Лазерна епилация и електроепилация – 7

  • 38 778
  • 738
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 110
Здравейте, изчетох всички теми, но така и не видях отзиви за Бургас. Моля някой да сподели, къде да си направя лазерна епилация в Бургас? Става въпрос за лице.
И имате ли отзиви за Лазерен Център Анитта?

Здравейте! Аз също ходя на този център, само че в Ямбол. На 5- та процедура съм на горната устна, има ефект, ( бяла кожа с тъмно кестеняви косми) като там поне още 6 процедури ще ми трябват, като се повлияват по- бавно в тази зона. Правя сто подмишници и интин, там съм на 4 процедура, доста от космите паднаха, но има още какво да се желае, като наближи време за процедурата и си личат повече  Ако някой също е ходил при тях, моля да сподели мнение.

Благодаря за информацията , ако можеш да ми кажеш там където се правиш в  този център, диоден или акександритен е лазера?
И боли ли докато ти правят процедурата?
Също така съм чувала че ако не им е добра апаратурата се получавали изгаряния по кожата ? Ти какво мислиш?

Имат център и в Айтос. И в трита града работят с диоден лазер - Елиос про. Нямала съм проблем с изгаряния. Преди да започне да работи първо охлажда мястото. Момичетата регулират степента спрямо твоята поносимост. На горната устна и подмишниците, усещам съвсем леко боцкане, но мога да каже че не е неприятно. На интимна на някой места усещам по остро боцкане, но момичетата веднага вдигат апарата. Там се правя на 9-ъа степен от възможни 13, като отново казвам зависи от поносимостта човека. Едното момиче, което работи там се прави на 7-ма степен, а е с повече процедури от мен и казва, че и на по-ниска също има резултат.

# 376
  • Мнения: 129
Всеки път ме питат дали пия магнезий, преди и след процедурата по една седмица въздържание 😄 взех си пантенол (пяната) и след процедура се обазвам доволно и не съм имала проблем (а съм правила и простотията след процедура да отида на фитнес и всичко е било наред)

# 377
  • Мнения: 10 256
А защо да не може след процесура на фитнес? За първи път чувам. А само така правя. Не виждам нещо да се в случило за 3 години.

# 378
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Това за фитнес, аеробика и аз съм го чувала.Но си нямам на представа защо.А също и за дезодоранти, стикове и тем подобни,

# 379
  • София
  • Мнения: 17 775
Съдържат алкохол и друфи вещества, които могат да раздразнят. Фитнесът- заради потта.

# 380
  • Мнения: 231
А защо да не може след процесура на фитнес? За първи път чувам. А само така правя. Не виждам нещо да се в случило за 3 години.

От 3 години ли си правиш лазерна епилация? И какви са резултатите сега

# 381
  • Мнения: 10 256
Пиша периодично, дано не досадя на момичетата които следят темата:
1. Крака до коляно 6 процедури - косми тук там единични. Тази година ходих 1 път само на опресняване.
2. Мишници -пак така. Също единични на места, но не се махат. Явно ако искам да махна ще трябва с електро епилация.
3. Горна устна - пак 6 процедури. Грубите косми се махнаха, на тяхно място изби мъх, уеднакви се с останалата част на лицето. Но аз съм със светъл косъм там и напълно ме устройва резултата.
4. Интим - най-бавно и най-трудно при мен. Там съм на 50%. До никъде. Много ме боли и нещо ми мина мерака. Имам още 2процедури предплатени, но ще видя ако мога да ги сменя с крака и мишници. Отказвам се там. Иначе покрай бикини няма нищо, там още на 3 процедура се махнаха. Но пубиса има бая зА махане и не знам дали някога ще се махнат. Но като цяло по видимата част се махнаха.
Много съм доволна, макар и не изчистена на 100%. Както казах и преди, ако процедурата беше достъпна когато бях млада, щях да си я направя на 20 още. Най-смисленото нещо което съм правила до сега за себе си.

# 382
  • Бургас
  • Мнения: 47
Здравейте, изчетох всички теми, но така и не видях отзиви за Бургас. Моля някой да сподели, къде да си направя лазерна епилация в Бургас? Става въпрос за лице.
И имате ли отзиви за Лазерен Център Анитта?

Аз ходих в Къщата клиник на ул. Фердинандова. Там са с александритен лазер. 15 дни след процедурата имам косми на интима. Записах си час за след 6 седмици след процедурата и ще изчакам да видя дали няма да паднат. За пръв път ходя. Операторката ми каза, че трябвало да паднат всичките и един месец да съм гола, но засега не се случва. Болеше ме и тя намаляше силата, ако това има значение. Иначе беше много внимателна и се съобразяваше с болката и реакциите ми и съм доволна от отношението. Нямах изгаряния, дори зачервяване нямах.

Офелия е писала, че е сменила Инканто с Тифани. Като проучвах, видях, че Инканто са с александритен лазер. Може би александритния лазер дава по-бавно резултат, не знам наистина.

# 383
  • Мнения: 5 854
Може би александритния лазер дава по-бавно резултат, не знам наистина.

Не е така. Александритите дори би следвало по-бързо да те "изчистят", защото се водят по-успешни при третирането на фини и слабо пигментирани косми.

# 384
  • Мнения: 231
Извинявам се за многото въпроси, но става въпрос за цяло лице чело, бузи, скули, брадичка и тн и затова питам защото не съм сигурна дали да се подложа на такава процедура, а и това, че космите трябва да са обръснати или подстригани много ме притеснява, защотто ако няма ефект лазера, само дето ще съм си обръснала лицето...

# 385
  • Мнения: 5 854
И какво ще стане, като го обръснеш? Simple Smile
Доколкото разбирам, така или иначе, имаш сериозен проблем с излишното окосмяване и допускам, че премахваш косъмчетата по някакъв начин. Скубането на мъха по лицето е същинският проблем, не бръсненето. А и ти ще го правиш броени пъти годишно, няма да се налага да се бръснеш през ден.
Няма как да няма ефект от лазерната епилация, но тя дава най-добри резултати при дебели, твърди и добре пигментирани косми. Ако по лицето си имаш само мъх, не е подходящо да се подлагаш точно на лазерна - по-скоро заложи на електроепилация.

# 386
  • Мнения: 438
Извинявам се за многото въпроси, но става въпрос за цяло лице чело, бузи, скули, брадичка и тн и затова питам защото не съм сигурна дали да се подложа на такава процедура, а и това, че космите трябва да са обръснати или подстригани много ме притеснява, защотто ако няма ефект лазера, само дето ще съм си обръснала лицето...
Не бръсни!! Отиваш и ако има нужда ще пострижат каквото трябва. Ако няма нужда, направо обработват. Аз обработвам лице и не бръсна нищо. Само ако между сесиите порасне някой черен косъм, си го клъцвам с малка ножичка, за да не се вижда. Имай предвид, че от лазерната епилация стават по-черни, но после като се обработват с лазера си се махат.

# 387
  • София
  • Мнения: 17 775
Че ако имаш видими косми по бузи и брадичка, значи имаш хормонални проблеми. Аз не бих ползвала лазер на лицето в такъв случай. Електроепилацията, колкото и да е саката, поне не води до удебеляване на космите, защото дори да не ги унищожи, ги отслабва в корен.

# 388
  • Мнения: 1 227
Аз няколко страници по-напред подробно съм описвала какво правя на лице и какви сами резултатите (без да имам хормонални проблеми). Който го интересува да се върне и да погледне. И да наистина след първите лазерни процедури има удебеляване на космите... после падат де

# 389
  • Мнения: 231
И какво ще стане, като го обръснеш? Simple Smile
Доколкото разбирам, така или иначе, имаш сериозен проблем с излишното окосмяване и допускам, че премахваш косъмчетата по някакъв начин. Скубането на мъха по лицето е същинският проблем, не бръсненето. А и ти ще го правиш броени пъти годишно, няма да се налага да се бръснеш през ден.
Няма как да няма ефект от лазерната епилация, но тя дава най-добри резултати при дебели, твърди и добре пигментирани косми. Ако по лицето си имаш само мъх, не е подходящо да се подлагаш точно на лазерна - по-скоро заложи на електроепилация.

Не не ги премахвам понеже е само мъх, точно че ако се подложа на лазерната епилация ще трябва да се скъсяват, следоватвлно ако няма ефект лазерната епилация ще си остана с дебели големи косми и цял живот премахване..
А колкото до хормоналните проблеми-нямам такива всичко ми е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт