Лазерна епилация и електроепилация – 7

  • 38 470
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 227
При мен във версус интим включва около 2 пръста извън интимната зона, но аз имам и един очастък отвътре на бедрата който трябва да се минава и за него ме карат да си плащам допълнително...

# 166
  • Мнения: 10 245
При мен от вътре на бедрата всичко се връща. Обяснявам си го с това, че кожата е по-тъмна там и явно лазера не сработва. Иначе покрай бикините няма нищо отдавна. Но отдолу няма отърване.

# 167
  • Мнения: 7 352
Колко плащаш допълнително?

# 168
  • Мнения: 1 227
Мисля че 20-25 лв ми взимат за разширението, не знам дали таксуват на импулс. При мен има общо два участъка с по 5-6 косъма, които имат нужда от минаване, но ми обработват от началото до края всичко, което е добре. Дано ме разбрахте, че нещо не го обясних правилно...

# 169
  • Мнения: 438
Добре, да попитам как се минава “задната част” ? На мен ми харесва как я минават, тук-там само, а аз си поимвам... Sad

# 170
  • Мнения: 1 421
Здравейте!
Мисля да започна да ходя на лазерна епилация на цели бикини и подмишници. Не съм от София, но в името на дори частично обезкосмяване, не ми е проблем да отида там за процедурите.Това,разбира се, ще стане, когато свърши извънредното положение. Доколкото успявам да разбера най-много препоръчвате Версус.
Кристалин, много хубаво и подробно си описала всичко Simple Smile Дори начинаещ като мен  схвана в общи линии нещата.Не успях обаче да разбера какво е всъщност мнението ти за Dermal&Lase center...пишеше,че си супер доволна и не си имала нито един израснал косъм и кожата ти е била супер гладка, а след това в отговора на едно от запитванията- че са те претупали и въобще не си доволна..Обърках се. Може ли малко повече разяснение?Сигурна съм, че грешката е в моя телевизор и аз не успявам да разбера правилно нещата Simple Smile Ще бъда много благодарна на препоръка за място и информация като цяло Simple Smile

# 171
  • Мнения: 5 813
Пацолина, здравей! Simple Smile Радвам се, че обясненията ми са ти допаднали.
Всъщност, аз на няколко пъти коментирах "Dermal Lase Center", може би затова е станало объркване. Simple Smile
И двете неща са верни, т.е. останах доволна от едно, но от друго - доста разочарована. Хареса ми това, че много дълго време след процедурата кожата ми в третираните области беше гладка като порцелан; обаче, много ме подразни това, че операторката не ме беше миналата старателно с лазера, съответно - имах малки по размер пропуснати участъци, доста на брой. Ако ги сумираш като площ, сигурно ще излезе, че 1/3 от интимната ми област, ако не и 1/2, не беше третирана. Sad

Към момента бих ти препоръчала да търсиш студио, работещо с "GentleLase Pro". От личен опит, мога да препоръчам "Lege Artis" и "V-Derm", като тук отварям скобата, че във "VDerm" цената за цяло тяло е 600 лв., което е страхотна цена принципно. "Lege Artis" мисля, че също са пуснали изгодни промоции понастоящем.
А може във "Версус" да пробваш, както си решила - и то е добро, да.

# 172
  • Мнения: 1 421
Кристалин,благодаря за разяснението, разбрах сега Simple Smile Ще погледна препоръчаните студиа. Не съм решила никой конкретно, просто ми направи впечатление, че явно е известен и доста коментиран "Версус". Много са ми полезни вашите мнения,защото аз живея в дълбока провинция,където обикновен козметик няма, та какво остава за лазерна епилация Smiley Благодаря Simple Smile

# 173
  • София
  • Мнения: 17 708
Работят ли изобщо студиата сега?

# 174
  • Мнения: 5 813
Мисля, че работят, но не съм ходила никъде.

# 175
  • София
  • Мнения: 1 744
Работят ли изобщо студиата сега?

Versus работи при строги мерки

# 176
  • Мнения: 438
Кристалин, ти ходи ли във VDerm clinic? Гледам, че има намаления сега. Или ако някой друг е ходил тама да сподели как е, моля Simple Smile

# 177
  • Мнения: 5 813
Да, аз ходих средата на февруари, за пръв път ми беше. Много доволна останах от всичко, нямам никакви забележки. Студиото е чисто и кокетно. Паднах се при една много симпатична лекарка, която извърши процедурата - това уточнение го правя, защото знам, че някои потребители в темата са питали и държат да ги обслужва медицинско лице - за мен лично не е фактор. Всичко протече, както очаквах. Ако искаш да питаш нещо конкретно, давай. Simple Smile

# 178
  • София
  • Мнения: 1 744
Да, аз ходих средата на февруари, за пръв път ми беше. Много доволна останах от всичко, нямам никакви забележки. Студиото е чисто и кокетно. Паднах се при една много симпатична лекарка, която извърши процедурата - това уточнение го правя, защото знам, че някои потребители в темата са питали и държат да ги обслужва медицинско лице - за мен лично не е фактор. Всичко протече, както очаквах. Ако искаш да питаш нещо конкретно, давай. Simple Smile

Аз искам да питам къде видяхте промоции? Влязох на сайта но виждам само редовните цени Sad

# 179
  • Мнения: 5 813
На 'Facebook' страницата им е упоменато, че през април имат -30% отстъпка на всички зони. Между другото, когато ходих, също имаше някакви промоции, които не бяха отразени на сайта им. Grinning Явно не си популяризират намаленията.

Общи условия

Активация на акаунт