Тя не му дава развод как да се справим

  • 7 793
  • 125
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Каква е драмата? Не всички мацки искат да "бъдат обичани от мъжа на живота си". Познавам много такива (като Невена), които не търсят голямата любов, а търсят приятен живот и свобода. Обичта си, пък, дават на близки и приятели. И това им стига - достатъчно им е.
Не е нужно всички на света да са щастливо омъжени, да имат по 2 деца отличници и да правят секс в неделя, между прогнозата за времето и филма от 20:05.
Секс в неделя вечерта в 20ч ми хареса хахаха Невена между другото е много омъжена, писа някой по-горе, не че е срамно де, нито пък звучи гордо.
Но, ако е толкова тъпо, гадно и скучно PapaSmurf - защо ли авторката Евгения Георгиева 656901 - Новак напира да се омъжи и да ги прави точно тия тъпи, неприятни и скучни неща?

# 106
  • Мнения: 8 937
Напълно съгласна съм с написаното от Невена. За много жени подобна връзка в приемлива. Не разбирам защо е такава драма една жена да се чувства комфортно със свободата си, имайки любовник.
Ако иска да го развежда и планира светло бъдеще, в повечето случаи ще се разочарова, но в описания вариант не откривам никакъв проблем.

# 107
  • Мнения: X
Каква е драмата? Не всички мацки искат да "бъдат обичани от мъжа на живота си". Познавам много такива (като Невена), които не търсят голямата любов, а търсят приятен живот и свобода. Обичта си, пък, дават на близки и приятели. И това им стига - достатъчно им е.
Не е нужно всички на света да са щастливо омъжени, да имат по 2 деца отличници и да правят секс в неделя, между прогнозата за времето и филма от 20:05.
Секс в неделя вечерта в 20ч ми хареса хахаха Невена между другото е много омъжена, писа някой по-горе, не че е срамно де, нито пък звучи гордо.
Но, ако е толкова тъпо, гадно и скучно PapaSmurf - защо ли авторката Евгения Георгиева 656901 - Новак напира да се омъжи и да ги прави точно тия тъпи, неприятни и скучни неща?

Пак се изгубихте в превода - ама така е, като се навъждат всякакви да се изкажат, без да са прочели коментарите на авторката, само и само да присъстват в темите - подвеждат всички останали.

Авторката не иска да се омъжва, а иска любовника й да се разведе!

# 108
  • Мнения: 17 414
На моменти се чувствам омерзена и омърсена да чета тук. Пари, приятен живот... Всичко на щанда, който плати повече...
Само не казвайте, че да си на нечия издръжка е свобода, че ставате смешни. Даже и спонсорът не е свободен, налага се да му се обаждат с лъжлив претекст. Ходете си колкото искате с женени, развеждайте ги, ако можете, животът си е ваш, само не ни убеждавайте какво велико постижение е това.

Не е велико постижение. Само отражение на плашеща за много жени действителност. Не е тъпо и скучно да си семеен. Гадното е, когато живееш с мисълта, че партньорът ти е собственост след брака и правиш всичко възможно  му го показваш ежедневно Simple Smile

# 109
  • Paris, France
  • Мнения: 14 319
Невена, като гледам на жената дестинациите, дето е инвестирала, явно е дива чалгарка. Но е имала и някакъв акъл. Не е само лежала и спала. Но пак не ща да съм й на мястото, ако ще и дворец на Босфора да имам.

Не, не слуша чалга. Дестинациите са в родната и държава, където живееха майка и и баща и, където е родена и учила, където знае езика, работила е и има купища роднини и приятели, където сестра и се прибра след като се разведе с англичанина и където беше решила да се пенсионира. Много българи правим същото.

Повечето фокусирате върху финансовото положение на мъжа, но тя си беше влюбена в него, желаеше да живее с него, да излизат заедно, но децата му от брака, цели три на брой, да не идват в дома и и да не се занимава с тях, а това беше невъзможно при развод. Той се разведе и се ожениха, но опърничавото и желание децата му да не стъпват при нея ги раздели бързо. Мъжът е прекрасен баща и се грижи за всичките си 5 деца от три жени и се разделя с жената ако тя не приеме децата му.

Свалям и шапка, че не забраняваше на дъщеря си да се среща с другите деца на мъжа, макар и тя самата да не ги искаше и да не им се радваше.

Разлика между доволството и щастието на дъщеря и и тази на нейните връстници, родени в семейство аз не виждам.

Дъщеря и виждаше по-често родителите си отколкото съм ги виждала аз, я аз съм родена в брак.

Живеехме в един блок и докато не се разделиха не я познавах. Мислех, че двамата са женени. Мъжът ежедневно идваше, носеше торбите, излизаха заедно.

# 110
  • Мнения: 25 847
Невена, и във Париж, и във Сусурлево има жени с достойнство и морал. Не си длъжна да им симпатизираш,но приеми че ги има.

# 111
  • Мнения: 18 898
Туркиня може и да гледа под друг ъгъл, но ние не сме в сериала Сакъз Simple Smile

# 112
  • Paris, France
  • Мнения: 14 319
Невена, и във Париж, и във Сусурлево има жени с достойнство и морал. Не си длъжна да им симпатизираш,но приеми че ги има.

Често моралът и достойнството ни се изпаряват като се влюбим.

И в Париж и в Лондон, но и в Сусурлиево няма нищо неморално и недостойно във връзка с женен. Я виж английското кралско семейство и френските президенти! Отръшкали са половината град и си живеят достойно и морално. 😇

# 113
  • Мнения: X
А защо момичетата, които нямат нужда от брак и от "голямата любов" да са недостойни и без морал? Да не би с черна магия да са придърпали нечии мъж в чаршафите си?

Много е лесно да се обвиняват други хора, когато проблемът е в нечий дом.

# 114
  • Мнения: 3 186
Мда, все жената нападаме. Манталитет!

# 115
  • Мнения: 18 898
Никого не нападаме. Просто искаме различни неща.

# 116
  • Мнения: 25 847


Често моралът и достойнството ни се изпаряват като се влюбим.


И така да е. Не мога да се превъзнасям по туркиня, забременяла от женен  богат французин.

# 117
  • Paris, France
  • Мнения: 14 319
Туркиня може и да гледа под друг ъгъл, но ние не сме в сериала Сакъз Simple Smile

За туркиня извънбрачното раждане тогава беше доста по-опустошителна, отколкото за българска гражданка. При нас детето има право на българско гражданство, а в Турция даже не можеше да го регистрира. Водеше дъщеря си с британския паспорт за ваканциите и не можеше да я метне на майка си за няколко години. Щеше да има и проблем с наследство на имоти, защото тогава само турски граждани можеха да притежават земя в Турция.

Мисля, че българките тогава бяхме леко по-склонни да раждаме без брак. Даже и сега.

А иначе, като става дума за брак и деца всички балкански моми искаме неженен, без деца (това си е типично за нас и други бедни държави от Средиземноморието), с професия, имотен, висок, красив, здрав, с голям п.....

# 118
  • Мнения: 18 898
И добре правим - няма лошо Simple Smile

# 119
  • Мнения: 9 425
Ох, Невена,
Тъкмо почвам да вниквам и донякъде разбирам персонажите на историите и пак дърво: значи, мъжът на познатата ти платил детегледачка, тя си вее байрака и развива бизнес, но проблем било, че детето е англичанче, а не турче, та да го остави на майка за няколко години. Е, извинявай, ама за какво го раждала това дете? Не стига детегледачка, ама ако може и в друга държава, защото й пречи на живота.

PаpaSmurf,
Авторката на темата иска мъжа за себе си, дали с брак или без няма значение, стига да не е женен за друга. Дали е голяма/малка любов, не знаем, но е факт, че не иска да го дели с жена му дори на хартия.

Общи условия

Активация на акаунт