 часа се свиква, стига бебето да е спокойно.. бързо да свиквате заедно!


Чакам да кажете ще има ли среща в Пловдив на 1ви? хайдеееее организирайте се, де Heart откога не сме се виждалиии Simple Smile

Сетииии, не си се включвала скоро, надявам се, че сте добре Heart
Дунди, аз като бях 12 клас, чак от тук дойдох обувки да си купя хаха, още помня, от някакъв магазин на Иван Вазов си взех тогава Grinning

Хайде поздрави от нас и приятен уикенд!

Общи условия

Активация на акаунт