Лазерна епилация и електроепилация – 7

  • 38 768
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
След няколко процедури с лазер няма да имаш нужда да се връщаш на фотото.

# 346
  • Мнения: 31
Здравейте, искам да попитам някой ходил ли е в Алказар студио дружба 2? Цените са им направо ужасяващо ниски о се чудя за ефективността им?

# 347
  • Мнения: 5 853
Погледнах ценоразписа им и не бих определила цените чак като "ужасяващо ниски". Grinning Няма как безизвестно студио, работещо с лазери със съмнително качество, да обяви същите цени, като тези на "Lege Artis", примерно.
Пробвай да направиш 1-2 процедури на някоя зона - така най-добре ще се ориентираш дали ти допадат резултатите. Simple Smile

# 348
  • Мнения: 251
Здравейте, момичета. Някоя от вас има ли впечатления от Лазерния център в Перник? Видях, че са обявили намаление 50 процента до края на юли и се чудя дали да опитам, въпреки че знам, че лятото не е добре да се правят процедури. Доколкото разбрах работят с диоден лазер. Моят най-голям проблем са подкожните косъмчета и се надявам лазерната епилация да помогне.

# 349
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
За подкожните косъмчета със сигурност ще помогне, но изчакай да мине лятото. Освен ако не ти е проблем да не се излагаш на слънце 1 месец.

# 350
  • Мнения: 1 424
Здравейте и от мен. Както бях споделила, на 2.05 бях на първата си процедура в Армада в Пловдив. Тогава ми казаха, че следващата трябва да е около 10-12.06, но ми се стори много скоро, плюс това имах много мъничко излезли косми и не отидох /цели бикини и подмишници е зоната/. Сега обаче мисля, че вече е късно да ходя, защото все пак е лято. Та въпросът ми е според вас как да подходя - да изчакам или да отида? И също така ако е да изчакам до есента, през това време с какво да махам космите? Кола дали е ок? Много ме е яд, че хич не премислих нещата и тръгнах толкова късно /чак май вместо края на зимата/

# 351
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Изчакай. Ползвай самобръсначка. Разбира се, че не е добре кола маска! Не проучвате ли нещата преди да се подложите на лазер?

# 352
  • София
  • Мнения: 11 755
Аз рових навсякъде и препоръчителното време за подлагане на лазерна и лятна почивка е 2 седмици и след това 4 седмици след излагане на слънце. Като да уточня, аз съм цял ден в офис и рядко нося поли и мисля да отида тези дни на лазерна и следващата да е септември.Почивката ни е края на юли.

# 353
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Да, ако можеш поне 2 седмици преди и 2 след процедурата да не се излагаш на слънце, няма проблем. И аз съм правила процедури лятото, но по цял ден съм на работа и не ми е било проблем.

# 354
  • Мнения: 1 227
Защо да не отидеш на лазер на интим и подмишници ако скоро няма да слагаш бански?
Аз винаги се мажа с 50 фактор в тези зони защото направя ли малко тен после няма падане със месеци и съответно забравям за лазера. Нося и къси гащи върху 50-ката ама само на двора 😂 имам лека преливаща разлика, но няма как в моя случай.

# 355
  • София
  • Мнения: 554
И аз не виждам какъв е проблема с интима и подмишници през лятото ако не се ходи на плаж.

# 356
  • Мнения: 228
Здравейте, изчетох всички теми, но така и не видях отзиви за Бургас. Моля някой да сподели, къде да си направя лазерна епилация в Бургас? Става въпрос за лице.
И имате ли отзиви за Лазерен Център Анитта?

Последна редакция: сб, 27 юни 2020, 12:32 от svetoslavabineva

# 357
  • Мнения: 1 556
За Бургас - аз започнах в Инканто и мислех, че са добре, после продължих в Тифани и разликата е огромна. В Тифани с две процедури направиха това, което в Инканто не успяха за 4. Мисля, че в Инканто беше твърде слаба мощността на лазера, но не знам защо не я увеличаваха, кожата ми е бяла, косъмът тъмен.

# 358
  • Мнения: 228
За Бургас - аз започнах в Инканто и мислех, че са добре, после продължих в Тифани и разликата е огромна. В Тифани с две процедури направиха това, което в Инканто не успяха за 4. Мисля, че в Инканто беше твърде слаба мощността на лазера, но не знам защо не я увеличаваха, кожата ми е бяла, косъмът тъмен.

Благодаря за информацоята , а кога ти беше последната направена процедура

# 359
  • Мнения: 1 556
За Бургас - аз започнах в Инканто и мислех, че са добре, после продължих в Тифани и разликата е огромна. В Тифани с две процедури направиха това, което в Инканто не успяха за 4. Мисля, че в Инканто беше твърде слаба мощността на лазера, но не знам защо не я увеличаваха, кожата ми е бяла, косъмът тъмен.

Благодаря за информацоята , а кога ти беше последната направена процедура
Миналият месец

Общи условия

Активация на акаунт